36 položek celkem
Anální vibrátor Booty Call Booty Rocket 5358
Kuličkový vibrátor na prostatu Rebel
679 Kč
4700
Anální vibrátor Get Real Classic Slim
499 Kč
4966
Anální vibrátor Get Real Classic Smooth 8574
Vibrátor na prostatu Rocks-Off Quest
529 Kč
7496
Pro muže

Milá má šuplík plný vibroušů, ale podělit se nechce? To nevadí! Kašlete na ni a pořiďte si svůj vibrátor pro muže. Tihle mazlíci vám prošťouchnou prdelku a rozmazlí prostatu. Yoo, co víc si přát?

Pánská zadnice je jedna velká erotogenní zóna, kterou by byla škoda nepotěšit. Vibrátory pro muže jsou dokonale navrženy tak, aby toto tajuplné místečko potěšily. Vrrrrrrr, vrrrrrrrrr, vrrrrrrrrrrrrrr tyhle vibračníky vás rozvrní takovým způsobem, že se vám budou chvět i prsty na nohou. Yooo, to chcete!

Vibrátory pro muže, které namasírují prostatu

Anatomicky tvarované vibrátory sedí pánským zadečkům jako prdel na hrnec. Takže moooooc dobře! Jejich rozšířená špička je vždy zahnutá tak, aby co nejlépe stimulovala prostatu, a často nechybí ani výstupky pro masáž hráze

TIP: Než si užijete s pánským vibrátorem, udělejte si anální sprchu.

JAK NA ANÁLNÍ SEXZajímá vás, jak si užít divokou anální jízdu bez obav z ušpinění? Šoupněte tam trubičku a vypláchněte se – je to brnkačka. Vše podstatné se dozvíte v našem vychytaném průvodci klystýrem. Jupí, ať žijí zadkohrátky!

 


Jak funguje pánský vibrátor?

Pánské vibrátory vám nabízejí obrovskou porci potěšení nejen při sólo hrách. Obecně řečeno se jedná o anální vibrátor, který může být anatomicky tvarovaný pro přesnou stimulaci prostaty. Tato cílená stimulace vám v kombinaci s různě intenzivními vibracemi a vibračními programy pomůže k dosažení silnějšího orgasmu, který trvá déle než vyvrcholení dosažené tradičními metodami.

Vibrátory pro muže vám navíc mohou přispět k silnější erekci a rychlejšímu zmátoření a ztvrdnutí penisu po prvním výstřiku. Jsou tak neuvěřitelně zajímavou volbou pro každého, kdo chce prozkoumat nové obzory sexuálních hrátek.

Jak vybrat vibrátor pro muže?

Při výběru vibrátoru pro muže zvažte jeho velikost, materiál a stimulační funkce. Velikost je důležitá pro příjemný zážitek. Příliš velký vibrátor vám může způsobovat nepohodlí nebo dokonce nepříjemné pocity a bolest, zatímco příliš malý vibrátor vám nepřinese skoro žádné potěšení, protože se v zadečku prostě a jednoduše "ztratí".

Váš zážitek ovlivní i vybrané materiály – mohou být příjemně měkké i tvrdé a různě ohebné. Snad nejoblíbenější je silikon, který je zdravotně nezávadný, příjemný na dotek a snadno se čistí. Musíte však myslet na to, že k lubrikaci můžete používat pouze lubrikant na vodní bázi.

Uživatelský komfort asi nejvíce ovlivní funkce, které vám pánský vibrátor nabízí. Pokud nechcete myslet na dokupování baterií, vyberte si nabíjecí vibrátor. Pokud chcete pohodlnější ovládání, vyberte si vibrátor s dálkovým ovladačem nebo ovládáním přes mobilní aplikaci.

A konečně, intenzita vibrací a počet stimulačních programů by měly odpovídat vašim potřebám – intenzivnější vibrace mohou zvýšit vaše potěšení, ale někomu mohou být nepříjemné, zatímco jemnější vrnění přinese příjemné poškádlení prostaty.

Vibrátory pro muže nemusí jen vibrovat

Jestliže hledáte způsob, jak si maximálně zpříjemnit anální stimulaci, nemusíte zůstávat jen u vibrací. Některé pánské vibrátory mají i další stimulační funkce, jako je přirážení, masážní perly nebo elektrostimulace.

, Tým YOO.cz

Tipy, jak používat vibrátor pro muže

Začněte tím, že si přečtete návod a všechny bezpečnostní pokyny, které jsou k pánskému vibrátoru přiloženy. I díky tomu můžete zvolit správný lubrikant, který nepoškodí materiál vibrátoru.

Pro maximální hygienu očistěte anální vibrátor před každým použitím i po něm. Jelikož se jedná o anální pomůcku, je vhodné používat i speciální dezinfekci na erotické pomůcky, abyste zničili veškeré bakterie a zabránili tak případné infekci a jiným zdravotním potížím.

Pokud nemáte s anální stimulací zkušenosti, postupujte při zasouvání vibrátoru obezřetně a pomalu. Nezapomeňte si také při používání vibrátoru dělat přestávky. Ačkoli vám anální stimulace přinese úžasně příjemné pocity, je stále důležité naslouchat svému tělu. 

Používejte dostatek lubrikantu a v případě potřeby jej přidávejte. S uvolněním svěrače vám pomohou uvolňující přípravky na anální sex.

Pro maximální potěšení prozkoumejte všechny intenzity vibrací i funkce, které vám vibrátor nabízí, a zkoušejte různé pohyby. Zezačátku zasouvejte vibrátor pomalu, později můžete přidávat na intenzitě. Také vyzkoušejte s vibrátorem kývat ze strany na stranu nebo jím zatlačit směrem k břichu. Tím lépe promasírujete prostatu.

Nebojte se vibrátor na prostatu zkombinovat s dalšími hračkami, třeba umělou vaginou nebo sacím masturbátorem. Současná stimulace prostaty a penisu vám přinese mnohem silnější orgasmus.

Vyvrácení nejčastějších mýtů o mužských vibrátorech

Navzdory tomu, že anální vibrátory pro muže existují již řadu let, stále o nich přetrvávají některé rozšířené mýty, které je třeba vyvrátit. Někteří se domnívají, že tyto hračky jsou určeny pouze pro homosexuální muže, zatímco ve skutečnosti mohou zvýšit sexuální potěšení bez ohledu na sexuální orientaci.

Jiní si myslí, že anální hrátky jsou "špinavé", ale pokud dodržujete zásady anální hygieny a hračku pečlivě čistíte, riziko infekce či jiných zdravotních obtíží je minimální. Stejně tak si někteří lidé myslí, že vibrátory připravují muže o citlivost a sexuální prožitky, avšak studie ukázaly pravý opak.

Pravdou je, že při správném a bezpečném používání lze mužské vibrátory využít nejen ke zvýšení sexuálního potěšení, ale i ke zlepšení krevního oběhu a zlepšení zdraví prostaty.

Proč vyzkoušet pánský vibrátor?

Mužské vibrační hračky jsou skvělým způsobem, jak posunout své potěšení na další úroveň. Nebojte se experimentovat, vyberte si ten pravý vibrátor z naší široké nabídky a užijte si šťastné vibrování.