45 položek celkem
Realistický vibrátor Love Production
299 Kč
5582
Realistický vibrátor Vibra Lotus
599 Kč
6194
Realistický vibrátor Get Real 7"  20 cm
569 Kč
4743
Realistický vibrátor Gold Dicker Original 7649
Realistický vibrátor Get Real 6"  17,5 cm 4744
Realistický vibrátor Get Real 10"  27 cm 4741
Realistický vibrátor Get Real 8"  24 cm
789 Kč
4742
Realistické

Bez žaludu a žilek to není ono? Hupsněte na to s krasavcem, který se od opravdového vercajku příliš neliší. Yooo, realistické vibrátory vás rozvibrují k orgasmu.

Na neobvyklé vibrátory vás neužije? Zašpásujte si s realistickým vibrátorem. Tyhle napodobeniny pánských intimních partií vás dostanou do kolen svými tvary vytesanými k dokonalosti – mají krásný žalud, nadité žíly a často i pevňoučká varlata. Yoo, to je sen!

Velký realistický vibrátor naplní vaše touhy

V naší široké nabídce realistických vibrátorů můžete narazit i na ohromné macky, které naplní představy i těch nejnáročnějších experimentátorů. S průměry okolo 9 cm a majestátními délkami, které přesahují 25 cm, už nejde o žádná tintítka pro začátečníky. Troufnete si?

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Toužíte spíš po něčem menším? V tom případě mrkněte na článek Jak vybrat nejlepší vibrátor? a vyberte si svého společníka pro orgasmus. Jupí!


Jak vybrat správný realistický vibrátor

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru realistického vibrátoru je velikost. Průměr i délku vybírejte podle vlastních zkušeností a potřeb (nebo podle rozměrů partnerova nádobíčka, pokud za něj potřebujete náhradu, když zrovna není doma a jeho velikost vám vyhovuje). Můžete si vybrat od těch nejmenších drobků až po pořádné macky, takže si vždy najdete velikost podle svých představ.

Vyberte si materiál, který je pro vás nejpříjemnější a bezpečný. Vibrátory se vyrábí z různých materiálů, včetně silikonu, gumy, PVC, skla a kovu. Silikonové vibrátory jsou oblíbené pro svou měkkost, pružnost a snadnou čistitelnost, u realistických vibrátorů však nejvíce vládnou materiály napodobující lidskou pokožku.

Při výběru myslete i na provedení vibrátoru – někdo má rád hladší vibrátor, jiný zase ocení výrazný žalud a žilkování pro extra stimulaci. Někomu vyhovuje rovný tvar, jinému výrazné zahnutí pro cílenou stimulaci bodu G či prostaty. Někdo chce vibrátor s koulemi (takové vibrátory můžete s klidnou hlavou využít i pro anální hry, protože varlata fungují jako anální zarážka), jiný je nepotřebuje.

Promyslete si, jaký druh vrnění vám vyhovuje. Vibrátory mají různé rychlosti a režimy vibrací a některé dokonce mohou i rotovat nebo přirážet. Čím více programů realistický vibrátor má, tím více různorodých pocitů s ním zažijete. Někoho ale nebaví se těmi programy probírat a ocení jednoduché vrnění s možností nastavení intenzity.

Zaměřte se i na další “funkce”. Pro hraní ve sprše a hands-free masturbaci volte realistický vibrátor s přísavkou, který můžete upnout i do postroje a využít jako připínák. Pro hrátky ve vodě zase hledejte voděodolný vibrátor. Pokud máte rádi své soukromí a chcete diskrétní hrátky, zkontrolujte úroveň hlučnosti vibrátoru.

Vibrátory mohou být napájeny bateriemi nebo interním akumulátorem s nabíjením přes USB kabel. Zvažte, jaký způsob napájení vám vyhovuje nejlépe.

Jak využít realistický vibrátor na maximum

Nejprve si dejte čas na uvolnění a relaxaci. Pro příjemný a bezbolestný průnik je totiž důležité být uvolněný a v pohodě. Zahrňte do hry předehru, která vás vzruší a připraví na penetraci. Můžete začít masírováním těla, líbáním a hraním si s jinými erogenními zónami.

Pokud bojujete se suchostí nebo experimentujete se zadní bránou, použijte dostatek lubrikantu na vodní nebo na silikonové bázi, abyste zvýšili pohodlí a snížili tření. To je klíčové pro pohodlnou a bezpečnou penetraci.

Jestliže má váš realistický vibrátor různé režimy vibrací, experimentujte s nimi, abyste našli ten, který vám nejvíce vyhovuje. Vyzkoušejte také různé sexuální pozice a úhly i rychlosti zásunu, které vám umožní maximální stimulaci a potěšení.

Pamatujte, že každý má různou citlivost, a reagujte na signály svého těla. Pokud začnete pociťovat bolest nebo nepříjemné pocity, přestaňte s používáním vibrátoru a zkuste to později nebo s menší intenzitou.

Pro zvýšení potěšení použijte hřejivý nebo chladivý lubrikant, stimulační gel nebo vakuovou pumpu, pomocí které prokrvíte intimní partie, případně vibrátor zkombinujte s dalšími hračkami, třeba stimulátorem klitorisu, masturbátorem nebo análním kolíkem.

Během párových her komunikujte se svým partnerem o tom, co vás vzrušuje a co vám přináší největší potěšení. Společně můžete objevovat nové způsoby, jak využít vibrátor pro vzrušující sexuální zážitky. Zkuste jej třeba připnout do harnesu a vyměňte si s partnerem role.

Jak pečovat o realistický vibrátor

Před i po použití vibrátor omyjte čistou vodou a mýdlem. Ujistěte se, že voda nepřichází do kontaktu s motorkem, pokud vibrátor není vodotěsný. Pro dezinfekci můžete použít také použít speciální čistič na erotické hračky.

Čistý a osušený vibrátor uložte na suchém a čistém místě, kde nedojde k poškození nebo znečištění. Můžete použít saténový nebo bavlněný sáček pro ochranu před prachem. Pokud je vibrátor na baterie a neplánujete jej delší dobu používat, tak je raději vyjměte.

K lubrikaci použijte správný typ lubrikantu. Nejlepší je používat vodní lubrikační gel, který se kamarádí se všemi materiály. Díky tomu nemusíte dumat nad tím, jestli jej můžete či nemůžete použít.

Pokud používáte realistický vibrátor sdílíte s partnerem nebo dalšími osobami, je lepší použít kondom pro snížení rizika přenosu infekcí. Použití latexové pláštěnky vám usnadní i čištění a zvyšuje hygienu.

Nechte se okouzlit realistickým vibrátorem

Realistické vibrátory věrně napodobují pánské nádobíčko, ale kromě dokonalého vzhledu vám přinášejí i něco navíc – slastné vrnění v nejrůznějších rytmech a síle. Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky realistických vibrátorů nejrůznějších barev, velikostí i tvarů ten svůj a okořeňte svůj sexuální život při sólo hrách i divočení s partnerem.