Dilatátory do penisu (uretrální)

Nejprodávanější

13 položek celkem
Do penisu (uretrální)

Chcete projet každou díru, kterou vidíte? Tak vezměte do ruky uretrální dilatátor a prošťouchněte i svůj penis. Cesta za netradiční stimulací prostaty zevnitř je dlážděná pořádnou dávkou slasti, kterou zažijete jen při roztahování močové trubice.

Prošťouchněte svá citlivá místečka uretrálním dilatátorem. Dlouhé dilatátory (neboli sondy) jsou unikátními klinik pomůckami pro muže i ženy, které roztahují a stimulují močovou trubici zevnitř. YOOoo a ty dlouhé dosáhnou až na prostatu. Mňam.

Jaké existují dilatátory do penisu?

Uretrální dilatátory mohou mít různé délky, materiály (kov nebo silikon) průměry i tvarování – některé jsou hladké, jiné vás budou rozmazlovat svými vlnkami. A sondy s elektrostimulací či vibracemi vám poskytnou ještě větší labůžo.

Kratší variantou dilatátorů jsou penis plugy, které poslouží i jako ozdoba, ale zase nedosáhnou až k prostatě.

INFOProč je sounding pro mnohé tak příjemný? Dilatátory a sondy totiž příjemně stimulují močovou trubici, a když jsou dostatečně dlouhé, tak i pánskou prostatu zevnitř. Bááááájo! A ani dámy nepřijdou zkrátka. Ty sice mají močovou trubici kratší, ale zato sousedí s vnitřní (a mnohem objemnější) částí klitorisu. Ááách! Více o těchto praktikách se dozvíte v článku o soundingu a cévkování.