Umělé zadečky a ústa

Nejprodávanější

35 položek celkem
Ústa - masturbátor Stroke It Mouth
609 Kč
7100
Umělý zadeček Play Solo Stewardess
299 Kč
10901
Umělá ústa Doc Johnson Sasha Grey
649 Kč
10652
Umělý zadeček Ass Stroker in a Bag
329 Kč
10641
Umělá ústa Fleshlight Boost Blow
ZDARMAZDARMA
1 899 Kč
10433
Zadečky a ústa

Orál jen na Vánoce a o análu si můžete nechat zdát? Pff. Vezměte potěšení do svých rukou. Umělé zadečky a ústa prahnou po tom, až do nich strčíte svůj nažhavený úd. Cuká vám vzrušením? Klidně je vyplňte svou „smetánkou“.

Umělé vaginy vás moc neberou? Pokud patříte mezi fanoušky orálního a análního sexu, vyzkoušejte umělé zadečky a ústa. Jupí, konečně nemusíte o čuňačinkách pouze snít.

Umělé zadečky a ústa si vychutnáte nejen při sólohrátkách – tyhle partie poslouží například jako náhrada další osoby, pokud dostanete chuť na trojku. YOOoo, to bude žůžo!

Umělé zadečky a ústa vás ohromí

Připravte se na dokonalý zážitek. Tyhle masturbátory jsou většinou vyrobené z moderních materiálů, které v mnohém připomínají lidskou kůži. U nás najdete klasická nevibrační honítka, vibrační masturbátory nebo realistická torza. Mňam!

PRŮVODCE VÝBĚREM: Poznejte i další erotické pomůcky, se kterými si užijete mnohdy ještě lépe, než se ženou. Umělých vagín a honítek je celá řada, ale nebojte – s průvodcem výběrem pánského masturbátoru, si vyberete škvíru přímo na míru.