740 položek celkem
Automatický klystýr Executive
ZDARMAZDARMA
1 899 Kč
7643
Automatický klystýr Ultimate
ZDARMAZDARMA
1 849 Kč
7644
Bambusová plácačka Rimba - široká
449 Kč
4367
Bambusová plácačka Rimba - úzká
449 Kč
4368
Bič se srdíčkem Bad Kitty
289 Kč
3804
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Bondage set saténových stuh Bad Kitty  5 ks 8799
Clover svorky s kroužky Taboom
229 Kč
8627
Čelenka s oušky MAZE, černá
399 Kč
8091
Nahoru
Další produkty
BDSM

Dejte své polovičce žhavou lekci disciplíny. BDSM pomůcky snadno zkrotí i ty nejzlobivější. Připoutejte manžela za nohu k topení nebo ztlumte hlasitost své manželky roubíkem. A pokud ani to nezabere, povolejte na scénu biče a pásy cudnosti.

Milujete hrátky s dominancí a submisivitou? YOOoo, tady najdete vše potřebné – vychytané BDSM pomůcky, stylové fetiš prádlo, postroje i BDSM nábytek. To bude žůžo!

BDSM hračky pro začínající experimentátory

Chystáte se vstoupit do světa BDSM? Máme pro vás spoustu hraček, které využijí i nezkušení začátečníci – pouta na ruce i nohy, plácačky, důtky a stylové obojky. Jupíí. A pokud se na divočinu a tvrďárny ještě úplně necítíte, můžete začít s pomůckami pro něžné BDSM.

BDSM pomůcky pro zkušené sadomasíčkáře

Třesky plesky, tady se bude poslouchat. Ujíždíte si na bolesti a hrách s psychikou? Pro zkušenější experimentátory v oblasti BDSM toho máme fůru – např. bondage postroje a vaky, rákosky, BDSM svíčky, klinik a CBT pomůcky. Pro nerozhodné požitkáře máme celé sady BDSM pomůcek. Vrrr, tak s čím si budete hrát vy?

TIP: Zaslouží si vaše polovička postelové mučení? Dejte jí pořádnou lekci disciplíny! Naši vychytaní průvodci BDSM pomůckami vás provedou světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky a nasosejte inspiraci v článcích: Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníky a Průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé.


Hledáte způsob, jak dodat svému milostnému životu trochu koření a hravosti? Naše nabídka důmyslných BDSM hraček pomůže vnést erotickou jiskru do každé ložnice. Najdete u nás vše, co potřebujete k tomu, abyste měli moc ve svých rukou – od nejrůznějších BDSM pomůcek přes stylové fetišistické prádlo a postroje až po důmyslný BDSM nábytek.

Pusťte se do BDSM experimentů

Věříme, že byste si měli užít každý okamžik rozkoše, aniž byste museli slevit z kvality nebo stylu. Proto pro vás vybíráme krásné kousky, které vám nabízejí neuvěřitelnou kontrolu nad erotickou rozkoší. Naše BDSM pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují maximální bezpečnost a uspokojení.

Vyberte si třeba erotické pomůcky na svazování (bondage), které vám splní vaše dominantní fantazie. Buďte kreativní třeba s pouty, obojkem nebo lanem. Přidejte k tomu nějaké spanking pomůcky, aby to mezi vámi dvěma pořád jiskřilo, a nezapomeňte ani na roubík, abyste svého partnera náležitě ztlumili. Nápady vám nikdy nedojdou!

Objevte i mimořádné fetiš prádlo a postroje, třeba tělové postroje z kožených řemínků s kovovými přezkami a zabudovanými pouty, které jsou ideální pro zkoumání dominance a podřízenosti.

Péče o BDSM pomůcky

Tyto hračky mohou být vzrušujícím a zábavným způsobem, jak praktikovat BDSM hrátky. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné používání, je důležité přijmout vhodná preventivní opatření, která zahrnují vše od čištění a kontroly BDSM pomůcek před použitím až po zajištění následné péče po BDSM hře.

Před použitím je potřeba BDSM pomůcky očistit (např. otřít antibakteriálním ubrouskem) a následně důkladně zkontrolovat, zda nejsou poškozené (například roztržené nebo roztřepené švy). Je také dobré nejprve na sobě nebo na partnerovi vyzkoušet materiály, abyste se ujistili, že nedojde k alergické reakci. Zodpovědné praktikování BDSM a řádná péče zajistí příjemné zážitky pro všechny zúčastněné.

Vyberte si svou BDSM pomůcku ještě dnes

Zpříjemněte si intimní chvíle experimentováním se svazováním, disciplínou, sadismem a masochismem. Zapomeňte na staromódní ložnicovou rutinu a popusťte uzdu své fantazii s těmito vzrušujícími BDSM hračkami!

Nezáleží na tom, jaké hry a pomůcky vyzkoušíte, vždy ale myslete na to, že si máte hrát bezpečně a pro maximální uspokojení na obou stranách.