Dámské dilatátory močové trubice

Nejprodávanější

19 položek celkem
Dilatátor s kuličkami, 8 mm
389 Kč
2860
Dilatátor - stupňovitý, 5-8 mm
389 Kč
2859
Dámské dilatátory močové trubice

Poškádlete svůj bod G i klitoris zevnitř a jedním vrzem – YOOO, to bude žůžo! Dámské dilatátory močové trubice vás přesvědčí o tom, že tahle dírka není jenom na čůrání.

Chcete si doma otevřít soukromou kliniku pro klinik sex a vzrušující hru na doktory? Dámské dilatátory uspokojí potřeby všech nadšených experimentátorek. K čemu tyhle věcičky vlastně slouží? Postupně roztahují a dráždí močovou trubici zevnitř. Týýýjo!

TIP: Nechcete si nic strkat do močové trubice, ale potřebujete spíš uvolnit pánevní svalstvo a roztáhnout vaginu? Pak vám pomohou vaginální dilatátory. Konečně bude sex brnkačka.

Hrátky s dámskými dilatátory do močové trubice

Dilatátory mohou mít různé délky, průměry i tvarování – některé jsou hladké, jiné vás budou rozmazlovat svými vlnkami. Silikonové se krásně přizpůsobí tvaru močové trubice, kovými dilatátory zase snadněji zatlačíte na klitoris. Dámské dilatátory močové trubice vás přesvědčí o tom, že tahle dírka není jenom na čůrání.

TIP: Proč je pro mnohé ženy stimulace dilatátorem tak příjemná? Mrkněte se na článek o soundingu, kde se dozvíte tohle a také spoustu dalších praktických informací.