36 položek celkem
Mini masážní hlavice Bodywand Gold
689 Kč
4257
Anální vibrátor Booty Call Booty Rocket 5358
Kapesní mini vibrátor Funky Bullet
169 Kč
5744
Mini vibrátor na prst PowerBullet Frisky Finger 5939
Mini

Chystáte se na cesty a nechcete hned lovit místní borce, když dostanete chuť na trochu lásky? Mini vibrátory jsou malé, ale šikovné. Vejdou se do kabelky či do kapsy a potěší vás orgasmem téměř kdekoliv - v kabinkách, na záchodcích i za dubem.

Čudlíček rozkoše (klitoris) je jednou z nejmocnějších erotogenních zón a pro mnoho žen je pro dosažení orgasmu naprosto klíčový. Takže pokud rádi sázíte na jistotu, mini vibrátory vás nezklamou. Jupííí. Tyhle mini mazlíci se navíc vejdou do každé kabelky, takže si je můžete vzít kamkoliv.

Krása a jednoduchost mini vibrátorů

Mini vibrátory mají buď jednoduchý tvar patrony, nebo zploštělou špičku či různé stimulační výstupky. Najdete tady nejen vibrátory na klitoris, ale i vrnítka rozmanitejších tvarů pro potěšení bodu G, zadečku a dalších citlivých místeček – stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť. Specialitkou jsou pak vibrátory na prst, které vám z ruky nevyklouznou ani při těch nejdivočejších chvílích.

TIP: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po masivní vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Náš vrrrrrrnivý průvodce vás nasměruje správným směrem.


Typy minivibrátorů

 • Klasický minivibrátor – jedná se o základní typ minivibrátoru. Od běžných vibrátorů se liší menšími rozměry, ale má podobné tvary a funkce. Vibrátor je ideální pro začátečníky a uživatele, kteří preferují jednoduchý design.
 • Vibrační patrona – má tvar malého válečku. Vejde se do každé kabelky i kapsy, takže je snadno přenosná, což z ní dělá ideální volbu pro diskrétní použití nebo pomůcku na cesty. Některé vibrační patrony se používají pro rozvibrování masturbátorů, erekčních kroužků či jiných hraček.
 • Klitorální mini vibrátor – je navržený speciálně pro stimulaci klitorisu, která je velmi příjemná pro mnoho žen. Lze je využít i během sexu, kdy usnadňují ženě dosažení orgasmu.
 • Anální mini vibrátor – je to standardní vibrátor do zadečku, ale má menší velikost. Některé jsou určeny pro přesnou masáž prostaty.
 • Nástavec na prst – tento typ minivibrátoru se nosí na prstech a umožňuje přesnou a cílenou stimulaci nejen klitorisu, ale i dalších citlivých místeček na těle.
 • Malé masážní hlavice – menší verze klasického masážního vibrátoru, který vás překvapí silnými vibracemi. Jsou vhodné spíše na stimulaci klitorisu (nebo penisu) a zacílení vibrací na konkrétní místo během masáže.
 • Mini párové vibrátory – malá varianta vibrátorů, které se používají během sexu a přinášejí vibrační potěšení oběma v páru.

Jak si vybrat správný minivibrátor

Důležitými faktory pro rozhodování jsou rozměry, typ vrnítka a tvar. To totiž ovlivní míru a druh stimulace, ale také to, jak se vám bude s minivibrátorem manipulovat.

Zvolte minivibrátor vyrobený z bezpečného a kvalitního materiálu. Snad nejoblíbenější je lékařský silikon. Tento materiál je hypoalergenní a snadno se čistí.

Zvažte funkce, které mini vibrátor nabízí. Některé nabízejí různé úrovně vibrací, jiné mají vibrační programy. Některé nabízejí různé úrovně vibrací, u jiných si vyberete s různých vibračních režimů. Některé minivibrátory vám nabídnou i netradiční druhy stimulace, jako jsou masážní perly, pulzace, sání či vyhřívání.

Pokud máte zájem o použití minivibrátoru pod vodou, zkontrolujte, zda je voděodolný. Některé minivibrátory mají jednoduché ovládání s tlačítky, zatímco jiné mohou mít bezdrátový dálkový ovladač pro větší pohodlí. Jestliže vám jde o diskrétnost, zajímejte se i o hlučnost vibrací.

Rozhodněte se také, jaký typ napájení preferujete. Některé minivibrátory jsou nabíjecí přes USB, zatímco jiné používají baterie. Záleží na vás, co vám vyhovuje lépe.

Jak využít mini vibrátory na maximum

Maximalizovat prožitek při používání minivibrátoru je o osobních preferencích, komfortu a o tom, jak se cítíte při experimentování s novými zážitky. Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci:

 1. Zajistěte, abyste byli uvolnění a v pohodlí i pohodě. Vyberte si klidné a bezpečné místo, kde nebudete rušeni.
 2. Použijte lubrikační gel, abyste zlepšili kluznost a snížili tření. Správná lubrikace může zvýšit pohodlí a zlepšit prožitek.
 3. Experimentujte s různými druhy stimulace. Vyzkoušejte různé rychlosti i vzory vibrací a zaměřte se na různé části těla. Jen tak zjistíte, co vám nejvíce vyhovuje.
 4. Zapojte své fantazie a vytvářejte mentální obrázky, které vám pomohou prohloubit prožitek.
 5. Přidejte do hry další erotické hračky, třeba vibrátor na bod G nebo anální kolík.
 6. Vyzkoušejte stimulační gely, nebo pořádně prokrvte stimulovanou oblast pomocí vakuové pumpy. Dané místečko pak bude mnohem citlivější a stimulaci si užijete o to více.
 7. Minivibrátor může být skvělou pomůckou při milostných hrátkách s partnerem. Zkuste ho použít při předehře nebo během sexu, abyste zkombinovali vzájemné potěšení.
 8. Pokud používáte minivibrátor s partnerem, komunikujte o svých pocitech, potřebách a o tom, co vám přináší největší potěšení.
 9. Po hraní si dopřejte chvíli odpočinku a relaxace. Užijte si svůj prožitek a dejte tělu čas na návrat do normálu.

Mini vibrátory jsou super pro stimulaci klitorisu

Mini vibrátory jsou jako dělané pro vrnivou stimulaci klitorisu, ale co když vám už obyčejné vibrace nestačí, nebo jen chcete vyzkoušet něco nového? Pak si nenechte ujít na stimulátory klitorisu, které vás překvapí třeba netradiční bezdotykovou stimulací nebo rotačními jazýčky.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o mini vibrátor?

Mini vibrátor důkladně očistěte před i po každém použití. Použijte mírný mýdlový roztok nebo speciální čistič pro erotické hračky. Nepoužívejte silné čisticí prostředky, které by mohly poškodit materiál. Pokud není vrnítko voděodolné, otřete jej raději navlhčeným hadříkem, aby se voda nedostala dovnitř.

Po omytí minivibrátor pečlivě osušte a skladujte ho na suchém a čistém místě, daleko od přímého slunečního záření a tepla. Pokud máte původní krabičku nebo pytlík, ve kterém byl minivibrátor zakoupen, je vhodné jej použít pro skladování,jinak můžete použít třeba kosmetickou taštičku.

Pokud je minivibrátor na baterie, tak je vyjměte, a to především ve chvíli, kdy neplánujete hračku používat po delší dobu. To pomůže zabránit nežádoucímu vybíjení nebo poškození baterií.

V případě, že potřebujete použít lubrikant, dejte si pozor na správný typ. Na hračky ze silikonu, TPR a TPE můžete používat pouze lubrikant na vodní bázi.

Pořiďte si svůj vlastní minivibrátor

Minivibrátory dokáží zpestřit sólo hrátky i partnerské dovádění, vylepšit předehru i sex samotný a co je nejlepší, můžete je mít pořád u sebe. Tak proč ještě váháte? Pojďte se podívat na naši širokou nabídku mini vibrátorů a vyberte si ten svůj.