Pomůcky pro elektrostimulaci prostaty

Nejprodávanější

1 položek celkem
Elektrostimulace prostaty

Pánové, váš zadeček si zaslouží něco lepšího, než jsou obyčejné vibrace. Vrrr už neletí, teď letí bzzz! Vyzkoušejte elektrostimulaci prostaty a budete jiskřit blahem. Yooo, to bude orgasmus.

Vaše prostata se nudí? Dopřejte jí dobrodrůžo! Elektrostimulátory prostaty ji nenechají vydechnout ani na okamžik. Jsou anatomicky tvarované (takže míří přesně na slastný bod P) a mají prakticky rozšířenou základnu, díky které získáte jistotu, že je v prdelce neztratíte.

Je elektrostimulace prostaty bezpečná?

Elektrické impulsy, které speciální elektrostimulátory prostaty vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Takže mňamka!

Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

INFO: Některé elektro hračky je nutné zapojit ke generátoru elektrického proudu, ale najdete u nás i takové, které generátor nepotřebují. Jupí.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte nasosat více informací o tom, jak správně provozovat elektrosex? Mrkněte na náš článek o elektrosexu, který vám prozradí pravidla bezpečnosti a představí všechny jiskřivé pomůcky. YOOooo, to bude dobrodrůžo!