Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
119 položek celkem
Saténová maska na oči Blind Passion
229 Kč
2467
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Obojek s dlouhými třásněmi MAZE  černý 8089
Hedvábná pouta na ruce Bijoux Indiscrets 2959
Maska na oči Deluxe Fantasy Love Mask
229 Kč
7298
Nahoru
Další produkty
Něžné BDSM

Poddejte se jemnému sado-masíčku. Pokud vás omrzel vanilkový sex, zkuste něžné BDSM, které váš vztah nezabije, ale posílí. Plyšová pouta netlačí a šimrátka modřiny nezpůsobí. Vyzbrojte se bičíkem, nasaďte stylový obojek a můžete začít.

Nemáte moc zkušeností, ale chcete si okořenit milostný život něčím speciálním? Vrhněte se do víru něžného BDSM. Nemusíte se bát, nebude to bolet… Možná jenom trošičku. Něžné násilí je nesmírně vzrušující a taky upevňuje vztah. Špetka BDSM vám rozproudí krev v žilách – od teď už nikdy nebudete šoustat jako vanilky.

Jaké vybrat pomůcky pro něžné BDSM?

U nás najdete nespočet pomůcek vhodných k něžným SM hrátkám. Masky na oči netlačí, nekloužou a vždy dokonale zaslepí zrak. Navíc zamezí případnému studu obou zúčastněných. Nezkušené pusinky uvítají kousací roubíky a roubíky s kuličkou, které je spolehlivě umlčí, ale zároveň to nejsou žádné trhače koutků.

Šimrátka jsou ideálním nástrojem pro něžné SM hrátky – pohladí, polechtají a nažhaví smysly. Erotická pouta s kožíškem zajstí, že se vám drahá polovička nebude tolik vzpouzet, ale zároveň nebude znehybněná jako mumie. Chcete své lásce naplácat? V začátcích své spankerské kariéry sáhněte spíše po plácačce či důtkách. Nebo zkuste roleplay a proměňte se v někoho jiného.

TIP: Něžné násilí je nesmírně vzrušující a taky upevňuje vztah. Ale pozor! Svou lásku svazujte a mrskejte jako diví pouze za předpokladu, že vám k tomu dá svolení. Zkuste ji nejprve jemně plácnout. Líbilo se? V tom případě mrkněte na Průvodce BDSM pomůckami a vyberte si své nové hračky.