60 položek celkem
Latexový připínací penis SWITCH!
639 Kč
4905
Silikonový dvojitý strap-on, černý
919 Kč
4894
Připínací penis First Timer's Strap-On Set 5435
Připínací penis s postrojem The Pegger 7309
Kolík s velkou přísavkou Vac-U-Lock
479 Kč
10685
Nahoru
Další produkty
Pro ženy

Máte chuť ojet partnera či partnerku, ale nemáte čím? Nesmutněte. Nasaďte si strapon pro ženy, šoupněte ho do své lásky a pořádně jí to udělejte. Yooo, teď si vychutná každý příraz.

Chcete ojet svého muže nebo si užít intimní radovánky se stejným pohlavím? Se straponem pro ženy to bude brnkačka. Tak si vyberte pořádného fešáka, vklouzněte do postroje a jde se do akce.

Typy připínacích penisů pro ženy

V této kategorii naleznete připínací penisy pro ženy různých tvarů, velikostí i délek. Kromě klasických straponů máme také vibrační připínáky, samodržící a oboustranné strapony, duté připínací penisy i stříkací připínáky. YOOoo, to bude jízda.

TIP: Pro začátek vyberte menší strap on a nezapomeňte na lubrikant.


Co je to strapon pro ženy?

Strap on (někdy označován také jako strap-on) je obecný termín pro připínací dildo, které je připevněno k tělu. Hlavním účelem straponu pro ženy je vykouzlit vám penis a umožnit penetrační sex, a to jak při heterosexuálních hrách s partnerem (výměně rolí se říká pegging), tak při homosexuálním styku s partnerkou nebo experimentech se stejným pohlavím.

Hlavní výhodou je, že za pomoci straponu mohou ženy převzít během pohlavního styku kontrolu, prozkoumat nové polohy a zapojit se do aktivit, které by jinak nemohli vyzkoušet.

Připínací penis pro ženy se často využívá během BDSM her – díky připínáku získáte dominantní postavení a určujete směřování hry.

Typy straponů pro ženy

Všeobecně existují dva typy straponů pro ženy:

  • Strap on s postrojem: Postroj má ve většině případů snadno nastavitelnou velikost, takže se pohodlně nosí a udržuje připínací penis na svém místě. Dildo může být k postroji připevněno napevno, nebo volně – pak je možné jej snadno vyměnit za hračku jiné velikosti nebo jiného tvaru a přináší tak více možností využití. Některé postroje umožňují i přístup k ženině klínu a nebrání tak ve stimulaci vaginy. Existují i oboustrané strapony, které potěší i jejich nositelku.
  • Samodržící straponynemají postroj, ale vaginální kolík, který vsunete do vaginy a stiskem pánevních svalů jej udržíte na místě. Výhodou je, že se nemusíte zdržovat oblékáním a nastavováním postroje a navíc potěšíte i sama sebe. Nevýhodou je, že pokud máte oslabené svaly pánevního dna, nemusí dobře držet na místě.

Jak si vybrat připínací penis pro ženy

První, co musíte při výběru zohlednit, je typ připínacího penisu pro ženy. Záleží na tom, co všechno od straponu očekáváte a jak jej chcete využít.

Druhou věcí, na kterou musíte při výběru připínáku myslet, je velikost a tvar vnějšího dilda. Velikost záleží na zkušenostech a preferencích pasivního partnera či partnerky, a to obzvláště v případě, kdy se chystáte na anální sex. Hladká a tenká dilda jsou vhodná pro začátečníky, výrazně tvarované připínací penisy pak poskytnou mnohem intenzivnější stimulaci při pronikání.

Vyberte i správný materiál. Mezi nejoblíbenější patří silikon, který je sametově hebký na dotek, bezpečný pro lidské tělo a snadno se čistí, a realistické materiály, které bývají krásně měkké a věrohodně napodobují lidskou pokožku. Díky tomu vám při výměně rolí dopřejí realističtější pocit.

Strapony pro ženy z kolekce Vac-U-Lock

U žen jsou hodně oblíbené postroje a strapony z kolekce Vac-U-Lock od americké značky Doc Johnson. Do postroje můžete upnout spoustu dild nejrůznějších tvarů a velikostí a dilda díky speciálnímu kolíku drží v postroji jako přibitá.

, Tým YOO.cz

Jak používat strapon pro ženy bezpečně a efektivně

Abyste maximalizovali potěšení a vyhnuli se nepohodlí, začněte tím, že si vyberete správnou velikost a materiál postroje i dilda samotného (někdo může být na některé materiály alergický). Doporučujeme používat lubrikant, protože vám pomůže zajistit dokonale kluzký zážitek a hladký průnik.

Klíčová je také komunikace mezi partnery. Pokud se straponem začínáte, otevřený rozhovor před samotnými hrami může mít zásadní vliv na pozitivní zážitek a super orgasmus. V případě potřeby dělejte přestávky, dávejte si v průběhu her zpětnou vazbu a na začátku používejte pomalé pohyby, než v případě potřeby zvýšíte rychlost a intenzitu přírazů.

Komunikace může zahrnovat i nastavení bezpečného slova a diskusi o tom, jaké role by vás nebo partnera zajímaly.

Přidejte prvek překvapení pomocí erotického prádla a dalších doplňků, které mohou zážitek umocnit. Jakmile si budete vzájemně více rozumět, dovolte si prozkoumat a zjistit, co vám oběma přináší potěšení!

Připínák pro ženy pozvedne vaše hry na novou úroveň

Strap-ony pro ženy jsou skvělým způsobem, jak do ložnice vnést pořádnou dávku vzrušení a potěšení a jak prozkoumat a ukojit skryté sexuální fantazie a okusit kouzlo BDSM. Pořiďte si připínací penis pro ženy a odemkněte ve svém sexuálním životě nové možnosti rozkoše!