4 položek celkem
Anální a vaginální sondy

Vydejte se na průzkum vaginy či análku a objevte poklad v podobě jiskřivého orgasmu. Anální a vaginální sondy pro elektrosex vám usnadní a urychlí dosažení toužebného cíle. Bzzz, yoooo, to je onooo.

Toužíte své hříšné komůrky hloubkově vycukat? Průzkumníkem se může stát každý. Anální a vaginální sondy jsou ideálně tvarované pro zasunutí do vaginy nebo prdelky.

Potřebujete posílit své pánevní svalstvo? Vyzkoušejte vaginální sondy, díky kterým si zase užijete skvělý sex, jako dřív.

INFO: Některé anální a vaginální sondy je potřeba zapojit ke generátoru elektrického proudu.

Hrátky s análními a vaginálními sondami pro elektrosex

Elektrické impulsy, které anální a vaginální sondy pro elektrosex vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů.

TIP: Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte prožít jiskřivý orgasmus, ale netušíte, jak na to? Mrkněte na rady a triky pro začátečníky s elektrosexem a zjistěte si víc o elektropomůckách a bezpečnostních pravidlech. YOOooo, to bude báájo!