Ošetřující pudry

Nejprodávanější

5 položek celkem
Ošetřující pudr S8, 60 g
99 Kč
6645
Ošetřující pudr Vac-U Powder, 28 g
239 Kč
10646
Ošetřující pudr Fleshlight, 118 ml
259 Kč
734
Ošetřující pudr ULTRASKYN Refresh Powder 5281
Ošetřující pudry

Tam kde realistický materiál je, tam se taky pudruje. Yoo, chcete, aby vaše hračka byla stále heboučká a krásně měkká? Vezměte ošetřující pudr do ruky, pečujte o ni a užívejte si s ní dlooooooouhé roky.

Chcete, aby vám erotické pomůcky z TPR, TPE a dalších realistických materiálů, které napodobují lidskou pokožku (např. Super Skin, ULTRASKYN nebo Nature Skin), vydržely celou věčnost? V tom případě je pořádně přepudrujte po každém použití.

Jak fungují ošetřující pudry na erotické pomůcky?

Ošetřující pudry se vyrábějí z mastku (talku) nebo kukuřičného škrobu. Po tom, co svou hračku omyjete a důkladně osušíte, naneste pudr na celý její povrch. Před dalším použitím pomůcky stačí pudr opláchnout vodou. Brnkačka

A proč se to dělá? Pudr zabraňuje vysychání olejů z materiálu, čímž prodlužuje jeho životnost, a navíc zabraňuje slepení materiálu. Kouzlo!

TIP: Nezapomeňte na to, že TPR, TPE a další realistické materiály musíte promazávat pouze vodními lubrikačními gely.

KOMPLETNÍ PRŮVODCE ÚDRŽBOU: Všechny hračky chtějí zůstat dlouho krásné a užívat si s vámi každou chvilku na maximum. Potřebují jen trochu péče. Přečtěte si článek, jak se starat o erotické pomůcky tak, aby vydržely co nejdéééle.