Punčochy na podvazky

Nejprodávanější

15 položek celkem
Punčochy na podvazky

Chcete slyšet, jak vašemu drahouškovi „hučí v kládě“? Punčochy na podvazky vám vykouzlí ty nejvíc sexy nožky. Bude toužebně slintat, prosit, na rukou vás nosit. Yooo, teď ho máte v hrsti!

Ozdobte své nožky – erotické punčochy skvěle doplní váš sexy outfit. Vrrrr, partner z vás nespustí oči. Punčochy na podvazky musíte na rozdíl od samodržících punčoch připnout k podvazkovému pásu nebo podvazkovým páskům erotického prádla, aby vám na nohách držely i během divokých radovánek.

Punčochy na podvazky pro každou příležitost

Punčochy na podvazky jsou vyrobeny z všelijakých materiálů (průsvitné, neprůsvitné i lesklé látky či síťoviny), takže si vyberou romantičky i nespoutané divošky. Některé kousky jsou dokonce vyšperkované krajkou, mašličkami nebo šněrováním, takže budete váážně k nakousnutí. Mňam!


Výhody a nevýhody punčoch na podvazky

Punčochy na podvazky jsou považovány za velmi atraktivní a sexy. Mohou dodat vašemu vzhledu přitažlivost a eleganci, což je pro mnoho lidí důležitým faktorem při výběru prádla. Navíc jsou k dispozici v široké škále stylů, vzorů a materiálů. Můžete si tak vybrat punčochy, které se hodí k vašemu outfitu nebo které vám umožní vyjádřit váš osobní styl.

Nošení punčoch na podvazky vám umožňuje použít podvazkový pás jako součást erotického prádla. To je však zároveň i jejich nevýhodou – vždy je musíte zkombinovat s podvazkovým pásem nebo prádlem s podvazky, jinak nebudou na nohách držet.

Podvazkové punčochy vyžadují správné připevnění k podvazkovému pásu, což může být časově náročnější a složitější než klasické obléknutí samodržících punčoch. Pokud punčochy na podvazky nejsou správně připevněny, mohou sklouznout nebo se svinout během pohybu. To může přinášet nepohodlí a vyžadovat častější úpravy.

Jak vybrat dámské punčochy na podvazky

Prvním krokem je určit správnou velikost punčoch. Zjistěte míry svých nohou, zejména obvod kolem stehna a kotníku a délku od paty až po konec nohy. Různé značky mohou mít odlišné velikostní tabulky, takže se řiďte tabulkou velikosti daného výrobce punčoch.

Punčochy na podvazky mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně nylonu, krajky nebo síťoviny atd. Vyberte si materiál, který vám a vašemu partnerovi přijde nejatraktivnější, který se vám bude pohodlně nosit a který se hodí k dané příležitosti, při které podvazkové punčochy vytáhnete ze šatníku.

Podvazkové punčochy jsou k dispozici v mnoha různých barvách. Populární volbou je tradiční černá a bílá, ale existují i další odstíny, jako červená, růžová, modrá atd. Zvolte barvu, která se vám a vašemu partnerovi bude líbit.

Můžete si vybrat punčochy s různými designy a detaily, jako jsou krajkové vsadky nebo lemy, ozdobné proužky nebo jiné zajímavé prvky, jako jsou mašličky. Zde záleží na vašich osobních preferencích a na tom, jakého vzhledu chcete dosáhnout.

Jak připevnit punčochy do podvazků?

Nejprve si připravte punčochy. Opatrně je rozložte a jemně narovnejte, aby se minimalizovalo riziko zamotání nebo poškození. Přitom zkontrolujte, jestli nejsou někde roztržené nebo jinak poškozené.

Pak si oblékněte podvazkový pás nebo prádlo s podvazky a následně i punčochy – uchopte konec punčochy a opatrně ji nasuňte na špičku nohy. Pomalu a opatrně přetahujte punčochu nahoru po noze až ke stehnu. Ujistěte se, že je správně zarovnaná a nejsou na ní žádné záhyby.

Když je punčocha na správném místě, uchopte podvazkový pásek a připevněte k němu lem punčochy. Při připevňování používejte prsty, abyste zajistili pevné uchycení. Tento postup zopakujte i s druhou nohou, aby byly punčochy oblečené stejně.

Po připevnění obou punčoch na podvazkových páscích si ještě jednou zkontrolujte, zda jsou správně připevněné a pohodlně se nosí. Upravte je podle potřeby, aby vypadaly na vašich nohách skvěle. Nesmí být příliš natažené, jinak budou znesnadňovat pohyb.

Jak se starat o punčochy na podvazky

Abyste zabránili poškození punčoch, dejte si pozor na ostré nehty na rukou i nohou, šperky a zipy a jiné “ostré” doplňky na oblečení. Punčochy oblékejte pomalu a neprovádějte rychlé tahy, které by mohly způsobit roztržení materiálu. Při nošení se vyhýbejte ostrým a hrubým povrchům, o které byste mohly punčochy roztrhnout.

Dodržujte pokyny na etiketě ohledně praní. Většinu punčoch na podvazky je nutné prát ručně nebo na jemný cyklus pračky, a to v sáčku na punčochy, aby se zabránilo jejich poškození.

Punčochy sušte na vzduchu. Nedávejte je do sušičky, protože teplo může způsobit smrštění nebo poškození elastického materiálu.

Po usušení punčochy na podvazky pečlivě složte a uložte na suchém a tmavém místě, aby se zabránilo rozpadu elastického materiálu.

Punčochy na podvazky podtrhnou váš styl

Punčochy na podvazky spolu s podvazkovým pásem či prádlem s podvazky vykouzlí jedinečný styl, který vám zvedne sebevědomí a zajistí pozornost všech mužů. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší nabídky punčoch na podvazky ty své.