63 položek celkem
Silikonový dvojitý strap-on, černý
919 Kč
4894
Oboustranné silikonové dildo Bad Kitty
829 Kč
5417
Nahoru
Další produkty
Silikonová

Jsou heboučká a protáhnou každou dírku… co je to? No přece silikonová dilda! Hladká či žilnatá, tahle dilda přesně ví, kde je bod G nebo prostata. Tak hup na ně, rozkoš nepočká!

Vezměte si s sebou pod peřinu heboučké silikonové dildo a potěšte svou vaginu nebo zadní vrátka. Tihle mazlíci narozdíl vibrátorů nevrní, ale i tak s nimi užijete spoustu vzrušující legrace.

Navíc pokud chcete mít během radovánek volné ruce, mnozí silikonoví fešáci mají praktickou přísavku, kterou snadno přicucnete k jakémukoliv hladkému povrchu. Huráá!

Jaké silikonové dildo si vybrat?

U nás najdete všelijaká silikonová dilda – netradičně tvarovaná, čistě elegantní a stylová nebo realistická dilda, která vás dostanou do varu svými propracovanými tvary. Máte chuť na malé sousto, nebo pořádného obra? Máme obojí. Milovníci vzrušující bolesti si zase zamilují silikonová dilda pro elektrosex. Vyberte si svého favorita.

TIP: Dovádění na silikonovém fešákovi bez mazadla, to není žádná hitparádaLubrikant je všemocný – stačí pár kapek a jízda bude mnoooohem klouzavější. Mrkněte na článek Jak vybrat lubrikační gel a už se nikdy nezadrhnete.