Latexové sukně a minisukně

Nejprodávanější

4 položek celkem
Sukně, minisukně

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, co je na světě nejkrásnější? No přece váš zadeček obtažený voňavou a lesklou gumou. Yoo, stačí jej obléct do latexové sukně či minisukně a prince z fetišového království nebudete stíhat odhánět.

Vyfikněte se a vychutnejte si hrátky s nádechem fetiše. Latexové sukně a minisukně obemknou vaše křivky jako druhá kůže a promění vás v neuvěřitelně sexy divošku. V nabídce najdete sukně v různých barvách i délkách – ať už si oblečete jakoukoliv, parter bude slintat.

Péče o latexové sukně a minisukně

Chcete, aby byla vaše latexová sukně či minisukně krásně zářivá? Bez speciálních přípravků na údržbu latexu to nepůjde. Pro snadné vklouznutí do latexové sukně použijte pudr nebo trochu silikonového gelu. Po obléknutí povrch naleštěte několika kapkami silikonového mazadla nebo leskem na latex ve spreji. Ať se blýská!

TIP: Milujete lesk, ale latex vás neláká? Mrkněte se na lakované sukně.

JAK PEČOVAT O LATEX: Toužíte si pořídit svou první latexovou sukni? Latex je fantastický materiál, akorát má trochu větší nároky na péči. Přečtěte si článek, který vás naučí pečovat o latex, a zjistěte, jak se o svůj nový kousek starat tak, aby vám vydržel celou věčnost.