Kovová dilda pro elektrosex

Nejprodávanější

3 položek celkem
Dilda - kovová

Kdo by chtěl obyčejné dildo nebo vibrátor, když můžete mít hračku s elektrickými impulzy? Kovová dilda pro elektrosex dodají vašim hrám ten správný lesk a jiskru. Tak hurá na to, jde se vrnět blahem.

Až jednou vyzkoušíte dildo s elektrickými impulsy, už nikdy nebudete chtít jiné. Kovová a silikonová dilda vás provedou rájem. Vaše vagina, klitoris nebo prdelka budou doslova zářit blahem.

Kovová dilda pro elektrosex jsou vyrobena z lékařského hliníku, díky čemuž jsou hypoalergenní a jejich čistění je brnkačka. Dilda můžete nahřát nebo ochladit a pohrát si s teplotou. Mmm, to bude bájo.

Radovánky s kovovými dildy pro elektrosex

Elektrické impulsy, které kovová dilda pro elektrosex vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Mňam!

INFO: Některá kovová dilda pro elektrosex je nutné zapojit ke generátoru elektrického proudu.

NEŽ ZAČNETE: Toužíte prožít jiskřivý orgasmus, ale netušíte, jak na to? Mrkněte na článek o elektrosexu a zjistěte si víc o elektropomůckách a bezpečnostních pravidlech. YOOooo, to bude báájo!