136 položek celkem
Kovový anální kolík se šperkem čirý 3096
Kovový anální kolík se šperkem červený 2635
Šperk na bradavky ONYX, 2 ks
269 Kč
4980
Kovový anální kolík se šperkem černý 2990
Diskrétní nálepky na bradavky, 5 párů 2989_KYTICKA-5-PARU
Maska na oči Deluxe Fantasy Love Mask
229 Kč
7298
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom L 8176
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom M 8175
Luxusní kovový kolík se šperkem Taboom S 8174
Saténová maska na oči Blind Passion
229 Kč
2467
Kožený obojek s třásněmi KARESS ESTERA 10717
SCANDAL Maska na oči s krajkou
569 Kč
2435
Maska na oči Taboom Intense Dark
329 Kč
10564
Nahoru
Další produkty
Erotické šperky, ozdoby

Blýskněte se před partnerem! Erotické šperky na bradavky dají vyniknout vašim “přednostem”. Ozdoby na klitoris nasměrují vaši polovičku správným směrem. Blyštivá pouta potěší nóbl paničky a falešný piercing ty, co se bojí bolesti. Váš  postelový outfit se už těší na stylový intimní šperk.

Udělejte sobě nebo své polovičce blyštivou radost – erotické šperky a ozdoby vám propůjčí styl a sexy eleganci. V této kategorii naleznete spooooustu intimních šperků, ozdobných pout, obojků, nálepek a šperků na bradavky. YOOoo, tohle vám bude náramně slušet.

S erotickým šperkem uděláte velkou parádu

Intimní šperky jsou skvělými doplňky erotického prádla, ale vyjímat se budou také na úplně nahém těle. Ozdobené intimní partie jsou doslova pastva pro oči.

Erotické ozdoby můžou naboostovat vaše sebevědomí (jednoduše se s nimi budete cítit krásnější a přitažlivější), zvýší vaši atraktivitu, postarají se o pozornost okolí a mohou zažehnout novou jiskru ve vašem milostném vztahu. To vše vám pomůže k tomu, abyste si užili pořádně vzrušující sexuální hrátky.

Ne všechny šperky a ozdůbky jsou pouze na okrasu – například ozdobným obojkem vyjádříte svou submisivitu a oddanost k partnerovi.


Jaké erotické ozdoby existují?

 • Šperky na intimní partie – snadno jimi ozdobíte stydké pysky, klitoris nebo penis. Mohou být nasazovací nebo nalepovací, což znamená, že je můžete kdykoliv sundat.
 • Ozdoby na ňadra a bradavky – opět mohou být nasazovací nebo nalepovací. Nejčastěji se jedná o samolepky na bradavky a ozdobné svorky.
 • Škrabošky – ozdobí tvář a dodají vám pocit tajemna a anonymity. Hodí se třeba na role-play či párty.
 • Ozdobné řetízky na tělo a nohy – můžete jimi ozdobit nahé tělo, nebo jimi doplnit sexy prádlo.
 • Kolíky se šperkem – ozdobí zadeček a přinesou intenzivnější prožitky při masturbaci i sexu s partnerem.
 • Ozdobná pouta – poslouží jako ozdobné náramky i symbolická bondage pomůcka. Jsou ideální pro všechny, které láká svazování, ale zároveň si netroufají na žádnou divočinu.
 • Ozdobné obojky – fungují jako ozdoba krku a doplněk k erotickému prádlu, něžná BDSM pomůcka i symbol oddanosti v D/s vztahu.

Jak vybrat erotický šperk

Nejdříve si promyslete, jaký typ erotického šperku potřebujete. Záleží na tom, při jaké příležitosti jej chcete nosit a jak jej chcete využít. Má to být pouze ozdoba nahého těla, nebo doplněk k nějakému prádlu? Má mít i nějakou další funkci, třeba zakrývat bradavky nebo být určitým symbolem během vašich her?

Jakmile víte, jaký typ erotické ozdoby potřebujete, tak se rozhodujte podle svého vkusu. Šperk se vám prostě musí líbit. Zároveň se ale dívejte i na způsob uchycení šperku na tělo. To totiž ovlivní, jak bude držet a jak pohodlně se bude nosit.

Pokud šperk plánujete použít ve svém partnerském vztahu, je důležité o tom otevřeně diskutovat s vaším partnerem. Ptejte se na jeho či její názor a preference. Komunikace je klíčová pro zajištění, že oba budete s výběrem spokojeni.

Při výběru erotického šperku je nutné brát v úvahu bezpečnost a pohodlí. Ujistěte se, že šperk nezpůsobí bolest nebo nepříjemnosti a že je vyroben z bezpečných materiálů, pokud má přijít do kontaktu s kůží.

Poznejte kouzlo erotických šperků

Erotické šperky ozvláštní váš milostný život a můžete je vynosit při mnoha příležitostech, a to nejen za dveřmi ložnice. Pojďte si vybrat z naší bohaté nabídky úžasných ozdob těla a intimních partií tu svou.