21 položek celkem
Korzety

Bujný dekolt a štíhlý pas, lákají muže na vilný špás. Erotické korzety vymodelují vaše křivky tak, že jim žádný chlap neodolá. Korzet udělá ze dvojek čtyřky, obdařené dámy šněrovačka naopak zeštíhlí. Stačí obléci krajkový, lakovaný či latexový korzet a každý tvor s penisem vás začne uctívat. Yooo, to jsou kouzla!

Vklouzněte do korzetu a staňte se svůdnou pokušitelkou. Vrrrr. Každá žena v korzetu vypadá rajcovně a přitažlivě, protože tyhle kousky krásně obepnou tělo a zvýrazní krásu dámských křivek. Mňam, to bude podívaná.

Svádějte v erotickém korzetu

Jste spíš něžná romantička? Pak mrkněte na klasické dámské korzety s krajkovými nebo síťovanými vsadkami. Jste nespoutaná divoška? Pak se vám budou líbit latexové a lakované korzety.

Výhodou korzetů je, že padnou téměř každé ženě – mívají totiž šněrování pro úpravu velikosti. Mnohé pak mají i praktické podvazkové pásky pro připnutí punčoch.

JAK NA LATEX: Chcete vystavit své křivky v těsném latexovém korzetu? Všechny veledůležité informace o nošení, péči, oblékání i skladování se dočtete v našem vychytaném průvodci latexovým oblečením


Čím doplnit korzet?

Máme pro vás korzety, které slouží jako sexy ozdoba nahého těla či doplněk k dalšímu erotickému prádlu, ale i stahovací korzety pro štíhlejší postavu.

Korzety už jsou samy od sebe velice svůdné, ale snadno je můžete ještě více zatraktivnit. Vyberte si ke korzetu doplňky, jako jsou rukavice, řetízky nebo jiné šperky, které dodají vašemu oblečení šmrnc.

Korzet skvěle vynikne třeba ve společnosti síťovaného catsuitu, krajkových kalhotek nebo upnuté mini sukně. Nebojte se experimentovat a najděte takovou kombinaci prádla, ze které partnerovi vypadnou oči z důlků a penis vystřelí z trenek.

Přivítejte korzet ve svém šatníku

Tak už na nic nečekejte, vyberte si nádherný korzet z naší šťavnaté nabídky a ukažte své křivky. Se správným spodním prádlem a doplňky se z vás stane neodolatelná kráska. Jupí.