10 položek celkem
Anální tunel Anal Fantasy Open Wide  7 cm 6474
Anální tunel LUST M, střední
399 Kč
6399
Anální tunel LUST XL, extra velký
489 Kč
6400
Anální tunel se zátkou LUST
509 Kč
4885
Anální tunel TitanMen Open Up
309 Kč
6717
Anální tunel TitanMen The Hollow
419 Kč
7740
Tunely

Prdelko, prdelko, ukaž mi svá vzrušující tajemství! Chcete prozkoumat něčí zadnici nebo si užít klystýr trochu jinak? Šoupněte tam anální tunel a nakoukněte do zákoutí slasti!

Chcete si užít dokonalou anální slast? Mrkněte na pomůcky pro masáž prostaty. Kromě příjemných zážitků a silnějších orgasmů je masáž prostaty skvělou prevencí proti rakovině. YOOoo a to už jsou dvě mouchy jednou ranou.

Jaké pomůcky si vybrat pro masáž prostaty?

Stimulátory jsou anatomicky tvarované tak, aby vám přinesly co nejvíce potěšení, vibrátory to ještě navíc okoření pořádnou náloží vibrací. Vrrrrr, to bude žůůžo. Některé hračky mají dokonce i speciální výstupek pro dráždění hráze, erekční kroužek pro zaškrcení penisu a varlat nebo elektrody pro stimulaci elektrickým proudem, které vás rozjiskří radostí.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Strachem zatnutá zadnice vás už trápit nemusí. Pokud chcete čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte na článek, který vám poradí, jak se připravit na anální sex. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo!