Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
35 položek celkem
Kondom Pasante Warming - hřejivý  1 ks 3330
Svítící kondom Pasante Glow, 1 ks
25 Kč
9025
Kondom Pasante Trim, 1 ks
10 Kč
3328
Kondom Pasante Black velvet - černý  1 ks 4516
Kondom Durex LONDON jahoda, 1 ks
12 Kč
57
Kondom Pasante King Size, 1 ks
10 Kč
3326
Velký kondom Durex LONDON XL, 1 ks
15 Kč
2011
Kondom Durex LONDON, 1 ks
9 Kč
192
Kondom Pasante Extra, 1 ks
10 Kč
7676
Kondom Pasante Blueberry - borůvka  1 ks 4515
Kondomy na váhu - Pasante King Size  1 dkg 8852
Kondom Pasante Tropical Mango, 1 ks
9 Kč
3322
Nahoru
Další produkty
Levné

Už žádné probdělé noci s obavami, čím jste se mohli nakazit od toho frajera. Ani se nestrachujte o to, zda jste do té micinky na minulém rande nezaseli semínko. Levné kondomy vám ušetří spoustu starostí za pár kaček.

Bez ochrany ani ránu! Mít u sebe prezervativ je známkou chlapáctví a zodpovědnosti. Takže ukažte, jaký jste chlap a mějte u sebe kondomy pro případ, že se večer vyvine tím správným směrem.

A víte, že i levné kondomy splňují přísná evropská kritéria pro výrobu a dokážou vás uchránit před nechtěným těhotenstvím a přenosem všelijakých breberek? A navíc ušetříte i nějakou tu kačku. Super!

Levné kondomy pro všechny

Aby kondom fungoval tak, jak má, musí mít perfektně padnoucí velikost (musí sedět délka, ale hlavně průměr). Pokud vám nesedí průměr prezervativu, bude vás buď škrtit, nebo bude z penisu sjíždět. Uf. Pamatujte, že obvod penisu by měl být mírně větší než dvojnásobek udané nominální šířky.

TIP: Zajímá vás, jaké existují druhy kondomů? Nasosejte inspiraci v našem průvodci světem kondomů, kde se také naučíte, jak šprcgumy správně nasazovat tak, aby vám nepraskaly. 


Jaké kondomy můžete pořídit za super cenu?

V kategorii levných kondomů najdete prezervativy mnoha typů. Máme pro vás klasické latexové kondomy lubrikované silikonovým gelem i nelubrikované, tenké i zesílené kondomy, prezervativy s vroubky i stimulačním efektem či kondomy standardní a extra velikosti. Každý si tak přijde na své.

Tak na co ještě čekáte? Pojďte si vybrat ty své a užijte si bezpečné milování.