Ošetřující pudry

Nejprodávanější

5 položek celkem
Ošetřující pudry

Tam kde realistický materiál je, tam se taky pudruje. Yoo, chcete, aby vaše hračka byla stále heboučká a krásně měkká? Vezměte ošetřující pudr do ruky, pečujte o ni a užívejte si s ní dlooooooouhé roky.

Chcete, aby vám erotické pomůcky z TPR, TPE a dalších realistických materiálů, které napodobují lidskou pokožku (např. Super Skin, ULTRASKYN nebo Nature Skin), vydržely celou věčnost? V tom případě je pořádně přepudrujte po každém použití.

Jak fungují ošetřující pudry na erotické pomůcky?

Ošetřující pudry se vyrábějí z mastku (talku) nebo kukuřičného škrobu. Po tom, co svou hračku omyjete a důkladně osušíte, naneste pudr na celý její povrch. Před dalším použitím pomůcky stačí pudr opláchnout vodou. Brnkačka

A proč se to dělá? Pudr zabraňuje vysychání olejů z materiálu, čímž prodlužuje jeho životnost, a navíc zabraňuje slepení materiálu. Kouzlo!

TIP: Nezapomeňte na to, že TPR, TPE a další realistické materiály musíte promazávat pouze vodními lubrikačními gely.

KOMPLETNÍ PRŮVODCE ÚDRŽBOU: Všechny hračky chtějí zůstat dlouho krásné a užívat si s vámi každou chvilku na maximum. Potřebují jen trochu péče. Přečtěte si článek, jak se starat o erotické pomůcky tak, aby vydržely co nejdéééle.