8 položek celkem
Háky

Zlobí vás váš miláček? Chyťte si ho na háček. Na anální háky ulovíte s přehledem macatého kapříka i mrštnou štiku. Žádná „rybička“ už vám neuplave, jen sebou bude bezmocně mrskat na souši.

Libujete si v BDSM? Pak vyzkoušejte anální háky –  jedna strana háku zabraňuje v análním sexu, druhá pak slouží jako vázací bod nebo erekční kroužek. YOOoo, to bude divočina.

Anální hák versus anal lock

Anální hák je pomůcka na specifickou bondage – jedná se o hák s kuličkou, kterou vsunete do vaginy nebo análku, na druhé straně pak najdete očko, které využijete k provlečení lana nebo řetězu. Pomocí něho připevníte hák k jinému předmětu nebo k tělu submisivní osoby (často se kombinuje s pouty, obojkem nebo bondage postrojem, případně provaz přivážete k háku ve stropě). Tímto způsobem svoji polovičku zafixujete v požadované poloze.

Anal locky se používají podobně jako pásy cudnosti, ale narozdíl od nich brání v análním sexu. Buď se jedná o rozevírací anální kolíky s možností zamknutí, nebo háky s kuličkou pro zasunutí do zadních vrátek a kroužkem na penis nebo varlata. Tyto anal locky jsou často vyrobeny z měkkého a elastického materiálu, jako je silikon, PVC nebo TPR a kromě uzamčení zadnice poskytují muži stimulaci prostaty a pomáhají k lepší erekci.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Strachem zatnutá zadnice vás už trápit nemusí. Pokud chcete čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte na článek o přípravách na anální sex. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo! 


Jak bezpečně používat anální hák

Anální hák by měl být vyrobený z bezpečného materiálu, který nezpůsobuje alergické reakce a snadno se čistí. Může to být třeba nerezová ocel nebo silikon.

Při vkládání háku do análního otvoru buďte opatrní a postupujte pomalu a s rozvahou, aby nedošlo k poranění. Především při zásunu do zadečku použijte dostatek lubrikačního gelu, kterým zvýšíte klouzavost, usnadníte si zavádění háku a minimalizujete riziko bolesti a poranění.

Pro větší psychickou pohodu a lepší hygienu vypulírujte před hrátkami s análním hákem či anal lockem svou zadní bránu pomocí klystýru.

Je důležité mít na paměti, že anální hák je potřeba umět správně používat, takže by neměl přijít do rukou úplným začátečníkům. Pokud chcete vyzkoušet hák s kuličkou, prostudujte si nejprve návody a tipy na internetu, případně se poraďte s někým, kdo má s tímto typem her zkušenosti.

Nakonec nezapomínejte na komunikaci s partnerem a jeho souhlas. Bezpečné, zdravé a vzrušující BDSM praktiky by měly být založeny na důvěře, respektu a vzájemné komunikaci mezi partnery. Před začátkem jakéhokoli BDSM scénáře byste měli mít s partnerem jasnou dohodu o hranicích a limitech, a měli byste být schopni otevřeně mluvit o svých potřebách, touhách a obavách.

Jak se starat o anal lock

Nezapomínejte na důležitost hygieny – anální hák čistěte nejen před každým použitím, ale i po něm. K umytí vám postačí i teplá voda s mýdlem, pro důkladnější dezinfekci raději použijte speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

Po umytí anální hák důkladně osušte měkkým hadříkem nebo jej nechte oschnout na vzduchu (nikdy jej nesušte na topení ani slunci). Suchou hračku pak uložte do šuplíku tak, aby se nedotýkala ostatních erotických pomůcek. Ideální je uložit anální hák do původního obalu nebo látkového pytlíku.

Pokud je anální hák vibrační a není voděodolný, dávejte si při umývání pozor na to, aby voda nezatekla dovnitř. A jestliže je na baterie a neplánujete hračku delší dobu používat, tak je raději před uložením háku ke spánku vyjměte.

Vyberte si ten pravý anální hák ještě dnes

Anální hák i anal lock vám přináší nové možnosti, jak potrápit svého miláčka a jak mu ukázat svoji dominanci a nadvládu. Vyberte si z naší bohaté nabídky análních háků a objevte jejich kouzlo.

Jak umocnit rozkoš při hře s análním hákem?

Chcete si hrátky s análním hákem ozvláštnit novými prožitky? Máme pro vás také parádní vibrační anal locky, které vás potěší různě silnými vibracemi a vibračními programy. Vaše zadnice bude tokat blahem. 

, Tým YOO.cz