3 položek celkem
Legíny

Hledáte kalhoty, které jen tak někdo nemá? Pak si oblékněte latexové legíny a zahalte své nožky do voňavé gumy. Yoo, stačí je naleštit a sexy hrátky s nádechem fetiše začínají!

Chcete vábit samečky nebo se chystáte na divočejší párty? Pořiďte si latexové legíny, které vám padnou jako druhá kůže a zvýrazní krásu vašich křivek. A pokud si chcete ve svém novém latex oblečení rovnou užít i nějaké dobrodružství, mrkněte na latexové legíny s otvorem v rozkroku, které si kvůli šťouchu nemusíte ani sundávat. Jupí.

Péče o legíny z latexu

Pro snadné oblékání je potřeba latexové legíny pudrovat nebo natírat silikonovým gelem. Nezapomínejte, že se o své oblíbené kousky musíte také náležitě starat… ale nebojte, s přípravky pro údržbu latexu je péče o tento vznešený materiál brnkačka. Jupííí.

TIP: Víte, že existuje alergie na latex? V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám vyrážka? Hurá, tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.

A aby vám gumové oblečky vydržely celou věčnost, přečtěte si našeho kompletního průvodce péčí o latexové oblečky


Proč lidé nosí latexové legíny

Mnoho lidí nosí latexové legíny proto, že se jim líbí jejich vzhled a vlastnosti, především lesk a elasticita, díky které dokonale obepnou nohy. V legínách si pak připadají atraktivnější, což naboostuje jejich sebevědomí a přitažlivost pro partnera. Cítit se sexy a sebevědomě pak může mít pozitivní vliv na sexuální zážitek.

Jiní nosí legíny z latexu, protože je tento materiál vzrušuje. Může to být vzhled latexu, ale i jeho vůně a jiné senzorické vlastnosti. Legíny nebo jiné prádlo z latexu jsou mnohdy nezbytným doplňkem pro jejich maximální vzrušení.

Pro některé lidi jsou latexové legíny součástí BDSM her a sexuálního projevu. Buď mohou vyjadřovat vaši sounáležitost s BDSM komunitou, nastaví potřebnou atmosféru pro hraní se submisivitou a dominancí nebo se stanou výrazem vaší role v D/s vztahu.

Nošení latexových legín může představovat i formu experimentu a zpestření sexuálního života. Zkoušení nových věcí a oblečení může přinést novou vzrušující dimenzi do intimity.

Jak si vybrat latexové legíny

Jeden z nejdůležitějších faktorů je velikost a střih. Před nákupem si zjistěte svoji aktuální velikost a upřesněte ji podle tabulky velikostí konkrétního výrobce. Je také dobré brát v úvahu, zda preferujete legíny s nízkým nebo vysokým pasem a jaký střih vám sedí nejlépe.

Latexové legíny jsou dostupné v různých barvách a designech. Vyberte si takové, které se vám osobně líbí a které vám dodají sebevědomí.

Klíčovým faktorem je i vaše pohodlí, proto si důkladně zjistěte, jaké doplňky legíny nabízí. Některé mají zipy nebo knoflíky, což může usnadnit oblékání, případně mají zip nebo otvor v rozkroku, což se zase hodí pro rychlý přístup do klína během erotických her.

Latexové legíny vám dodají lesk a šmrnc

Latexové legíny jsou stylový kousek prádla, kterým můžete ohromovat na odvázané párty i doma v ložnici. Pojďte si vybrat z naší nabídky ty své.