30 položek celkem
Mini masážní hlavice Bodywand Gold
689 Kč
4257
Masážní hlavice

Chcete povýšit domácí dlachňání na nový level? Masážní hlavice vám navalí do ložnice či obýváku novou porci zábavy a vzrušení. Dopřejte si uvolňující masáž svalů nebo si trochu „zazlobte“ a zamiřte na správná místa. Uuu, to je vzrůšo.

Klasické vibračníky vám nestačí? Dopřejte si pořádné zemětřesení. Masážní hlavice jsou ten nejsilnější kalibr mezi vibrátory a intenzivně rozvrní vaše intimní partie i ztuhlé tělo. Paráda!

Hrátky s masážní hlavicí

Masážní hlavici využijete během partnerských masáží, masturbace i sexu. Díky tomu patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro páry. Vibrační hlavice mívají masivní rukojeť pro pevné uchopení a většinou mají ohebný "krk", takže se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Mňam, to bude orgasmus jedna báseň.

TIP: Pro maximální požitek nezapomeňte použít lubrikační gel.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Nasosejte inspiraci v našem článku, který vás provede výběrem vibrátoru a ulovte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus. YOOoo, to bude jízda!


Co jsou masážní hlavice?

Pokud hledáte nový a vzrušující způsob, jak okořenit svůj sexuální život, proč nezkusit erotickou masáž? Masáž může být neuvěřitelně smyslným a sexuálním zážitkem a dává vám příjemnou záminku, jak se dostat do kontaktu s tělem svého partnera.

Pro smyslnou masáž celého těla tu jsou masážní přístroje, které poskytnou okamžitou úlevu unaveným svalům. Pokud hledáte zážitek z masáže celého těla včetně stimulace intimních partií, vyzkoušejte masážní hlavice, které rozechvějí ta správná místa různě intenzivními vibracemi i vibračními programy.

Vibrační hlavice je netradiční vibrátor, který vypadá skoro jako mikrofon. Oproti klasickým vibrátorům má hlavice větší průměr, takže si vibrace užijete na větší ploše těla, a navíc mívá mnohem intenzivnější vibrace. Některé hlavice mají i hřejivou funkci, takže vás rozmazlí příjemným teplem.

Existují ale i malé a mini masážní hlavice, které se více hodí na erotickou stimulaci intimních partií. K některým hlavicím dostanete i různé nástavce, pomocí kterých proměníte masážní hlavici v multifunkční erotickou hračku. Většinou jsou totiž určeny pro stimulaci bodu G, klitorisu a anální průniky.

Jak na výběr správné masážní hlavice

Nejprve si určete, jak chcete masážní hlavici používat a o od ní očekáváte. Od toho se totiž odvíjí i velikost hlavice. Pokud vám jde hlavně o masáže pro uvolnění napjatých svalů, volte klasickou hlavici s velkou hlavou.

Jestliže chcete hlavici používat především pro stimulaci intimních partií, volte raději malou nebo mini masážní hlavici, která se lépe drží v ruce a lépe s ní zacílíte na správné místo. Kromě toho můžete zvolit i masážní hlavici se stimulačními nástavci nebo oboustrannou hlavici, u které rukojeť slouží jako vibrátor.

Vyberte masážní hlavici vyrobenou z kvalitního materiálu, který je odolný, zdravotně nezávadný a snadno čistitelný. Ideální je silikon, který je hypoalergenní, snadno se čistí a rychle se zahřeje na teplotu těla. Existují i masážní hlavice, které jsou silikonem potažené celé.

Zvažte, jaké funkce jsou pro vás důležité. Zjistěte si sílu vibrací a jaké možnosti nastavení hlavice má. Někdy můžete nastavit pouze intenzitu vibrací, častěji ale hlavice nabízí i různé vibrační programy.

Sledujte i způsob napájení. Některé výkonné masážní hlavice jsou totiž napájené síťovým kabelem. Jestliže se nechcete při masáži omezovat kabelem, volte nabíjecí masážní hlavici.

Vyzkoušejte masážní hlavici s nástavci

Masážní hlavice mám rád – vibrují velmi intenzivně a dají se použít na všelicos. Pokud je chcete využívat na maximum, doporučuji vybrat model s multifunkčními nástavci, které posunou jejich možnosti ještě o kus dál. Nástavcem nasazeným na vibrační hlavici totiž můžete snadno stimulovat i hůře přístupná místa, např. bod G.

, Tým YOO.cz

Tipy a triky pro maximální využití masážní hlavice

Začněte tím, že pomocí masážní hlavice prozkoumáte reakce partnera na různé podněty. Začněte lehkou masáží jemnými vibracemi a postupně přidávejte na intenzitě každým stisknutím tlačítka. Zkoušejte polaskat různé části těla, například krk, nohy nebo záda, a zeptejte se svého partnera, co je mu nejpříjemnější a co ho nejvíce uvolní.

Jakmile si na funkce své masážní hlavice zvyknete, můžete kombinovat lehkou masáž a silné vibrace (mnohdy můžete vybírat i z různých vibračních programů). Získáte tak nové vzrušující pocity. Do masáže zařaďte i hřejivý masážní gel či olej pro vícesmyslový zážitek, při kterém vám bude běhat mráz po zádech.

Zkušená ruka je často schopna poskytnout mnoho rozkoše, s účinnou masážní hlavicí však celou masáž povýšíte na novou úroveň a můžete si ji užívat i sólo! Výkonná masážní hlavice je elegantní erotická pomůcka, která vám usnadní požitkářskou masáž celého těla a poslouží k ještě větší rozkoši těla.

Vibrace mohou pomoci uvolnit vaše svaly a zrelaxovat vaše tělo i mysl. Se zvýšeným uvolněním přichází i zlepšení krevního oběhu – krev bude snadněji proudit žilami krku, rukou, nohou a zad, což přináší vašemu tělu nesčetné výhody. Masáž masážní hlavicí je tak skvělý způsob, jak si dopřát rozkoš a zároveň zlepšit své celkové zdraví!

Bezpečnost při používání masážní hlavice

Před použitím masážní hlavice si důkladně přečtěte návod k obsluze od výrobce. Seznamte se s funkcemi, nastaveními, bezpečnostními pokyny a doporučeními.

Masážní hlavici používejte s rozumem a ohledem na vlastní pohodu. Nepoužívejte příliš silný tlak a vyhněte se příliš dlouhé době nepřetržitého používání, abyste předešli případnému podráždění nebo zranění.

Existují určité situace a zdravotní podmínky, u kterých byste měli být při používání masážní hlavice opatrní, nebo byste se měli jejímu používání raději úplně vyhnout. Patří sem například akutní zranění, popáleniny, otoky, kožní infekce, horečka, těhotenství (pokud není schváleno odborníkem), krevní sraženiny, osteoporóza nebo nádory.

Jestliže máte citlivou nebo poškozenou pokožku, buďte při používání masážní hlavice opatrní. Je vhodné vhodné snížit tlak, nepoužívat hlavici na maximální výkon nebo použít nějakou formu ochrany, jako je tenký ručník,který bude vibrace tlumit.

Pokud máte nějaké zdravotní obavy, tak se raději před použitím masážní hlavice poraďte s lékařem.

Nezapomeňte dodržovat zásady hygieny a čistěte masážní hlavici podle pokynů výrobce. Pravidelné čištění pomáhá udržovat čistotu a zabránit přenášení bakterií nebo infekcí.

Jak čistit masážní hlavici po použití

Péče o masážní hlavici je zásadní pro co nejlepší zážitek. Abyste ji udrželi ve špičkovém stavu, nezapomeňte ji po každém použití vyčistit. Začněte tím, že ji otřete hadříkem navlhčeným v teplé vodě s jemným mýdlem. Pokud není masážní hlavice voděodolná, dbejte na to, aby se do základny nebo prostoru pro baterie nedostala vlhkost, která by mohla vést k poruše.

Pro důkladnější vyčištění vibrační hlavice můžete použít antibakteriální čisticí sprej určený speciálně pro erotické hračky. Po vyčištění nechte hračku oschnout a poté ji uložte na své místo. Tyto dodatečné kroky vám zajistí, že vaše masážní hlavice bude vždy připravená pro sexy sólo potěšení nebo zábavu s partnerem!

Objevte kouzlo masážní hlavice co nejdříve

Používání masážní hlavice je úžasný způsob, jak do svého života vnést více potěšení a uvolnění. Nejenže poskytuje uvolnění svalů a fyzickou rozkoš, ale navíc vám umožní prozkoumat různé hranice potěšení a pocitů. Navíc vám při správném použití pomůže k hlubšímu propojení se svým partnerem či partnerkou. Vyberte si z naší široké nabídky vibračních hlavic a objevte svět nebývalé rozkoše.