Vroubkované kondomy

Nejprodávanější

9 položek celkem
Vroubkované

Máte to rádi něžně a jemně, ale dnes chcete svou milou trochu překvapit? Nasaďte si vroubkovaný kondom a místo hladkého torpéda do ní zaparkujte svou opancéřovanou raketu. YOOooo, to bude jízda.

Toužíte si něčím ozvláštnit radovánky? Vyzkoušejte vroubkované kondomy, které se od  klasických kondomů liší svým texturovaným povrchem, který zajistí intenzivnější dráždění partnerky během sexu. YOOoo, to bude paráda!

Kondomy s vroubky zajistí bezpečný sex

Kondomy z přírodního latexu vás uchrání před nechtěným těhotenstvím a přenosem všelijakých breberek. Jsou 100% elektronicky testované a lubrikované silikonovým olejem, protože přece kdo maže, ten jede.

Fajnšmekry jistě potěší i kondomy s vroubky a hřejivým nebo chladivým efektem, alergici zase ocení kondomy, které jsou bez latexu a mají vroubkovaný povrch.

TIP: Zajímají vás i jiné spešl druhy kondomů? Nasosejte inspiraci v našem článku o kondomech, kde se také naučíte, jak šprcgumy správně nasazovat tak, aby vám nepraskaly.


Jak vypadají kondomy s vroubky?

Kondomy mají oproti klasickým gumám různé vroubky a výčnělky. Tento vroubkovaný povrch vám přinese dodatečnou stimulaci při pohlavním styku. Jak moc intenzivní zážitek to bude? Záleží nejen na tom, jak výrazné výstupky či zářezy kondom má, ale také na citlivosti partnerky.

Jak partnerce zajistit extra potěšení?

Pokud partnerce nestačí k intenzivnějšímu prožitku prezervativy se stimulačními výstupky, můžete si pomoci i jinými triky:

  • Zvyšte partnerčinu citlivost pořádným prokrvením pánevního dna. K tomu vám pomůže vakuová pumpa pro ženy, ale i hřejivý lubrikant nebo stimulační gel.
  • Postarejte se o to, aby byl váš penis tvrdý jako kámen. Pokud se nedaří, pomůžou nejrůznější přípravky na podporu erekce i vakuová pumpa na penis.
  • Zařiďte, aby vám stál co nejdéle. Na to je nejlepší zaškrtit penis erekčním kroužkem, klidně vibračním. Vibrace totiž přinesou další level rozkoše. Můžete si pomoci i oddalovačem výstřiku.
  • Vytáhněte z rukávu eso v podobě erotické hračky. Při sexu můžete použít třeba stimulátor klitorisu, mini vrnítko nebo párový vibrátor.
  • Zajistěte, aby byla partnerka v pohodlíčku. Jen tak se může pořádně uvolnit. Dlouhá předehra, společná koupel nebo smyslná masáž taky není na škodu.
  • Vyzkoušejte milování v různých polohách a najděte takovou, ve které budete nejlépe stimulovat při sexu partnerčin bod G. K nalezení ideálního úhlu pomůže i polštář na sex.

Vyzkoušejte kondomy s vroubky a výstupky

Pokud chcete obohatit svůj sexuální život a dopřát partnerce extra potěšení, proč nevyzkoušet vroubkované kondomy? Vyberte si z naší nabídky prověřených kondomů se stimulačními vroubky a výčnělky a užijte si parádně žhavé chvíle.

Co když vroubkované kondomy nestačí?

Kondomy s vroubky nejsou pro vaši partnerku dostatečně výrazné? Pak vyzkoušejte některý ze stimulačních návleků na penis. Výstupky a vroubky jsou u nich mnooooohem výraznější, takže si užije více potěšení. 

, Tým YOO.cz