13 položek celkem
Masky na oči

Tvrdí, že vás zná jak vlastní boty? Ponořte ho do temnoty! Nasaďte miláčkovi masku na oči, ať nemá páru o tom, co s ním máte za lubem. Nadrženě čeká na váš další tah. Každý dotek je rázem intenzivnější. Yoo, dopřejte mu ten zážitek.

Jak jednoduše vypnout obraz? Maskou na oči – díky ní nebude mít vaše polovička ani páru o tom, co se bude dít. Paráda! Masky na oči jsou nezbytným doplňkem pro předehru, sensual play nebo partnerské radovánky s nádechem BDSM a tajemna.

TIP: Zabrnkejte své polovičce na smysly. Polechtejte ji šimrátkem, polijte horkým voskem nebo potrapte Wartenbergovým kolečkem a sledujte, jak na jednotlivé typy stimulace reaguje. To bude vzrůůšo!

Smyslné hry s maskami na oči

K čemu je vlastně dobré vypínat obraz? S vyřazením zraku se zbystří ostatní smysly a veškeré podněty jsou pak mnooohem intenzivnější. A aby vaše láska dočasně “oslepla“, není zapotřebí ani špetky násilí – stačí jí jen nasadit stylovou masku na oči.

TIP: Máte vybranou masku na oči, ale netušíte, jak svou polovičku pořádně pozlobit? Načerpejte inspiraci v článcích: Průvodce BDSM pomůckami pro začátečníkyBDSM pomůcky pro pokročilé, které vám poradí s výběrem těch nejpikantnějších hraček. YOOoo, vaše polovička se může tešit na pořádné tóčo!