15 položek celkem
Bez latexu

Jen se latex mihne za rohem, už vás začíná svědit v rozkroku a naskakují pupínky? Tak to néé. Užívejte si milování s kondomy bez latexu. Jsou měkké, tenké a vaše nádobíčko v nich bude v bezpečí. Tůůdle, alergie, vyzráli jsme na tebe! Juhů.

Trpíte alergií na latex nebo vám latexové kondomy trošku smrdí? Nevadí. U nás najdete bezlatexové kondomy, které vám padnou do noty. Tyhle šprcgumy nezpůsobují žádné alergické reakce, jsou tenčí než klasické gumy a díky lidskému teplu lépe přilnou k nádobíčku. Díky tomu nebude sex připomínat lízání zmrzliny přes sklo. Jupííí!

Z čeho se vyrábí bezlatexové kondomy?

Budoucnost je tady! Kondomy vhodné pro alergiky se vyrábí z moderního bezlatexového materiálu (např. polyisoprenu nebo syntetické pryskyřice), který nezpůsobuje alergické reakce. Sáhnete po klasických, extra lubrikovaných, vroubkovaných nebo velkých šprckách? YOOoo, konečně gumy pro všechny, kteří hledají luxusní sexování.

TIPŠprcka patří mezi nejspolehlivější antikoncepční metody. Teoretická spolehlivost kondomu je velmi vysoká – statistiky uvádí, že až 98 %. Hurá! Aby vás kondom ochránil, musíte se o něj náležitě starat a dobře ho nasadit. Mrkněte na náš článek, který vám poradí, jak vybrat a nasadit kondom a už vám nikdy nepraskne. 


Jak si vybrat správné bezlatexové kondomy?

Aby vám kondom co nejlépe seděl, je důležité znát rozměry svého nádobíčka v plné erekci. Postavte tedy svoji raketu do pozoru a pořádně změřte její délku a obvod. Především podle obvodu budete vybírat správnou velikost prezervativu.

U každého kondomu se dozvíte jeho nominální šířku. Ta udává šířku kondomu ve zploštělém stavu. Obvod vašeho penisu by měl být o něco větší než dvojnásobek této nominální šířky. Vždy je ale dobré vyzkoušet několik velikostí a značek a najít takový kondom z bezlatexového materiálu, který vám padne nejlépe. Každá značka totiž může sedět jinak.

Vyberte si své bezlatexové kondomy

Máte alergii na latex, nebo jen chcete zažít při sexu pocit kůže na kůži, aniž byste ohrozili své zdraví nebo zasazení semínka? Pak si vyberte z naší nabídky bezlatexových kondomů.