Afrodiziaka

Nejprodávanější

81 položek celkem
Gel na erekci Swiss Navy MAX Size  150 ml
999 Kč
6752
Kondomy Durex Extended Pleasure  3 ks
89 Kč
3316
Kondomy Pepino Long Action, 3 ks
69 Kč
3293
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
409 Kč
5008
Krém na lepší erekci Penis XXL  80 ml
349 Kč
379
Krém na lepší erekci Penis XXL  200 ml
499 Kč
286
Krém pro zlepšení erekce Largo  40 ml
449 Kč
723
Nahoru
Další produkty

Sex jednou za měsíc a sotva na to skočíte, usne? Zatočte s nechutí k sexu – díky afrodiziakům budete oba stále při chuti. Zapomeňte na chemické koktejly a jedovaté nápoje lásky, naše afrodiziaka a španělské mušky ve vás probudí touhy přírodní cestou.

Afrodiziaka jsou erotické prostředky k povzbuzení a zvýšení sexuálního libida. Název těchto sexuálně povzbuzujících prostředků pochází od Řeků. Ti je pojmenovali právě po bohyni Afroditě, která byla ochranitelkou sexuální rozkoše. Často jsou též nazývány nápoji lásky.  

Afrodiziaka Vás povzbudí i nabudí

V dávných dobách lidé věřili, že různé lektvary, kouzelné amulety, krev z netopýrů, dokonce i vývar z kozích varlat dokážou podnítit vášeň a zvýšit sexuální apetit a výkonnost. Pokud se vám nechce chytat netopýra či shánět kozla, využijte naší nabídky afrodiziak na podporu libida. Kromě zvýšení chuti na sex vám umožní prožívat silnější orgasmy.

Afrodisiaka mohou mít okamžitý účinek, ale mnohé jsou určeny pro dlouhodobé užívání. Ty pak pozitivně působí i na celkový psychický stav mysli či hormonální rovnováhu.

Přípravky na podporu erekce a zlepšení spermatu

V kategorii afrodisiak pro muže naleznete i přípravky pro lepší erekci a zlepšení chuti či kvality spermatu. Přípravky na podporu erekce u nás naleznete v podobě tablet a krémů. Opět je můžete rozdělit na přípravky s okamžitým účinkem a přípravky k dlouhodobému užívání.

Pokud nejste zastánci polykání prášků, vyzkoušejte vakuovou pumpu, která vám dopomůže k lepší erekci mechanickou cestou. Abyste dosaženou lepší erekci udrželi déle, doporučujeme vám zaškrtit penis po napumpování erekčním kroužkem.