Kalhotky a tanga

Nejprodávanější

87 položek celkem
Latexové kalhotky s vnějším dildem LATE X 4144
Sexy krajková tanga Miamor 6336_S-M
Nahoru
Další produkty
Kalhotky, tanga

Vystrčte na partnera zadeček ve zbrusu novém kousku prádla. Francouzské kalhotky i tanga s krajkou vás ozdobí, až drahému ukápne slina od pusy. Kalhotky s otvorem zpřístupní váš poklad pro rychlovku kdekoli. A pokud zrovna není chlap po ruce, nepropadejte panice! Nudný den v práci zpříjemní kalhotky s vibrátorem.

Hledáte nějaké sexy prádelko? Tak to jste tady správně. Rajcovní kousky, které u nás najdete, vynosíte v ložnici, ale klidně je můžete nosit celý den. Tak zahoďte své staré roztomilé bombarďáky a vyzkoušejte, jak vás sexy kalhotky a tanga promění v rajcovní šelmu. Vrrr! 

Dámské kalhotky a tanga pro divoké chvíle

Chcete být šik i při sexu? Pak jsou pro vás jako dělané kalhotky a tanga s otvorem či zipem v rozkroku, který umožní snadný a hlavně rychlý přístup k intimním partiím. A co takhle kalhotky s vibrátorem nebo dildem? To bude zábavy!

TIP: Máte fetiš na lesklé prádelko? Omrkněte lakované spodní prádlo.

JAK NA LATEX: Máte chuť se blýsknout v latexových kalhotkách? Všechny veledůležité informace o nošení, péči, oblékání i skladování se dočtete v našem vychytaném článku Jak pečovat o latex