14 položek celkem
Saténová maska na oči Blind Passion
229 Kč
2467
SCANDAL Maska na oči Blackout
399 Kč
6246
SCANDAL Maska na oči s krajkou
569 Kč
2435
Maska na oči Taboom Intense Dark
329 Kč
10564
Luxusní maska na oči Taboom
299 Kč
8165
Světélkující maska na oči Taboom
289 Kč
10552
Luxusní maska na oči Sportsheets SINCERELY 5125
Maska na oči Taboom Signature
339 Kč
10569
Latexová maska na oči Rimba
379 Kč
5507
Masky na oči

Tvrdí, že vás zná jak vlastní boty? Ponořte ho do temnoty! Nasaďte miláčkovi masku na oči, ať nemá páru o tom, co s ním máte za lubem. Nadrženě čeká na váš další tah. Každý dotek je rázem intenzivnější. Yoo, dopřejte mu ten zážitek.

Jak jednoduše vypnout obraz? Maskou na oči – díky ní nebude mít vaše polovička ani páru o tom, co se bude dít. Paráda! Masky na oči jsou nezbytným doplňkem pro předehru, sensual play nebo partnerské radovánky s nádechem BDSM a tajemna.

TIP: Zabrnkejte své polovičce na smysly. Polechtejte ji šimrátkem, polijte horkým voskem nebo potrapte Wartenbergovým kolečkem a sledujte, jak na jednotlivé typy stimulace reaguje. To bude vzrůůšo!

Smyslné hry s maskami na oči

K čemu je vlastně dobré vypínat obraz? S vyřazením zraku se zbystří ostatní smysly a veškeré podněty jsou pak mnooohem intenzivnější. A aby vaše láska dočasně “oslepla“, není zapotřebí ani špetky násilí – stačí jí jen nasadit stylovou masku na oči.

TIP: Máte vybranou masku na oči, ale netušíte, jak svou polovičku pořádně pozlobit? Načerpejte inspiraci v článcích: Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníkyBDSM pomůcky pro pokročilé, které vám poradí s výběrem těch nejpikantnějších hraček. YOOoo, vaše polovička se může tešit na pořádné tóčo! 


Co dalšího vám přinese maska na oči?

Kromě zbystření ostatních smyslů a intenzivnějšího prožitku vám maska na oči přinese do erotických her i nádech tajemství a nejistoty. Nedostatek vizuálního kontaktu totiž může vést k dočasně zvýšenému napětí a očekávání.

Někteří lidé se pomocí masky na oči mohou alespoň částečně zbavit nervozity a studu podobně, jako kdyby si užívali po tmě. Většinou to ale funguje tak, že zakryjete oči svému partnerovi – když vás nevidí, nemusíte si dělat starosti s tím, jak vypadá vaše tělo nebo jak se tváříte.

Při použití masky na oči je klíčová i role důvěry a kontroly. Osoba, která nosí masku musí plně důvěřovat svému partnerovi, který má kontrolu nad situací.

Jak na výběr správné masky na oči

Vyberte si správný materiál. Výběr záleží na tom, zda očekáváte pohodlíčko jako v bavlnce, nebo chcete něco na drsnější hry, kde je žádoucí mírné nepohodlí. Podle toho volte měkký, nebo tvrdší materiál. Myslete i na to, že některé materiály mohou vyžadovat speciální péči (třeba pravá kůže), takže je nestačí vyprat jen tak v ruce nebo otřít vlhkým hadříkem.

Maska na oči se vyrábí třeba z hedvábí, saténu nebo jiné měkké a příjemné látky, ale i z latexu nebo pevné kůže či koženky. Nejpohodlnější jsou masky, které jsou z vnitřní strany změkčené polstrováním.

Zaměřte se na design. Existuje široká škála masek na oči, a to od jednoduchých a elegantních až po více zdobené a extravagantní. Vyberte takovou masku, která odpovídá vašemu vkusu a případně se hodí k ostatnímu oblečení či doplňkům. Vzhled masky by měl odpovídat i stylu her, při kterých ji budete používat.

Mrkněte se i na způsob, jakým se maska připevňuje na hlavu. Některé masky na oči mají elastickou gumičku, zatímco jiné mohou mít stuhu na zavázání nebo zapínání na přezku, suchý zip či druky. Zvolte takový typ připevnění, který je pro vás pohodlný.

Různé masky na oči mohou mít různou velikost a různé tvary, a proto je důležité zvolit takovou, která bude dobře sedět na obličeji a nebude vás nikde tlačit nebo naopak sklouzávat. Vždy je dobré, když je anatomicky tvarovaná.