36 položek celkem
Latexová maska - černá, unisex
699 Kč
2094
Latexový postroj na penis a varlata Rimba 5506
Latexová maska na oči Rimba
379 Kč
5507
Latexové slipy s análním dildem LATE X 5870
Latex

Co může být víc sexy, než mužské tělo obepnuté lesklou a voňavoučkou gumou? Yoo, v latexu pro muže vygumujete hlavu každé roštěnce. Tak na to ještě čekáte? Jde se fetišovat!

Patříte mezi příznivce BDSM a fetiše a potřebujete si vybavit šatník? Tak to jste tady správně. Latexové prádlo pro muže je sexy sázkou na jistotu. Vybírejte z bohaté nabídky latexových slipů, kalhot, triček, rukavic a dalšího prádla. YOOooo, tyhle voňavé oblečky z gumy vás dostanou do rauše.

Výběr latexového prádla pro muže

Při výběru velikosti latexového prádla je dobré se držet klasické konfekční velikosti – materiál je krásně elastický a měl by přesně doléhat na tělo

Krása a lesk pánského latexového oblečení

Chcete, aby byly vaše latexové oblečky zářivé? Bez speciálních přípravků na údržbu latexu to nepůjde. Pro snadné vklouznutí do latexového prádla použijte pudr nebo trochu silikonového gelu. Po obléknutí povrch naleštěte několika kapkami silikonového mazadla nebo leskem na latex ve spreji. Ať se blýská!

LATEXOVÉ TIPY: Než se vrhnete do kompletní výměny fetiš šatníku, zjistěte, jak na tom jste s alergií na latex. V domácích podmínkách můžete svou snášenlivost otestovat obyčejným latexovým kondomem. Nenaskakuje vám z něj žádná vyrážka? Tak šup, šup, pro nový sexy ohoz.

A aby vám gumové oblečky vydržely celou věčnost, přečtěte si článek, který vás naučí vše o oblékání, čištění a skladování latexu