Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
88 položek celkem
Pouta na ruce podšitá umělým kožíškem 2660
Bondage postroj s obojkem a pouty Bad Kitty 6219
Hedvábná pouta na ruce Bijoux Indiscrets 2959
Luxusní pouta na zápěstí a stehna Taboom 8163
Lano na bondage Hidden Desire, 10 m  (černé) 7140
Lano na bondage Hidden Desire, 5 m  (černé) 7141
Luxusní pouta na nohy Taboom
539 Kč
8158
Luxusní poutací kříž Taboom
489 Kč
8166
Pouta na postel Bad Kitty, červená
999 Kč
8797
Pouta na ruce Taboom
509 Kč
10567
Nahoru
Další produkty
Bondage (svazování)

Udržte nohy své milé daleko od sebe nebo přivažte muže k posteli, aby vám neutekl. Erotická pouta, bondage sady a postroje udrží vaše lásky tam, kde je chcete mít. A pokud jste zkušený rigger, milovník shibari, nebo jen skaut co váže uzly, určitě se vám budou hodit bondage lana.

Toužíte ochutnat novou dimenzi sexuálního vzrušení? Naučte se bondage techniky a omezte své polovičce pohyb. Bondage jedna z nejoblíbenějších BDSM praktik – cílem je omezit pohyb i smysly za účelem ponížení nebo zvýšení sexuálního prožitku (nejčastěji obojího). Samotná bolest zde není nutná, vždy záleží na partnerech, co jim vyhovuje.

BDSM pomůcky pro bondage

U nás najdete nejrůznější pomůcky a vychytávky na svazování, mezi kterými si vyberou úplní začátečníci i zkušení experimentátoři - pouta, lana, pásky, roztahovací tyče, postroje a sady, bondage vaky i svěrací kazajky. YOO, svazovaníčko je super.

TIP: Pokud vás rajcuje pocit naprosté odevzdanosti, či naopak nadvlády, bondage je přesně pro vás. Přečtěte si článek Jak na bondage a polapte svou lásku do milostných sítí. Omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci.


Proč vyzkoušet bondage?

Bondage je jednou z nejoblíbenějších forem dominance a submisivity v BDSM. Cílem bondage je obvykle poskytnout erotické potěšení prostřednictvím omezení a ponížení. Svazování lze využívat z různých důvodů – od hravých her až po intenzivní sexuální zážitky.

Pro mnoho lidí je erotické svazování způsobem, jak prozkoumat dynamiku vztahu a vyjádřit pocit moci a kontroly – dominantní partner ovládá svázaného partnera. Pro některé lidi může být pocit omezování pohybu a podřízenosti sexuálně vzrušující a uvolňující.

BDSM svazování může posílit důvěru a intimitu mezi partnery – svazovaný vkládá svoji bezpečnost do rukou partnera a vyjadřuje mu tak, že v něj má absolutní důvěru. Pro některé lidi je důvěra, kterou svazování vyžaduje, důležitým prvkem při sdílení intenzivních sexuálních zážitků.

Pro některé lidi může samo svazování esteticky přitažlivé nebo eroticky stimulující, protože může poskytnout i nové druhy senzorické stimulace. Svázaný partner může prožívat vzrušení z doteků, tlaku bondage pomůcek na konkrétní místa (nejen intimní partie) nebo samotného omezení pohybu. Prozkoumávání různých provazových vzorů a technik pro ně může být součástí sexuálního prožitku.

Studie ukazují, že páry, které se věnují kinky sexu, bývají se svým sexuálním vztahem spokojenější než ty, které se mu nevěnují. Takže se nebojte, popusťte uzdu své fantazii a zjistěte, jaké rozkoše spolu můžete dosáhnout.

Bondage není jen o svazování

Věděli jste, že BDSM bondage není jen o omezování pohybu, ale i dalších smyslů, třeba zraku nebo řeči? Mezi bondage pomůcky patří i další BDSM hračky, např. roubíky nebo masky na oči. Vyzkoušejte klidně všechny najednou. 

, Tým YOO.cz

Jak vybrat pomůcky pro svazování?

Díky správnému vybavení bude váš zážitek bezpečnější, příjemnější a efektivnější. Pokud jste tedy připraveni posunout své BDSM zážitky na vyšší úroveň, doporučujeme investovat do kvalitních pomůcek pro bondáž.

Při výběru bondage pomůcek je třeba brát v úvahu bezpečnost a zkušenosti obou stran. Začátečníci by se měli zaměřit na erotické pomůcky vyrobené z měkkých materiálů, jako je textil, koženka nebo plyš. Zajistí vám totiž dostatek pohodlí a nebudou vás tolik tlačit. Bondage pomůcky z pravé kůže a kovu ocení spíše ti, kteří si chtějí užít drsnější hry.

Pro seznámení se světem bondage jsou ideální erotická pouta na ruce a nohy, nejlépe se zapínáním na suchý zip. Dodají vám žádaný pocit omezení pohybu, ale ne tak intenzivní a navíc je snadno a rychle sundáte, pokud je už na vás zážitek příliš intenzivní. Lana jsou ideální na důmyslnější svazování a shibari, pásky na bondage plní podobný účel.

Pouta na postel slouží pro rychlé a pohodlné připoutání partnera k posteli, nejrůznější bondage sady vám zase dávají více možností, jak partnera spoutat. Díky nim jej můžete dostat do mnoha zajímavých a mnohdy i pěkně nepříjemných pozic.

Bezpečnost především – základní tipy pro bondage hrátky

Při bondage hrátkách by měla být prioritou bezpečnost. Abyste si zajistili příjemný zážitek, seznamte se s několika základními radami, díky kterým budou vaše bondage hrátky bezpečné a příjemné pro všechny zúčastněné.

  • Začněte tím, že si stanovíte hranice a ujistěte se, že se s partnerem respektujete. To může znamenat, že si určíte, co všechno chcete vyzkoušet a co už je moc.
  • Domluvte si bezpečné slovo, kterým vám dá partner jasně najevo, že máte zmírnit nebo přestat.
  • Při vázání provazů nebo používání poutacích prostředků používejte uzly, které lze snadno rozvázat. Je vhodné mít připravené bezpečnostní nůžky, kterými lano v případě nouze přestřihnete.
  • Dávejte také pozor na všechna nebezpečí ve vašem okolí – ujistěte se, že se v něm nenacházejí žádné ostré předměty, které by mohly způsobit zranění.
  • Nikdy se do bondage her nepouštějte pod vlivem alkoholu a omamných látek. Bystrá mysl je zde důležitá na obou stranách.
  • Nikdy nenechávejte spoutaného partnera o samotě.

Užijte si bondage hry naplno

Bondage může posílit intimitu, prohloubit vztah a vnést do ložnice hravost. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes! Máme pro vás široký výběr bondage pomůcek, které jsou navrženy tak, aby vaše cesta k experimentování v oblasti BDSM a bondage byla bezpečná a příjemná.