Anální tunely

Nejprodávanější

6 položek celkem
Anální tunel se zátkou LUST
509 Kč
4885
Anální tunel Anal Fantasy Open Wide  7 cm 6474
Anální tunel LUST M, střední
409 Kč
6399
Anální tunel TitanMen The Hollow
449 Kč
7740
Tunely

Prdelko, prdelko, ukaž mi svá vzrušující tajemství! Chcete prozkoumat něčí zadnici nebo si užít klystýr trochu jinak? Šoupněte tam anální tunel a nakoukněte do zákoutí slasti!

Chcete si okořenit anální hrátky a užít si neobvyklou slast? Anální tunely jsou jedinečná a zajímavá anální pomůcka, která vám dopřeje zcela nový zážitek při experimentech se zadní bránou. YOOoo, tak pojďte prozkoumat svá tajná zákoutí.

Co je anální tunel?

Anální tunel je v podstatě dutý anální kolík, který otevře vaši zadní bránu a umožní vám vyzkoušet nové anální praktiky. Nejenže úžasně vyplní zadeček, ale otvor v něm umožní komukoliv nahlédnout do vašich útrob a také ulehčí aplikaci lubrikačního gelu nebo klystýru.

Rozšířený konec tunelu slouží jako praktická anální zarážka a skvělá nálevka v jednom.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Strachem zatnutá zadnice vás už trápit nemusí. Pokud chcete čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte na článek, který vám poradí, jak se připravit na anální sex. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo! 


Jak vybrat správný anální tunel

Nejprve si rozmyslete, jakou velikost análního tunelu potřebujete a zvládnete. Rozhoduje především vnější průměr – ten zvolte podle svých análních zkušeností, ale připravte se na to, že tunel má většinou větší rozměry než klasický anální kolík.

Vnitřní průměr tunelu volte podle toho, co s ním plánujete dělat a jak moc chcete zadeček rozevřít. Jestliže chcete tunel zkombinovat s klystýrem, musí se do něj vejít hadička nebo tryska anální sprchy.

Zaměřte se také na materiál. Snad nejoblíbenější jsou anální tunely ze silikonu, který je hypoalergenní a příjemný na dotek. Hodně žádané jsou také hračky ze skla a kovu. Tyto materiály se totiž snadno čistí a navíc jsou ideální i na hrátky s teplotou.

Zvolte správný tvar tunelu. Začátečníci ocení klasický kapkovitý tvar a hladký povrch – takový tunel totiž snadno zajede do zadečku a hezky v něm drží. Zkušenější můžou vyzkoušet i různě tvarované tunely, které vám přinesou intenzivnější stimulaci.

Tipy, jak bezpečně používat anální tunel

Používání análního tunelu by mělo vždy zahrnovat pořádnou dávku lubrikace. Lubrikant volte podle materiálu tunelu a svých potřeb. Na hračky ze silikonu, TPR a TPE může přijít pouze lubrikant no vodní bázi, na kov a sklo použijte klidně silikonový lubrikační gel, který vám poskytne dlouhodobější kluznost.

Měli byste si také uvědomit, že vaše tělo vyžaduje před použitím tunelu postupnou přípravu, abyste si byli jisti, že váš zážitek bude pohodlný a příjemný. Před zavedením hračky si dopřejte čas na uvolnění – zadeček prvně jemně roztahujte prsty a až pak přejděte k tunelu.

Při análních hrátkách vždy pečlivě naslouchejte svému tělu a přestaňte, jakmile vám cokoli začne být nepříjemné. Jakmile skončíte, nezapomeňte hračku vždy důkladně očistit.

Pro hygieničtější hrátky s análním tunelem vypulírujte svou zadní bránu pomocí klystýru. Není to sice úplně nezbytné, ale přinese vám to větší psychickou pohodu.

Jestliže chcete anální tunel používat společně s partnerem, nezapomínejte na důležitost komunikace a ohleduplnosti. Mluvte o tom, co od tunelu očekáváte a co všechno s ním chcete vyzkoušet, a během hraní mluvte o svých pocitech a potřebách.

Anální tunely vyžadují přípravu

Anální tunely jsou kvůli zachování dostatečně velkého otvoru mohutnější, proto potěší spíš pokročilé anální experimentátory. Ani nadšení začátečníci ale nemusí zoufat – začněte s menším análním kolíkem a k tunelům se jistě brzy propracujete.

, Tým YOO.cz

Jak se starat o anální tunel

Před a po každém použití anální tunel důkladně očistěte, a to teplou vodou a jemným mýdlem. Pro důkladnější očistu použijte speciální dezinfekci na erotické hračky.

Po umytí tunel důkladně osušte na vzduchu nebo měkkým hadříkem. Nesušte jej na slunci ani na radiátoru, vysoké teploty a UV záření by mohly poškodit materiál tunelu.

Jakmile je anální tunel suchý, tak jej uložte na temné a suché místo a tak, aby se nedotýkal jiných hraček. Různé materiály by totiž spolu mohly reagovat. Ideální je ukládat tunel v původním obalu, krabičce nebo látkovém pytlíku. Tím jej zároveň ochráníte před prachem.

Anální tunely jsou bránou k experimentům

Anální tunely vám umožní prozkoumat nové praktiky, zažít neobvyklou rozkoš a prozkoumat nové pocity. Tak pojďte do toho – vyberte si z naší nabídky úžasných análních tunelů ještě dnes!