22 položek celkem
Nastavitelné svorky na bradavky s řetízkem 2984
Svorky na bradavky s řetízkem Taboom
189 Kč
8616
Vibrační svorky na bradavky Taboom
379 Kč
8619
Clover svorky s kroužky Taboom
229 Kč
8627
Skřipce a svorky

Co s těmi růžovými čudlíky, které vzrušeně vykukují do světa? Dopřejte jim strhující slast. Skřipce a svorky na bradavky vás dokonale potrápí i vzruší zároveň. Odvažte se a experimentujte. Skříp, au, ách, ještě, yooo!

Toužíte experimentovat s bolestí a potrápit své čudlíky? Tak hurá do toho, tady najdete vše potřebné. Kromě toho, že vám tahle udělátka dopřejí pořádnou dávku bolesti, vám navíc krásně ozdobí tělo (skoro jako šperky na bradavky). Na své si přijdou i jiná místečka na těle – pomocí skřipců můžete "potrápit" i stydké pysky, penis či klitoris.

Jaké existují skřipce na bradavky?

Skřipců na bradavky existuje spousta – některé mají aretační šroubky pro snadnou úpravu síly sevření, jiné se vám do bradavek zakousnou plnou silou a bolest bude vskutku intenzivní. Kousy, kous!

Pokud toužíte po nevšedním dobrodružství, sáhněte po skřipcích s řetízky nebo závažími. Vrrrr, nebo máte rádi, když to vrní? Existují i vibrační svorky, které vám poskytnou nekonečně mnoho slasti. Pro parádnice a parádníky tu jsou ještě svorky s různými ozdůbkami, kterými ozdobíte svoje ňadra.

BRADAVKOVÁ ZAJÍMAVOSTSice jich není mnoho, ale i tak na světě existují ženy, které dosáhnou orgasmu pouhou stimulací bradavek. Doktor Herbert Otto zkoumal tento druh orgasmu v jedné ze svých studií. Nečekaných 29 % z 213 žen prsní orgasmus zažilo. Wow! Nasosejte více informací v článku o typech orgasmu.


Proč lidé používají svorky na bradavky?

Lidé používají svorky na bradavky z různých důvodů. Někteří mají rádi pocit bolesti a používají je k BDSM hrám. Jiní je používají jen k experimentování se svým tělem nebo jako součást předehry a sexu. A konečně, někteří lidé jednoduše používají svorky na bradavky k ozdobení těla.

Pocit bolesti vzniká tlakem a zpomalením krevního oběhu v místě, kam byl skřipec umístěn. Při doteku takto "ošetřeného" místa nám naše nervová zakončení hlásí bolest. A nebo je to slast? Právě nejistota a nemožnost v počátcích tyto pocity rozlišit je to, co na sexuálních hrách láká muže i ženy.

ZAJÍMAVOST: Vědecké studie prokázaly, že stimulace bradavek aktivuje v mozku tytéž oblasti, které se "probudí" při dráždění klitorisu nebo vaginálním průniku. Pozornost věnovaná bradavkám tak může vést k mnohem silnějšímu orgasmu.

Bolest navíc aktivuje tvorbu endorfinů, které jsou známé tím, že mají podobný účinek jako opiáty.

Jak vybrat svorky na bradavky

Zvažte nejprve, který typ svorek na bradavky nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Začátečníci ocení skřipce s aretačními šroubky pro nastavení síly stisku, zkušenější zase potěší třeba skřipce, u kterých se síla stisku mění třeba podle toho, jak moc za ně taháte. Jistě je potěší i svorky s řetízkem, který rozšiřuje možnosti využití svorek.

Zvolte správný materiál. Svorky na bradavky jsou často vyrobeny z kovu (třeba nerezové oceli) nebo plastu. Kovové skřipce jsou odolnější, těžší a chladí na kůži. Často mívají silikonové nebo gumové “čepičky”, díky kterým se nazakousnou do vašich bradavek a pohodlněji se tak nosí.

Ujistěte se, že jsou svorky na bradavky vyrobeny z materiálů, které jsou bezpečné pro pokožku a které nezpůsobují alergické reakce. Dávejte pozor na ostré hrany nebo nedostatečnou kvalitu.

Svorky na bradavky mohou mít různý design a ozdoby. Vyberte si takové, které se vám líbí a které vás vizuálně osloví. Některé skřipce mohou mít přídavné řetízky, závaží, karabinky nebo jiné příslušenství. Zvažte, zda máte zájem o doplňky, které mohou zpříjemnit či zintenzivnit vaše hrátky.

Svorky na bradavky nepřinášejí jen bolest

Skřipce na bradavky nemusí sloužit jen jako BDSM nástroj pro způsobování bolesti. Fajn jsou i jako netradiční ozdoba prsou. V takovém případě si vyberte takové, u kterých můžete regulovat sílu sevření (např. šroubkem či posuvnou pružinkou).

Lze předpokládat, že je žena bude nosit delší dobu a nechce být rozptylována urgentním pocitem, že jí upadnou bradavky. Když budou mít navíc skřipce ozdobné kamínky nebo peříčka, bude zároveň vaši polovičku úspěšně hypnotizovat jejich pohupováním :-)

, Tým YOO.cz

Jak si užít hru se svorkami na maximum

Začněte zlehka a nikam nespěchejte. Pomalu se krouživými pohyby přibližujte k bradavce, lehce ji sevřete mezi dva prsty, zvyšujte tlak, ale nezpůsobujte bolest. Na to bude dost času, až se ke slovu dostane skřipec. Svírejte střídavě pouze bradavku a celé prso, rozšiřujte sféru vlivu a mačkejte stále silněji.

Jakmile jsou bradavky připravené, nasaďte na ně pomalu svorky tak, že je nejdříve nepustíte úplně, ale prsty budete určovat intenzitu sevření. Pokud budete mít pocit, že si partner na tlak zvyknul, uvolněte sevření a nechte skřipec zapůsobit celou jeho silou (nebo takovou silou, kterou nastavíte pomocí aretačního šroubku).

Bolest může být zvýšena zoubky na vnitřních stranách svorky, případně tahem za řetízek. Při orgasmu se bolest odplaví, ale při sundávání svorek se vrátí zpět, a to v nové a snad ještě silnější vlně. Klidně do hry zapojte i další BDSM pomůcky, třeba šimrátko, důtky nebo masku na oči.

Pro postavení bradavek "do pozoru" můžete kromě prstového a jazykového laskání využít i vakuové pumpičky. Ty navíc bradavky prokrví, takže pak budou mnohem citlivější a bolest bude při skřípnutí svorkou o to intenzivnější.

Vyzkoušejte svorky na bradavky co nejdříve

Svorky na bradavky ozvláštní vaše hrátky neodolatelnou kombinací bolesti a potěšení. Vyberte si z naší neodolatelné nabídky skřipců a svorek na bradavky ty pravé a užijte si s partnerem intenzivní hrátky a neobvyklý druh stimulace nejen bradavek.