116 položek celkem
Krém na lepší erekci Penis XXL  80 ml
299 Kč
379
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
439 Kč
5008
Krém na lepší erekci Penis XXL  200 ml
409 Kč
286
Nahoru
Další produkty
Afrodiziaka

Sex jednou za měsíc a sotva na to skočíte, usne? Zatočte s nechutí k sexu – díky afrodiziakům budete oba stále při chuti. Zapomeňte na chemické koktejly a jedovaté nápoje lásky, naše afrodiziaka a španělské mušky ve vás probudí touhy přírodní cestou.

Máte sex jednou měsíčně (nebo ani to ne), a když už k němu dojde, stojí za starou bačkoru? Nevěšte hlavu, nic není ztraceno. Stačí použít afrodiziaka a chuť na sex se zase vrátí.

Ale zapomeňte na chemické driáky (viagru) a jedovaté nápoje lásky. Nic z toho tady nenajdete. Naše afrodiziakální kapky, tablety, gely i nápoje probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou.

Mocné kouzlo afrodiziak

Netvrdíme, že známe trik, po kterém vám do rána naroste půlmetrový lapač samiček v permanentní erekci. Afrodiziaka pro muže vám mohou dopomoci k přesvědčivějším postelovým výkonům a pevnějšímu penisu.

Každá žena si občas přeje, aby "manža" konečně zalehnul ke spánku a svou nabídku kvalitního sexu si schoval na příště. To je normální. Pokud se však do sexu musíte nutit mnohem častěji než dřív, afrodiziaka pro ženy vám pomohou.

TIPAby si naši předkové trochu zašpásovali, nosili nevkusné amulety a popíjeli vývary z varlat všelijakých zvířat. Brrr. Vy naštěstí nemusíte dělat nic z toho. Moderní afrodiziaka probudí touhu a zlepší váš sexuální výkon přírodní cestou. Mrkněte na článek Jak se vyznat v afrodiziacích a udělejte si přehled. 


Co je afrodiziakum

Afrodiziakum. Slovo, které v mnoha lidech evokuje něco záhadného, snad i magického. Ale co to vlastně je a proč se o něm tolik mluví? Ne, nejedná se o žádné kouzelné elixíry, ale o různé látky nebo potraviny, které mají za úkol zvýšit či probudit sexuální touhu a zlepšit potenci a prožitek ze sexu.

Existuje mnoho různých typů afrodiziak, která pocházejí z celého světa. Může se jednat o nejrůznější afrodiziakální potraviny, nápoje, bylinky a dokonce i vůně.

Jaké jsou běžné účinky afrodiziak?

Afrodiziaka přinesou do vašeho života novou úroveň vášně a rozkoše. Ale jaké jsou jejich běžné účinky? No, toto téma je trochu komplikovanější. Účinky záleží na druhu afrodiziaka a vašem těle. Někdo pocítí mocné navýšení sexuálního libida, někdo vůbec nic. Je tedy potřeba vyzkoušet více afrodiziak a najít si takové, které vám bude vyhovovat.

Někdy může afrodiziakum fungovat hned a krátkodobě, u jiných může jejich afrodiziakální účinek trvat několik hodin. Někdy afrodiziaka přinášejí fyzické a hormonální změny, jindy je jejich účinek spíše jen psychologické povahy, kdy vám dodají sebevědomí. Při sexu se pak lépe uvolníte a podáte lepší výkon. Mnohá afrodiziaka vás prostě jen hodí do pohody a uvolní nahromaděný stres.

Myslete na to, že afodiziaka mají nabudit chuť na sex, ale nezvyšují vaši přitažlivost u opačného pohlaví. K tomu slouží feromony.

Na co si dát u afrodiziak pozor

I když jsou afrodiziakální látky na našem e-shopu přírodní povahy, je třeba si dávat pozor na případné nežádoucí účinky a alergické reakce stejně jako u jakéhokoliv jiného doplňku stravy nebo léku. Pokud však budete dodržovat správné dávkování, jsou rizika jejich užívání minimální.

Užívání afrodiziak může být nebezpečné pro osoby trpící srdečními nebo cévními problémy, stejně jako pro ženy během těhotenství nebo kojení. Měli byste být opatrní i na složky, na které máte alergii. Pokud si s užíváním nejste jistí, poraďte se raději nejdříve se svým lékařem a zvažte všechna rizika a přínosy afrodiziak ještě před tím, než se je rozhodnete užívat.

Nikdy nepodávejte afrodiziakum tajně

Důrazně nedoporučuji podávat partnerovi či partnerce jakékoliv afrodiziakum tajně, a to hned z několika důvodů – může obsahovat látky, na které může být daná osoba alergická, může negativně reagovat s léky, které daná osoba užívá, případně nemusí být jeho užívání vhodné při určitých zdravotních problémech. Navíc si tajným podáváním afrodiziaka zahráváte s důvěrou partnera. Takže prrr, elixíry lásky jenom se souhlasem!

, Tým YOO.cz

Jak zvýšit účinky afrodiziaka?

Je důležité vzít v úvahu, že libido ovlivňuje spousta věcí a afrodoziakální látky nejsou všemocné. Pokud tedy chcete pořádně nabudit své choutky na sex, myslete i na správnou stravu, pití dostatečného množství vody a udržování zdravého životního stylu včetně pravidelného pohybu.

Jako u všeho je nejdůležitější zbavit se stresu a pořádně komunikovat se svým partnerem, aby pochopil vaše problémy a přání. Neberte sex za povinnost, hrajte si, experimentujte s různými technikami a hračkami a vyzkoušejte i přípravky pro zvýšení prožitku a zesílení orgasmu.

Vzhledem k tomu, že afrodiziaka mohou být různě silná, je důležité dodržovat pokyny od výrobce a správné dávkování.

Vyzkoušejte afrodiziakum a podpořte sexuální touhu

Afrodiziaka vám mohou přinést zvýšení sexuální touhy, zlepšení nálady a dokonce i lepší sexuální výkonnost a prožitek při sexu. Dokonce mohou zlepšit potenci a mají pozitivní vliv na prokrvení intimních partií, správnou funkci pohlavních orgánů a udržení správné hladiny hormonů u mužů i žen.

Tak proč si tedy neudělat příjemný večer s některým z mnoha afrodiziak? Udělejte něco pro své intimní zdraví a lepší sexuální život a vyberte si z naší široké nabídky ještě dnes.