Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
674 položek celkem
Pouta na ruce podšitá umělým kožíškem 2660
Klystýr COLT Anal Douche
569 Kč
436
Saténová maska na oči Blind Passion
229 Kč
2467
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Kožený obojek s kovovými háky do nosu 5883
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Bič se srdíčkem Bad Kitty
289 Kč
3804
Nahoru
Další produkty
BDSM

Dejte své polovičce žhavou lekci disciplíny. BDSM pomůcky snadno zkrotí i ty nejzlobivější. Připoutejte manžela za nohu k topení nebo ztlumte hlasitost své manželky roubíkem. A pokud ani to nezabere, povolejte na scénu biče a pásy cudnosti.

Milujete hrátky s dominancí a submisivitou? YOOoo, tady najdete vše potřebné – vychytané BDSM pomůcky, stylové fetiš prádlo, postroje i BDSM nábytek. To bude žůžo!

BDSM hračky pro začínající experimentátory

Chystáte se vstoupit do světa dominance a submisivity? Máme pro vás spoustu BDSM hraček, které využijí i nezkušení začátečníci – pouta na ruce i nohy, plácačky, důtky a stylové obojky. Jupíí. A pokud se na divočinu a tvrďárny ještě úplně necítíte, můžete začít s pomůckami pro něžné BDSM.

BDSM pomůcky pro zkušené sadomasíčkáře

Třesky plesky, tady se bude poslouchat. Ujíždíte si na bolesti a hrách s psychikou? Pro zkušenější experimentátory máme fůru BDSM pomůcek – např. bondage postroje a vaky, rákosky, BDSM svíčky, plácačky, pomůcky na klinik či adult baby hry nebo CBT hračky. Pro nerozhodné požitkáře máme celé sady BDSM pomůcek. Vrrr, tak s čím si budete hrát vy?

TIP: Zaslouží si vaše polovička postelové mučení? Dejte jí pořádnou lekci disciplíny! Naši vychytaní průvodci BDSM pomůckami vás provedou světem vzrušujících násilností. Držte si klobouky a nasosejte inspiraci v článcích: Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníky a Průvodce BDSM pomůckami pro pokročilé.


Pusťte se do BDSM experimentů

Hledáte způsob, jak dodat svému milostnému životu trochu koření a hravosti? Naše nabídka důmyslných BDSM hraček pomůže vnést erotickou jiskru do každé ložnice. Najdete u nás vše, co potřebujete k tomu, abyste měli moc ve svých rukou – od nejrůznějších BDSM pomůcek přes stylové fetišistické prádlo a postroje až po důmyslný BDSM nábytek.

Věříme, že byste si měli užít každý okamžik rozkoše, aniž byste museli slevit z kvality nebo stylu. Proto pro vás vybíráme krásné kousky, které vám nabízejí neuvěřitelnou kontrolu nad erotickou rozkoší. Naše BDSM pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují maximální bezpečnost a uspokojení.

Vyberte si třeba BDSM pomůcky na svazování (bondage), které vám splní vaše dominantní fantazie. Buďte kreativní třeba s pouty, obojkem nebo lanem. Přidejte k tomu nějaké spanking pomůcky, aby to mezi vámi dvěma pořád jiskřilo, a nezapomeňte ani na roubík, abyste svého partnera náležitě ztlumili. Nápady vám nikdy nedojdou!

Objevte i mimořádné fetiš prádlo a postroje, třeba tělové postroje z kožených řemínků s kovovými přezkami a zabudovanými pouty, které jsou ideální pro zkoumání dominance a podřízenosti.

Maska na oči partnera dočasně "oslepí" a zbystří mu jiné smysly. Veškeré podněty si tak užije o to více. Navíc bude ve vzrušující nejistotě, co si na něj chystáte.

Jak používat BDSM pomůcky bezpečně?

Správné použití BDSM pomůcek závisí na konkrétní pomůcce a individuálních preferencích a hranicích každého partnera. Je důležité mít na paměti, že BDSM je založeno na dobrovolnosti, vzájemném souhlasu a respektu mezi všemi zúčastněnými stranami.

Každá osoba a každý vztah může mít odlišné preference a limity, proto je nezbytné komunikovat, naslouchat a přizpůsobovat se individuálním potřebám a hranicím. Před použitím jakékoliv BDSM hračky je důležité otevřeně a upřímně mluvit o preferencích, očekáváních a hranicích. Je důležité navzájem se ptát, vyjadřovat své pocity a zajišťovat vzájemný souhlas.

U každé BDSM pomůcky si přečtěte návod od výrobce a ujistěte se, že rozumíte správnému použití a bezpečnostním pokynům. Je ideální nastudovat si i základné bezpečností pravidla konkrétní BDSM praktiky a nápady na využití vybrané hračky.

Před začátkem BDSM hrátek si zajistěte, že máte po ruce prostředky pro první pomoc a základní vybavení pro rychlé odstranění pomůcky, jako jsou nůžky na odstřižení nebo správný klíč. Nezapomeňte si domluvit bezpečnostní slovo.

Začněte s méně intenzivními BDSM pomůckami a technikami a postupně se přesouvejte k těm pokročilejším. Postupně zvyšujte intenzitu a sílu podnětů podle momentálních pocitů, potřeb a nálady. Nezapomeňte se průběžně kontrolovat a komunikovat o svých pocitech. Umožní to tělu a mysli přizpůsobit se novým podnětům a minimalizuje riziko zranění nebo nepříjemných zážitků.

Některé BDSM hračky mohou vyžadovat specifickou péči, například pravidelné čištění nebo použití lubrikantu. Dodržování základních hygienických pravidel je důležité pro minimalizaci rizika infekce nebo podráždění.

Po skončení BDSM hrátek je důležité poskytnout si oboustrannou péči a pozornost. Péče o fyzické a emoční potřeby a projevování náklonnosti může přispět k návratu do reality a pocitu blízkosti.

Péče o BDSM pomůcky

Tyto BDSM hračky mohou být vzrušujícím a zábavným způsobem, jak praktikovat divočejší hrátky. Aby bylo zajištěno jejich bezpečné používání, je důležité přijmout vhodná preventivní opatření, která zahrnují vše od čištění a kontroly BDSM pomůcek před použitím až po zajištění následné péče po BDSM hře.

Před použitím je potřeba BDSM pomůcky očistit (např. otřít antibakteriálním ubrouskem) a následně důkladně zkontrolovat, zda nejsou poškozené (například roztržené nebo roztřepené švy). Je také dobré nejprve na sobě nebo na partnerovi vyzkoušet materiály, abyste se ujistili, že nedojde k alergické reakci. Zodpovědné praktikování BDSM a řádná péče zajistí příjemné zážitky pro všechny zúčastněné.

Vyberte si svou BDSM pomůcku ještě dnes

Zpříjemněte si intimní chvíle experimentováním se svazováním, disciplínou, sadismem a masochismem. Zapomeňte na staromódní ložnicovou rutinu a popusťte uzdu své fantazii s těmito vzrušujícími BDSM hračkami!

Nezáleží na tom, jaké hry a BDSM pomůcky vyzkoušíte, vždy ale myslete na to, že si máte hrát bezpečně a pro maximální uspokojení na obou stranách.