143 položek celkem
Gel na oddálení ejakulace S8 Delay  30 ml 9342
Nahoru
Další produkty
Afrodiziaka

Sex jednou za měsíc a sotva na to skočíte, usne? Zatočte s nechutí k sexu – díky afrodiziakům budete oba stále při chuti. Zapomeňte na chemické koktejly a jedovaté nápoje lásky, naše afrodiziaka a španělské mušky ve vás probudí touhy přírodní cestou.

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť na sex se zase vrátí.

Ale zapomeňte na chemické driáky (viagru) a jedovaté nápoje lásky. Nic z toho tady nenajdete. Naše moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou.

Mocné kouzlo afrodiziak

Netvrdíme, že známe trik, po kterém vám do rána naroste půlmetrový lapač samiček v permanentní erekci. Afrodiziaka pro muže vám mohou dopomoci k přesvědčivějším postelovým výkonům a pevnějšímu penisu.

Každá žena si občas přeje, aby "manža" konečně zalehnul ke spánku a svou nabídku kvalitního sexu si schoval na příště. To je normální. Pokud se však do sexu musíte nutit mnohem častěji než dřív, afrodiziaka pro ženy vám pomohou.