Jak na anální sex, aby byl čistý a nebolel? Je to brnkačka!

YOOoo, anál je fakt žůžo! Toužíte se vydat do vzrušujícího světa za zadními vrátky, ale nevíte jak na to? Přečtěte si, jak hladce a bez bolesti proniknout do každé prdelky.

Jak na anální sex, aby byl čistý a nebolel? Je to brnkačka!

Patříte mezi nadšené postelové experimentátory, ale váš zadek je stále panic? Tak šup, šup, tohle musíte napravit. Dnešní řádky vám napoví, jak bezbolestně brázdit anální zákoutí. Takže uvolnit svěrače, vjíždíme dovnitř!

Když chcete mít jistotu, dbejte na anální čistotu

Strach z análního sexu často pramení ze strachu z ušpinění. Což je ale ohromná škoda. Střeva sice neustále pracují na plné obrátky, nicméně s trochou přípravy vás žádná hnědá nehoda nepřekvapí. Pročistit trubky je brnkačka a za tu jistotu při anální šťouchačce to fakticky stojí.

Účelem klystýru je dostat vodu do zadečku a nechat ji vytéct spolu se všemi poklady. Erotický klystýr ale není stejný jako ten, který se provádí v nemocnici – šup trubku do zadku a litr vody do střev. Bříško tlačí a metry k záchodu se mění v kilometry. Tuhle představu si vyzmizíkujte z hlavy, protože vám stačí vypláchnout pouze několik centimetrů, což je úplná pohodička.

Jak na klystýr

Kdo chce prdelku čistou míti, musí se dobře připraviti. Na správně provedený klystýr potřebujete irigátor (to je ta věcička na vyplachování), teplou vodu, lubrikační gel a toaletu v těsné blízkosti.

  • Klystýr provádějte maximálně 1 – 2 hodiny před plánovaným zásunem. Čím větší bude časová prodleva, tím větší je šance, že se obsah střev posune blíž k východu.
  • Souprava na domácí erotický klystýr mívá dvě části – balónek a trubičku. Balónek naplňte teplou vodou (ne horkou) a nasaďte trubičku. Trubičku omázněte v lubrikačním gelu a poté ji pomalu zasuňte dovnitř.
  • Vypusťte obsah balonku do zadečku (půjde to snadněji, když budete klečet).
  • Snažte se v sobě vodu chvíli udržet (všechny poklady se tak lépe rozpustí).
  • Poté se vyprázdněte (celou akci opakujte tak dlouho, dokud z vás nepoteče čistá voda).
  • A je to! Vaše dírka je připravena na nová dobrodružství!

TIP

Pokud vám nevyhovuje malá nádržka, zvolte průtokový klystýr. Zkušenější anální vyplachovači ocení i nástavec na sprchovou hadici.

1 – 2 hodiny před plánovaným análním sexem si udělejte klystýr

Zatnutá zadnice? Už nikdy více!

Že se penis nebo dildo do prdelky nevejde? Pfff… mrkněte se někdy do toalety, jak velkou "věc" jste zrovna vyrobili, a pak si na tuto otázku odpovězte znovu. Do zadku se vejdou různé věci, ale je fakt, že bez předehry to nepůjde.

Podnikněte sólovou expedici

Váš partner už celé měsíce žadoní o povolení k vjezdu? Než mu ho udělíte, podnikněte do těch neprobádaných končin sólovou expedici. Šoupněte tam prstík, přidejte další… líbí? Tak to máte úspěch skoro v kapse (nebo spíš v zadku?).

Nechcete si lámat zápěstí? Sáhněte po análních kolících – začnete tím nejtenčím a postupně se vytrénujte na průměr podobající se penisu (nebo hračce), který by měl ve vaší prdelce zaparkovat.

Když se dírka uvolnit nemůže, gel či sprej pomůže

Trénujete svěrač, jak jen to jde, ale rádi byste pocit komfortu ještě posílili? Uvolňující gely a spreje na anální sex vám pomohou rozevřít zadní vrátka bez bolesti. Takže už žádné ááááu… pouze slastné wáááu!

Jak to funguje? Naneste pár kapek (nebo 2 – 3 střiky) na svěrač a nechte chvíli vstřebat. Během chvilky bude váš vjezd uvolněný, pružný a připravený do akce. Yoo, anál nikdy nebyl jednodušší.

Vybráno z recenzí na Anální sprej Eros Explorer Man

,,Skvělej produkt, používám ho jen chvilku, ale už se bez něj neobejdu, když chci dobrou penetraci. Teď je ze mě anální gurmán."

- Marie Klára

Musíte pomalu a něžně, vždyť to do zadku nestrkáte běžně

Anální sex je běh na dlouhou trať, protože zadek si na tyhle nové pocity potřebuje zvyknout. Když budete moc hrrr, nebude vrkat blahem ani jeden z vás. A taková anální trhlina docela bolí.

Jako anální nováčci si s pronikáním (penisu či větší hračky) dejte na čas. Klíčem k uvolnění svěrače je dobrá nálada, klid a vzrušení. Postupujte poooomaloučku, začněte masáží zad, stehen nebo jeskyňky. Pokud je příjemcem potěšení muž, můžete ho navnadit kuřbičkou spojenou s masáží varlat. 

Po úvodním pomazleníčku se zaměřte na precizní masáž půlek. A teprve až ve chvíli, kdy se ty dva měkké kopečky přestanou klepat stresem, můžete se prstíkem (jedním!) pomalu přibližovat ke vchodu. Hurá, už jste skoro tam!

Análnímu sexu by měla předcházet jemná masáž.

Na suchý anální vchod, mazadlo vždy přijde vhod

Než análek zkusíte, prdelku namazat musíte. To je nutnost, protože na rozdíl od vaginy se zadní vrátka sama nepromažou. A pronikání do suché zadnice není žůžo, ale au!

Ještě že existují účinná mazadla. Hurá! Lubrikační gely pro anální sex usnadní vjezd i do té nejtěsnější škvírky a ještě znásobí potěšení z pronikání. Tyhle lubrikáče kloužou déle než jiné a některé z nich mají i superschopnosti – chladí, hřejí, znecitlivují, uvolňují nebo mírně dezinfikují. Prostě si stačí vybrat, co zrovna potřebujete.

TIP

K lepšímu promazání prdelky (i zevnitř) vám pomůže aplikátor lubrikačního gelu.

Vybráno z recenzí na Uvolňující anální lubrikační gel Intimate Earth Ease

,,Je to tak za 7 hvězdiček :) ******** Kompletně uvolní svalstvo, ale neznecitliví takže stále vše cítím.. a análek je luxusní (manžel je nadšený, že už mě nemusí přemlouvat)."

- Vlastička8j

 Máte vyčistíno, uvolněno a promazáno? Tak příjemnou zábavu! Hrátky se zadními vrátky si jistě brzy zamilujete.