Podvazky a podvazkové pásy

Nejprodávanější

16 položek celkem
Podvazky a podvazkové pásy

Sklouznou vám punčochy pod kolena, sotva uděláte pár kroků? Tak s tím je teď konec. Skotačte na pyji a roztahujte nohy jak je libo. Podvazky udrží vaše punčochy na svém místě, ať už provozujete jakoukoliv divočinu. Pro každý postelový špás, oceníte podvazkový pás.

Chcete se vyfiknout? Dámské podvazky a podvazkové pásy zvýrazní váš pas a postarají se o to, aby vám punčochy držely na nohou i v těch nejdivočejších situacích. YOOooo, nebojte se odvázat.

Typy podvazkových pásů

V této kategorii najdete podvazky a podvazkové pásy z lesklé látky, krajky, latexu i lacku, takže si vyberou romantické duše i divošky. Vysoké podvazkové pásy hravě nahradí i korzet, protože lehce stáhnou pas. To budete kočka!

Některé podvazkové pásy jsou elastické a pohodlně se nosí, jiné mají zip pro snadnější oblékání nebo šněrování pro snadnou úpravu velikosti.


Jaký je rozdíl mezi podvazkovým pásem a podvazky?

Podvazkový pás se nosí kolem pasu a mívá délkově nastavitelné pásky, které slouží k přidržování punčoch. Kromě praktického využití jej můžete vnímat jako součást sexy outfitu – využijete ho pro romantickou noc i každodenní módní nošení.

Podvazky jsou obvykle pruhy látky nebo krajky, které navléknete na stehno a jsou používány pro estetické účely. Některé ale mohou chránit vaše stehna před odřením při chůzi.

Jak vybírat podvazkové pásy a podvazky

Podvazky i podvazkové pásy vybírejte podle velikosti, materiálu a jejich designu. Jen tak vám zajistí dostatek pohodlí, budou se vám líbit a zároveň budou dobře plnit svoji funkci.

Důležitá je především velikost vašeho pasu – podvazkový pás by se měl přesně přizpůsobit vašemu tělu, aniž by tlačil nebo sklouzával. Ideální jsou pásy z elastického materiálu s postupným zapínáním nebo šněrováním, díky kterému si je snáze přizpůsobíte své velikosti.

Pokud hledáte něco decentního, volte úzký podvazkový pás. Jestliže chcete opticky zeštíhlit bříško, vyberte si vysoký podvazkový pás. Zaměřte se i na počet podvazkových pásků, jestli jsou délkově nastavitelné a jaký mají systém pro připevnění punčoch.

U podvazků je velikost zásadní, protože příliš malé podvazky vás budou tlačit, příliš volné zase budou sjíždět. Podvazky mohou mít z vnitřní strany silikonové pásky, které jim zabraňují ve sjíždění. Můžete zvolit i podvazky s možností nastavení velikosti, třeba pomocí šněrování.

Jak používat podvazkový pás

Jakmile máte podvazkový pás na svém místě, můžete si obléknout punčochy a připevnit je k páskům. Jejich délku nastavujte vsedě. Pokud byste u toho stála, budou vás pak příliš táhnout.

Nezapomeňte, že cílem podvazkových pásků je nejen udržet vaše punčochy na místě, ale také zajistit, abyste se cítila sexy a sebevědomě.

Zábavné způsoby, jak pomocí podvazků ozdobit svůj outfit

Chcete podvazky využít k tomu, aby váš outfit opravdu vynikl? Existuje mnoho zábavných způsobů, jak je ozdobit a dodat jim stylový vzhled. Například můžete zvolit podvazky s vtipným nápisem, nebo je obohatit o zajímavý prvek, jako jsou třeba korálky, květiny nebo zajímavé střapce.

Dokonce existují i ozdobné podvazky, které můžete obléci jak na nahé nožky, tak i kalhoty či legíny. Pro přitažlivý look zkuste zkombinovat podvazky třeba s podobně stylovou čelenkou do vlasů. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli z těchto zábavných způsobů, jedno je jisté – vašemu outfitu to přidá na atraktivitě a zajímavosti.

Jak zkombinovat podvazkový pás s oblečením?

K podvazkovému pásu neodmyslitelně patří punčochy. Zvolte takové, které mají jemné detaily nebo vzory, které dodají vašemu outfitu šmrnc a zároveň se hodí ke stylu podvazkového pásu.

Podvazkový pás může být skvělým doplňkem k šatům nebo sukni. Zvolte šaty, které mají větší délku nebo štíhlejší střih. Pokud nechcete podvazkový pás zcela zakrývat, zvolte průsvitné šaty nebo šaty s průhlednou či krajkovou částí nebo otvory, přes kterou bude pás vidět

Chcete být sexy a naprosto neodolatelná? Pak podvazkový pás a punčochy zkombinujte se stylovou erotickou podprsenkou a kalhotkami. Nic víc už nepotřebujete! Zvolte ale podprsenku a kalhotky ve stejném stylu nebo barvě, abyste byla dokonale sladěná.

Jak mít prádlo dokonale sladěné s podvazky?

Pokud nechcete přemýšlet nad tím, jaké prádlo se hodí k vašim podvazkům, tak si vyberte mezi sety prádla, které již podvazkový pás obsahují. Tak budete mít jistotu, že spolu všechny kousky dokonale ladí.

, Tým YOO.cz

Vyberte si své podvazky nebo podvazkový pás

Podvazky a podvazkové pásy mohou být skvělým doplňkem vašeho šatníku, který dodá vašemu oblečení nejen zábavný a kreativní šmrnc, ale i sexy jiskru. Tak do toho, vyberte si z naší nabídky ještě dnes!