369 položek celkem
Lubrikační gel LONA - dráždivý  130 ml 503
Lubrikační gel Aquaglide, 50 ml
149 Kč
355
Lubrikační gel LONA – základní  130 ml 8221
Kondomy Durex Performa, 3 ks
99 Kč
3316
Kondomy Durex Mutual Pleasure, 3 ks
119 Kč
10410
Kondomy Pepino Long Action, 3 ks
79 Kč
3293
Krém na erekci Big Boy Golden, 50 ml
409 Kč
5008
Vakuová pumpa na penis Power Pump
349 Kč
10599
Nahoru
Další produkty
Lepší sex

Včerejší sex stál za prd? Vyberte si z intimní drogerie pro lepší sex a máte vyřešeno. Zvládnete posílit erekci, oddálit předčasný výstřik i uvolnit svěrač sevřený strachem. S deepthorat sprejem ovládnete techniku hlubokého orálu jako nic. Yoo, v posteli budete profíci!

Včerejší sex stál za prd? Žádný strach, se vším se dá pracovat. Stačí pár mazadel či elixírů a zase budete vrnět blahem. YOOoo, tak se vydejte do boje za lepší sex.

Lepším sexem k lepšímu životu

Chcete, aby byl váš vercajk o něco větší? Pomůcek a přípravků na zvětšení penisu je celá řada, tak napumpujte své sebevědomí.

Uvolňující přípravky na anální sex zatočí se zatnutými svaly i bolestí. Díky uvolňujícím přípravkům na deepthroat zase slupnete miláčkův penis jako malinu. 

Uděláte se a odpadnete dřív, než partnerka stačí “doběhnout“ do slastného cíle? No jo, každý se nenarodí jako maratonec. Naštěstí existují zlepšováky, které vám pomohou ejakulaci oddálit.

Afrodiziaka pro muže udělají z každého lenocha sebevědomého trhače kopulačních rekordů a přípravky na prodloužení sexu jej promění v neůnavnou mašinu na orgasmy. Afrodiziaka pro ženy zase zruší bolest hlavy a zlepší sexuální prožitky.

A tak dále, a tak dále… Tak na co ještě čekáte? Pojďte lepšímu sexu naproti.

TIPKaždou noc není posvícení a někdy se sex prostě nevyvede. Co za to může? Věk, strach, neschopnost se uvolnit, mindráky… achjo. Přečtěte si, jak tyhle kazišuky oblafnout v článku Jak na lepší sex