Sací stimulátory a womanizery

Nejprodávanější

37 položek celkem
Pulzační stimulátor klitorisu Infinite Love 10602
Sací, womanizery

Sací stimulátory klitorisu a womanizery o orgasmus prosit nemusíte. Udělají vám to s chutí a kdykoliv budete chtít. Obarvěte si život na orgasmovo a rozplývejte se vzrušením znovu a znovu.

Orgasmus za raz… dva… uuuuuuuž! Pořiďte sousedům špunty do uší, protože se sacími stimulátory a womanizery zažijete nové pocity slasti a budete křičet rozkoší každý den.

Umění sacích stimulátorů a womanizerů

Bezdotykové pulzační stimulátory (které proslavily především značky Womanizer a Satisfyer) využívají tlak vzduchu, pomocí kterého vytvářejí pocit pulzujícího potěšení. Sací stimulátory narozdíl od pulzačních stimulátorů nasají váš klitoris a nepustí ho, dokud nebudete hotová. YOOoo, to bude jízda!

PRŮVODCE DÁMSKOU SLASTÍ: Udělejte si radost, zasloužíte si to. Erotických pomůcek pro ženy je nekonečně mnoho a za svou pozornost nikdy nevyžadují teplou véču. Usnadněte si výběr a zapátrejte v našem průvodci erotickými pomůckami pro ženy, kde najdete ta nejlepší sexuální zlepšovadla.


Seznamte se s womanizery a jejich funkcemi

Sací stimulátor klitorisu i womanizer využijete jak pro sólo stimulaci, tak i při hrách s partnerem, a to nejen v rámci předehry, ale i při samotném sexování. A jak který stimulátor klitorisu funguje?

Womanizery rozmazlí váš klitoris pulzační technologií (je známá i pod anglickým názvem Air Pulse) – vytváří intenzivní tlakové vlny doprovázené citelným brněním, které vás dokáže přivést ke sladkému orgasmu během chvilky. Pulzační stimulátory bývají často voděodolné, protože pod vodou si tlakovou stimulaci vychutnáte ještě intenzivněji.

Sací stimulátory vytvářejí pocit sání – nacucnou váš klitoris a pomocí různých sacích programů vytvářejí pocit, jako by se o váš čudlík rozkoše starala nějaká šikovná pusina. Díky vytvořenému podtlaku navíc prokrví klitoris podobně jako vakuová pumpička, takže je pak citlivější na jakýkoliv druh stimulace a orgasmus přijde mnohem rychleji.

Oba tipy stimulace navíc mohou být doplněny o vibrace a jiné funkce pro ještě intenzivnější prožitek. Některé hračky dokonce můžete ovládat i přes aplikaci v mobilním telefonu, kde najdete mnohem více zábavných funkcí. YOOoo, tyhle vymazlené erotické pomůcky pro ženy jsou prostě boží.

Jak používat womanizer

Naučit se používat womanizer není nijak složité a dokonce to může být vzrušující a zábavný zážitek.

Nejprve si přečtěte návod, abyste věděla, jak daný stimulátor používat, pak se pohodlně uvelebte, přiložte stimulátor ke klitorisu a pusťte se do zkoumání všech funkcí, které nabízí. Začněte pomalu, abyste si zvykla na nový druh stimulace, a postupně přidávejte na intenzitě.

Experimentování s různými programy a technikami je nejlepší způsob, jak zjistit, co vám přinese největší potěšení.

Pocity rozkoše můžete prohloubit díky hřejivému nebo chladivému lubrikačnímu gelu nebo stimulačnímu gelu na klitoris. A jak už jsme psali výše, pro větší rozkoš si s womanizérem skočte do vany, kde zažijete pravou sílu tlakových vln.

Tipy, jak pečovat o womanizer

Vždy se ujistěte, že s hračkou používáte lubrikant na vodní bázi – womanizéry a sací stimuláory mají často manžetu vyrobenou ze silikonu, který se se silikonovými gely nemá rád.

Důležité je čištění po každém hraní. K čištění womanizéru použijte teplou mýdlovou vodu nebo dezinfekční prostředek na erotické hračky. Poté ho důkladně osušte. Hračku nikdy nevyvařujte ani neumývejte v myčce nádobí.

Womanizer skladujte v suchu a bezprašném prostředí a nikdy jej nevystavujte extrémním teplotám. Nejlepší je skladovat hračku při pokojové teplotě mimo dosah přímého slunečního záření, třeba v kosmetické taštičce nebo původním obalu. Stimulátor klitorisu by se neměl dotýkat jiných erotických pomůcek, protože různé materiály spolu mohou reagovat.

Dodržování těchto jednoduchých pokynů vám pomůže zajistit, že váš womanizer nebo sací stimulátor zůstane krásně čistý u bude vám přinášet potěšení ještě dlouhá léta!

Jak vybrat správný womanizer?

Klíčem k odemčení ohromujícího potěšení je nalezení správného womanizeru. Nejprve se rozmyslete, jestli chcete svůj čudlíček rozkoše potěšit sáním, nebo pulzací, případně kombinací sání nebo tlakových vln a vibrací. Pokud si nejste jistá, co je to pravé, zajděte si k nám do showroomu tyto hračky "osahat".

Jakmile máte v tomto jasno, je načase se pustit do výběru podle designu a počtu funkcí, které vám womanizér nabízí. Také je dobré mrknout na to, zda je hračka voděodolná, jak je velká a tvarovaná, aby vám dobře padla do ruky (případně abyste s ní mohla pohodlně cestovat), a jestli je nabíjecí nebo na baterie.

Proč u nás nenajdete pulzátory Womanizer?

Měli jsme možnost značky Womanizer a Satisfyer porovnat mezi sebou a výsledek byl jednoznačný – pulzátory od Satisfyeru umí to samé (dokonce nám přišly o chlup lepší), ale jsou mnooohem levnější, takže nezruinují vaši peněženku.

, Tým YOO.cz

Poznejte kouzlo womanizerů

Womanizery a sací stimulátory jsou skvělým nástrojem pro ženy, které hledají větší potěšení během intimních her. Nejenže vám poskytují úžasný zážitek, ale nabízejí i možnost experimentovat se svým potěšením. Neztrácejte tedy už ani vteřinu a vyberte si z naší široké nabídky womanizér, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.