148 položek celkem
Čelenka s krajkovými kočičími oušky 3721
Čelenka s oušky MAZE, černá
409 Kč
8091
Důtky - náhrdelník Magnifique Gold  zlaté 2914
Důtky Lilly s mašličkou
389 Kč
2947
Hedvábná pouta na ruce Bijoux Indiscrets 2959
Kočičí maska Bad Kitty
499 Kč
6213
Nahoru
Další produkty
Něžné BDSM

Poddejte se jemnému sado-masíčku. Pokud vás omrzel vanilkový sex, zkuste něžné BDSM, které váš vztah nezabije, ale posílí. Plyšová pouta netlačí a šimrátka modřiny nezpůsobí. Vyzbrojte se bičíkem, nasaďte stylový obojek a můžete začít.

Nemáte moc zkušeností, ale chcete si okořenit milostný život něčím speciálním? Vrhněte se do víru něžného BDSM. Nemusíte se bát, nebude to bolet… Možná jenom trošičku. Něžné násilí je nesmírně vzrušující a taky upevňuje vztah. Špetka BDSM vám rozproudí krev v žilách – od teď už nikdy nebudete šoustat jako vanilky.

Jaké vybrat pomůcky pro něžné BDSM?

U nás najdete nespočet pomůcek vhodných k něžným SM hrátkám. Masky na oči netlačí, nekloužou a vždy dokonale zaslepí zrak. Navíc zamezí případnému studu obou zúčastněných. Nezkušené pusinky uvítají kousací roubíky a roubíky s kuličkou, které je spolehlivě umlčí, ale zároveň to nejsou žádné trhače koutků.

Šimrátka jsou ideálním nástrojem pro něžné SM hrátky – pohladí, polechtají a nažhaví smysly. Chcete své lásce naplácat? V začátcích své spankerské kariéry sáhněte spíše po plácačce či důtkách. Nebo zkuste roleplay a proměňte se v někoho jiného.