96 položek celkem
Balíček kondomů Durex LONDON jahoda  50 ks 2381
XXL kondom Pasante Super King Size  1 ks 3327
Kondom Pasante Blueberry - borůvka  1 ks 4515
Kondom Pasante Extra, 1 ks
10 Kč
7676
Velký kondom Durex LONDON XL, 1 ks
15 Kč
2011
Vroubkovaný kondom Pasante Intensity  1 ks 3324
Balíček kondomů Durex LONDON jahoda  100 ks 5815
Kondom Durex LONDON, 1 ks
9 Kč
192
Kondomy na váhu - Pasante King Size  10 g 8852
Malý kondom Pasante Trim, 1 ks
10 Kč
3328
Kondomy na váhu - Durex LONDON  10 g
25 Kč
8848
Kondomy na váhu - Pasante Extra  10 g
25 Kč
8856
Kondomy bez latexu Durex Real Feel  3 ks
129 Kč
5916
Kondom Pasante Tropical Mango, 1 ks
9 Kč
3322
XXL kondom Pasante King Size, 1 ks
10 Kč
3326
Kondom Durex LONDON jahoda, 1 ks
12 Kč
57
Kondomy na váhu - Durex LONDON jahoda  10 g 8847
Nahoru
Další produkty
Kondomy

Sex s kondomem je sice jako lízat zmrzlinu přes sklo, ale jedno jim upřít nemůžete. Zastaví i tu nejrychlejší spermii a ochrání před kdejakou breberkou. Ochucené chutnají tisíckrát lépe než nemytá předkožka a anální kondomy vydrží cokoliv. Máme i pláštěnky pro velká beranidla.

Bez ochrany ani ránu! Mít u sebe prezervativ je známkou chlapáctví a zodpovědnosti. Takže ukažte, jaký jste chlap a mějte u sebe kondomy pro případ, že se večer vyvine tím správným směrem.

Jak vybrat správnou velikost kondomu?

Aby kondom fungoval tak, jak má, musí mít perfektně padnoucí velikost (musí sedět délka, ale hlavně průměr). Pokud vám nesedí průměr prezervativu, bude vás buď škrtit, nebo bude z penisu sjíždět. Uf. Pamatujte, že obvod penisu by měl být mírně větší než dvojnásobek udané nominální šířky.

Druhy kondomů

U nás najdete nepřeberné množství šprcgum v různých velikostech a mnoha různých charakterů, a to od malých až po velké.

Máme pro vás klasické kondomy z přírodního latexu, chladivé i hřejivé prezervativy, zesílené i extra tenké gumy, vroubkované kondomy, prezervativy s příchutí, a dokonce i kondomy pro oddálení ejakulace.

Kromě pánských prezervativů u nás najdete i dámské kondomy, které se vkládají do vaginy, a orální roušky, které vás ochrání při lízání vaginy i zadečku.

Wooow, to je výběr! Ať už tedy máte rádi standardní kondomy s rezervoárem, šprcgumy s příchutí, žebrované prezervativy pro extra prožitek partnerky, chladivé či hřejivé gumy pro omámení smyslů či extra lubrikované kondomy pro super klouzavý sex, pro každého se něco najde.

TIP: Rande, rychlovka, nový objev? Ať máte sardinku nebo plejtváka obrovského, "čepička" se pro vás vždycky najde. Mrkněte na našeho vychytaného průvodce světem kondomů a vyberte si šprcgumy na míru. 


Proč používat kondomy?

Kondomy přinášejí mnoho výhod a jsou považovány za jednu z nejefektivnějších metod prevence pohlavně přenosných infekcí a nechtěného těhotenství. Zde máte několik důvodů, proč je důležité používat prezervativy:

1) Prevence pohlavně přenosných infekcí – kondomy jsou bariérovou metodou ochrany před pohlavně přenosnými infekcemi, jako je HIV/AIDS, chlamydie, syfilis, kapavka a herpes. Pomáhají minimalizovat riziko přenosu těchto infekcí při sexuálním styku. I když nejsou stoprocentně účinné, výrazně snižují riziko infekce.

2) Prevence těhotenství – kondomy jsou také účinnou metodou prevence nechtěného těhotenství. Pomáhají předcházet oplodnění vajíčka spermiemi, což zabraňuje početí. Kondomy mají vysokou míru účinnosti, pokud jsou správně používány.

3) Snadná dostupnost – kondomy jsou široce dostupné a lze je zakoupit ve většině lékáren, obchodů se zdravotnickými potřebami i online. Jsou tak relativně cenově dostupné a přístupné pro většinu lidí.

4) Jednoduché použití – prezervativy se snadno používají a nevyžadují žádné speciální dovednosti nebo předchozí školení. Stačí je správně nasadit před sexuálním stykem.

5) Kompatibilita s lubrikanty – většina kondomů je standardně lubrikovaná silikonovým gelem, takže již samy o sobě zlepšují kluznost při sexu, ale pokud vám to nestačí, můžete je používat i s vodními či silikonovými lubrikanty. Dejte si ale pozor na olejové lubrikanty, které nesmíte kombinovat s kondomy z přírodního latexu.

Lubrikanty zvyšují pohodlí při sexu, snižují riziko prasknutí prezervativu a také pomáhají snížit tření, čímž zlepšují sexuální zážitek.

6) Variabilita – prezervativy jsou k dispozici v různých velikostech, tvarech, texturách a materiálech, aby vyhovovaly individuálním preferencím. Každý tak může najít kondom, který mu vyhovuje nejlépe a zajišťuje maximální pohodlí a bezpečí.

7) Bezpečí při výměně hraček – pokud používáte erotické hračky společně s partnerem nebo je sdílíte s jinými lidmi, je důležité používat kondomy. Prezervativ navlečený na erotickou hračku pomáhá minimalizovat riziko přenosu bakterií, virů a pohlavně přenosných infekcí. U análních hraček navíc usnadňuje jejich čištění.

8) Možnost kombinace s jinými metodami antikoncepce – prezervativy můžete používat samostatně jako jedinou metodu antikoncepce, ale také je lze kombinovat s jinými metodami, jako je hormonální antikoncepce nebo nitroděložní tělísko (spirála), aby se dosáhlo vyšší míry ochrany před nechtěným těhotenstvím.

Je důležité si uvědomit, že používání kondomů je důležité pro ochranu zdraví obou partnerů. Používání kondomů vyjadřuje vaši zodpovědnost a respekt k sexuálnímu partnerovi. Při používání kondomů společně s partnerem se oba aktivně podílíte na ochraně svého zdraví a prevenci přenosu infekcí.

Z jakých materiálů se kondomy vyrábí?

K dispozici jsou kondomy z různých materiálů. Při výběru je důležité si uvědomit možné alergie nebo citlivost na určité materiály. Pokud jste alergičtí na latex, měli byste zvážit alternativy, jako jsou bezlatexové kondomy z polyuretanu nebo polyisoprenu.

Kondomy z přírodního latexu jsou nejběžnější a nejrozšířenější typ prezervativů. Latex je přírodní materiál získávaný ze stromu kaučukovníku. Latexové kondomy jsou elastické, odolné a poskytují vysokou míru ochrany před pohlavně přenosnými infekcemi a těhotenstvím. Někteří lidé však mohou být na latex alergičtí, a proto je důležité před použitím zkontrolovat, zda vám nezpůsobuje alergickou reakci.

Kondomy z polyuretanu jsou vhodnou alternativou pro ty, kteří jsou alergičtí na latex. Polyuretanové prezervativy jsou tenčí než latexové kondomy, což umožňuje přirozenější pocit při sexuálním styku. Jsou také odolné vůči olejům a tukům, což znamená, že je lze bezpečně používat s lubrikanty na bázi oleje.

Polyisoprenové kondomy jsou další alternativou pro osoby s alergií na latex. Polyisopren je syntetický materiál, který je podobný latexu, ale neobsahuje latexové proteiny, které způsobují alergické reakce. Tyto prezervativy nabízejí vysokou ochranu a jsou elastické.

Odpovědi na často kladené otázky o kondomech

Lidé mívají ohledně kondomů spoustu otázek, pojďme se tedy podívat na některé z těch nejoblíbenějších:

1) Mají kondomy expirační dobu? Ano, mají – jsou opatřeny datem spotřeby stejně jako třeba léky ve vaší lékárničce. Prezervativy s prošlou expirační dobou raději nepoužívejte a rovnou je zahoďte, protože byste se zbytečně vystavili riziku jejich selhání (mohou se snáze roztrhnout).

2) Jaký lubrikant se může používat s kondomy z přírodního latexu? Můžete použít lubrikant na vodní i silikonové bázi, vyhněte se ale olejovým lubrikantům a jiným látkám, jako jsou pleťová mléka nebo krémy, protože ty mohou snížit účinnost kondomu. U kondomů z jiných materiálů se raději podívejte na instrukce od výrobce.

3) Jaký je nejlepší způsob likvidace použitých kondomů? Použitý kondom nesplachujte do záchodu, ale vyhoďte do koše! Pro větší hygienu a bezpečnost doporučujeme konec použitého prezervativu před vyhozením do koše zavázat.

4) Můžu použít dva kondomy najednou? Ne! Dva prezervativy nasazené na sebe neznamenají vyšší ochranu, ale právě naopak, Mohou snáze sklouznout nebo prdnout. Jestliže chcete mít pocit větší jistoty, zvolte raději zesílený kondom.

5) Můžu kondomy používat, když mám alergii na latex? Pokud máte alergii na latex, tak použijte bezlatexové kondomy, které jsou vyrobené např. z polyuretanu nebo polyisoprenu.

Jak si vybrat správný kondom, který vám správně padne

Aby vám kondom co nejlépe seděl, je důležité znát rozměry svého nádobíčka v plné erekci. Postavte tedy svoji raketu do pozoru a pořádně změřte její délku a obvod. Především podle obvodu budete vybírat správnou velikost prezervativu.

U každého kondomu se dozvíte jeho nominální šířku. Ta udává šířku kondomu ve zploštělém stavu. Obvod vašeho penisu by měl být o něco větší než dvojnásobek této nominální šířky (kondomy pro malý penis mívají nominální šířku 44 – 48 mm, pro standardní penis 48 – 56 mm a pro velký penis 56 mm a více). Vždy je dobré vyzkoušet několik velikostí a značek a najít takový kondom, který vám padne nejlépe.

Při výběru kondomu je důležitá i jeho tloušťka. Ta totiž určí, jaké pocity při sexu zažijete – čím tenčí kondom, tím méně o něm budete při sexu vědět a o to intenzivnější prožitek si užijete. Tenké a ultratenké kondomy mají oproti klasickým kondomům tloušťku stěny menší než 0,065 mm, zesílené zase větší než 0,07 mm.

Zesílené kondomy se většinou používají pro anální sex, u kterého je vyšší riziko protržení z důvodu většího tření. To ale neznamená, že by tenké kondomy byly méně spolehlivé a hrozilo u nich větší riziko, že vám při sexu "prdnou".

Všechny kondomy bez ohledu na jejich tloušťku jsou elektronicky testované a stejně spolehlivé.

Tipy pro správné a bezpečné používání kondomu

Pro zajištění maximální ochrany je nezbytné podniknout nezbytné kroky pro správné používání prezervativu. Před nasazením kondomu zkontrolujte datum spotřeby na obalu a při jeho skladování dbejte na to, abyste jej neskladovali při extrémních teplotách nebo na přímém slunečním světle.

Při otevírání dávejte pozor, abyste kondom neroztrhli nebo nepropíchli zuby, šperkem nebo jiným ostrým předmětem.

Před nasazením se ujistěte, že jej nasazujete správnou stranou – zmáčkněte jeho špičku, nasaďte na žalud ztopořeného penisu a rozviňte jej po celé délce penisu.

V případě potřeby použijte při sexu lubrikant – snížíte tak tření a riziko protržení prezervativu.

Po ejakulaci vytáhněte svoje torpédo ven dřív, než začne měknout. Kondom přitom přidržujte rukou, aby se nesvlékl z penisu.

Dodržujte pravidlo “jedna penetrace, jeden kondom”, po ukončení sexuálního styku si tedy pečlivě sundejte kondom a při opáčku použijte další.

Jak si užít sex s kondomem?

Sex s kondomem sice může někomu připadat jako lízání zmrzliny přes sklo, ale i tak si to s ním můžete maximálně užít, stačí využít nejrůznější triky a tipy. Jak toho docílíte?

1) Zvolte správnou velikost kondomu. Příliš malý kondom vás bude škrtit, což může být až nepříjemné, příliš velký kondom vám zase bude při sexu sklouzávat a nebude plnit svoji funkci.

2) Vyberte si správný typ kondomu – pro maximální rozkoš volte ultra tenké kondomy, gumy, které mají vroubkovaný povrch nebo jsou lubrikované chladivým či hřejivým gelem, případně speciální šprcky, které navozují přirozený pocit kůže na kůži (např. kondomy Real Feel od značky Durex).

3) Vyzkoušejte různé typy i značky prezervativů a zjistěte, který vám padne jako ulitý a nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

4) Sex s kondomem neznamená, že byste měli zanedbat fyzický kontakt a intimitu. Při sexuálním styku se soustřeďte na doteky, objetí, líbání a další formy intimity, které vám a vašemu partnerovi přinášejí potěšení.

5) Mluvte o používání kondomu se svým partnerem před sexuálním stykem. Otevřená komunikace o ochraně a bezpečnosti je důležitá. Sdílejte své preference a společně si ujasněte, zda budete používat kondom a jaké další formy antikoncepce byste mohli kombinovat.

6) Zahrňte do sexuálních her erotické hračky a doplňky, jako jsou vibrátory, vakuové pumpy, lubrikanty s efektem tepla nebo chladu nebo stimulační gely. Přidají další vzrušení, zlepší vaše sexuální potěšení a zintenzivní orgasmy a usnadní jejich dosažení.

Kondomy MISTER SIZE padnou jako ulité

Mrkněte se na značku MISTER SIZE, která má kolekci kondomů určenou pro různé velikosti penisu, a to od malých až po velké. Dokonce mají i měřicí pásku a aplikaci, pomocí které si vyberete správnou velikost ochrany. Díky tomu si sex s kondomem užijete naplno. 

, Tým YOO.cz

Užívejte si bezpečný a zodpovědný sex s kondomem

Díky různým barvám, příchutím, velikostem a texturám je používání kondomů mnohem příjemnější. Mohou vám totiž přinést intenzivnější prožitek, zajímavé pocity a klidně i delší výdrž. Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky kondomů ty pravé a užijte si bezpečný a zodpovědný sex.