23 položek celkem
Masážní hlavice Doc Johnson KINK
ZDARMAZDARMA
3 499 Kč
3530
Mini masážní hlavice Bodywand Gold
719 Kč
4257
Nabíjecí mini-masážní hlavice OMG Enjoy 7328
Masážní hlavice

Chcete povýšit domácí dlachňání na nový level? Masážní hlavice vám navalí do ložnice či obýváku novou porci zábavy a vzrušení. Dopřejte si uvolňující masáž svalů nebo si trochu „zazlobte“ a zamiřte na správná místa. Uuu, to je vzrůšo.

Klasické vibračníky vám nestačí? Dopřejte si pořádné zemětřesení. Masážní hlavice jsou ten nejsilnější kalibr mezi vibrátory a intenzivně rozvrní vaše intimní partie i ztuhlé tělo. Paráda!

Hrátky s masážní hlavicí

Masážní hlavici využijete během partnerských masáží, masturbace i sexu. Vibrační hlavice mají masivní rukojeti pro pevné uchopení a většinou jsou ohebné, takže se přizpůsobí křivkám vašeho těla. Mňam, to bude orgasmus jedna báseň.

TIP: Pro maximální požitek nezapomeňte použít lubrikační gel.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Nasosejte inspiraci v našem článku, který vás provede výběrem vibrátoru a ulovte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus. YOOoo, to bude jízda!


Co jsou masážní hlavice?

Pokud hledáte nový a vzrušující způsob, jak okořenit svůj sexuální život, proč nezkusit erotickou masáž? Masáž může být neuvěřitelně smyslným a sexuálním zážitkem a dává vám příjemnou záminku, jak se dostat do kontaktu s tělem svého partnera.

Pro smyslnou masáž celého těla tu jsou masážní přístroje, které poskytnou okamžitou úlevu unaveným svalům. Pokud hledáte zážitek z masáže celého těla včetně stimulace intimních partií, vyzkoušejte masážní hlavici, která rozechvěje to správné místo různě intenzivními vibracemi i vibračními programy.

Vibrační hlavice je netradiční vibrátor, který vypadá jako mikrofon. Oproti klasickým vibrátorům má hlavice větší průměr, takže si vibrace užijete na větší ploše těla, a navíc mívá mnohem intenzivnější vibrace. Některé hlavice mají i hřejivou funkci, takže vás rozmazlí příjemným teplem.

Tipy a triky pro maximální využití masážní hlavice

Začněte tím, že prozkoumáte reakce partnera na různé podněty. Začněte lehkou masáží jemnými vibracemi a postupně přidávejte na intenzitě každým stisknutím tlačítka. Zkoušejte polaskat různé části těla, například krk, nohy nebo záda, a zeptejte se svého partnera, co je mu nejpříjemnější a co ho nejvíce uvolní.

Jakmile si na funkce své masážní hlavice zvyknete, můžete kombinovat lehkou masáž a silné vibrace (vybírejte z různých vibračních programů). Získáte tak nové vzrušující pocity. Do masáže zařaďte i hřejivý masážní gel či olej pro vícesmyslový zážitek, při kterém vám bude běhat mráz po zádech.

Zkušená ruka je často schopna poskytnout mnoho rozkoše, s účinnou masážní hlavicí však celou masáž povýšíte na novou úroveň a můžete si ji užívat i sólo! Výkonná masážní hlavice je elegantní erotická pomůcka, která vám usnadní požitkářskou masáž celého těla a poslouží k ještě větší rozkoši těla.

Vibrace mohou pomoci uvolnit vaše svaly a zrelaxovat vaše tělo i mysl. Se zvýšeným uvolněním přichází i zlepšení krevního oběhu – krev bude snadněji proudit žilami krku, rukou, nohou a zad, což přináší vašemu tělu nesčetné výhody. Masáž masážní hlavicí je tak skvělý způsob, jak si dopřát rozkoš a zároveň zlepšit své celkové zdraví!

Jak čistit masážní hlavici po použití

Péče o masážní hlavici je zásadní pro co nejlepší zážitek. Abyste ji udrželi ve špičkovém stavu, nezapomeňte ji po každém použití vyčistit. Začněte tím, že ji otřete hadříkem navlhčeným v teplé vodě s jemným mýdlem. Pokud není hlavice voděodolná, dbejte na to, aby se do základny nebo prostoru pro baterie nedostala vlhkost, která by mohla vést k poruše.

Pro důkladnější vyčištění vibrační hlavice můžete použít antibakteriální čisticí sprej určený speciálně pro erotické hračky. Po vyčištění nechte hračku oschnout a poté ji uložte na své místo. Tyto dodatečné kroky vám zajistí, že vaše masážní hlavice bude vždy připravená pro sexy sólo potěšení nebo zábavu s partnerem!

Užívejte si s vibrační hlavicí co nejdříve

Používání masážní hlavice je úžasný způsob, jak do svého života vnést více potěšení a uvolnění. Nejenže poskytuje uvolnění svalů a fyzickou rozkoš, ale navíc vám umožní prozkoumat různé hranice potěšení a pocitů. Navíc vám při správném použití pomůže k hlubšímu propojení se svým partnerem či partnerkou. Vyberte si z naší široké nabídky vibračních hlavic a objevte svět nebývalé rozkoše.