Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
9 položek celkem
Háky

Zlobí vás váš miláček? Chyťte si ho na háček. Na anální háky ulovíte s přehledem macatého kapříka i mrštnou štiku. Žádná „rybička“ už vám neuplave, jen sebou bude bezmocně mrskat na souši.

Libujete si v BDSM? Pak vyzkoušejte anální háky –  jedna strana háku zabraňuje v análním sexu, druhá pak slouží jako vázací bod nebo erekční kroužek. YOOoo, to bude divočina.

Anální hák versus anal lock

Anální hák je pomůcka na specifickou bondage – jedná se o hák s kuličkou, kterou vsunete do vaginy nebo análku, na druhé straně pak najdete očko, které využijete k provlečení lana nebo řetězu. Pomocí něho připevníte hák k jinému předmětu nebo k tělu submisivní osoby (často se kombinuje s pouty, obojkem nebo bondage postrojem, případně provaz přivážete k háku ve stropě). Tímto způsobem svoji polovičku zafixujete v požadované poloze.

Anal locky se používají podobně jako pásy cudnosti, ale narozdíl od nich brání v análním sexu. Buď se jedná o rozevírací anální kolíky s možností zamknutí, nebo háky s kuličkou pro zasunutí do zadních vrátek a kroužkem na penis nebo varlata. Tyto anal locky jsou často vyrobeny z měkkého a elastického materiálu, jako je silikon, PVC nebo TPR a kromě uzamčení zadnice poskytují muži stimulaci prostaty a pomáhají k lepší erekci.

JAK NA ANÁLNÍ SEX: Strachem zatnutá zadnice vás už trápit nemusí. Pokud chcete čistě a bezbolestně brázdit svá anální zákoutí, mrkněte na článek o přípravách na anální sex. Kromě jednoduchého návodu na klystýr tam najdete i praktické uvolňovací tipy. Jupíí, to bude žůžo! 


Jak bezpečně používat anální hák

Anální hák by měl být vyrobený z bezpečného materiálu, který nezpůsobuje alergické reakce a snadno se čistí. Může to být třeba nerezová ocel nebo silikon. Nezapomínejte ani na důležitost hygieny – hák čistěte a dezinfikujte nejen před každým použitím, ale i po něm.

Při vkládání háku do análního otvoru buďte opatrní a postupujte pomalu a s rozvahou, aby nedošlo k poranění. Především při zásunu do zadečku použijte dostatek lubrikačního gelu, kterým zvýšíte klouzavost, usnadníte si zavádění háku a minimalizujete riziko bolesti a poranění.

Je důležité mít na paměti, že anální hák je potřeba umět správně používat, takže by neměl přijít do rukou úplným začátečníkům. Pokud chcete vyzkoušet hák s kuličkou, prostudujte si nejprve návody a tipy na internetu, případně se poraďte s někým, kdo má s tímto typem her zkušenosti.

Nakonec nezapomínejte na komunikaci s partnerem a jeho souhlas. Bezpečné, zdravé a vzrušující BDSM praktiky by měly být založeny na důvěře, respektu a vzájemné komunikaci mezi partnery. Před začátkem jakéhokoli BDSM scénáře byste měli mít s partnerem jasnou dohodu o hranicích a limitech, a měli byste být schopni otevřeně mluvit o svých potřebách, touhách a obavách.

Vyberte si ten pravý anální hák ještě dnes

Anální hák i anal lock vám přináší nové možnosti, jak potrápit svého miláčka a jak mu ukázat svoji dominanci a nadvládu. Vyberte si z naší bohaté nabídky análních háků a objevte jejich kouzlo.

Jak umocnit rozkoš při hře s análním hákem?

Chcete si hrátky s análním hákem ozvláštnit novými prožitky? Máme pro vás také parádní vibrační anal locky, které vás potěší různě silnými vibracemi a vibračními programy. Vaše zadnice bude tokat blahem. 

, Tým YOO.cz