41 položek celkem
Masážní olej Intimate Earth Relax  120 ml 7588
Masážní oleje a gely

Do sexu se vaší polovičce nechce, ale masáž si líbit nechá? YOO, tak to je příležitost. Masáž je vynikající předehrou. Pořiďte si voňavé masážní oleje a gely a masírujte její tělo tak lahodně, že vás bude prosit, abyste na to hned skočili.

Přeneste finty profesionálních masérů do své ložnice. Masážní oleje a gely jsou zázračné produkty, díky kterým vám budou ruce při masáži vašeho miláčka dokonale klouzat po jeho pokožce. Povýší tak takové to domácí “hňahňání“ na nezapomenutelný a ohromně voňavý zážitek.

Díky masáži uvolníte svalové napětí a stres, zlepšíte krevní oběh a hydratujete a vyživíte pokožku. No a to už nemluvíme o jiskřivém náboji, který při masáži vykouzlíte, zvlášť, když zamíříte na citlivá místečka.

Kouzlo masážních olejů a gelů

Plánujete masáž se “šťastným koncem”? Použijte lubrikační a masážní gely na vodní nebo silikonové bázi. Hodí se na klasické, NURU i intimní masáže, a využijete je i při následném sexu. Vaše pokožka bude díky gelu božsky hebká a jemná na dotek.

Chcete si dopřát relaxační masáž celého těla? Zvolte masážní oleje. Voňavé oleje naplní místnost sexuálním nábojem, ty hřejivé vás zase pořádně rozpálí. Mnohé z nich můžete přidat i do koupele a vykouzlíte tak příjemnou lázeň. Toužíte po vzrušujících polibcích? Sáhněte po slíbatelných olejích.

JAK NA MASÁŽ: Chcete své polovičce přichystat pořádné labůžo? Zjistěte, jak si doma připravit ty nejlepší podmínky a kam sáhnout, aby byla masáž co nejpříjemnější. Článek s návodem na vzrušující partnerskou masáž vám ukáže, že domácí masáž je fááááákt brnkačka. 


Jaké složení mají masážní oleje a gely?

Masážní olej zpravidla obsahuje přírodní oleje a další rostlinné přísady, které mají přirozenou kluznost a hydratační a vyživující účinek. Masážní gely zase mívají podobné složení jako lubrikáče (většinou jsou buď na vodní, nebo silikonové bázi).

Erotické masážní oleje mohou obsahovat afrodiziakální látky, jako je ylang-ylang, jasmín nebo muira puama, které ve vás probudí chuť na milostné hrátky.

Hřejivé a chladivé masážní gely obsahují složky, které vyvolávají teplý nebo studený pocit na pokožce. Hřejivé gely mohou zlepšit prokrvení a uvolnit svaly, zatímco chladivé gely mohou poskytnout osvěžující a stimulující efekt.

Relaxační masážní gely a oleje jsou navrženy tak, aby vám poskytly uklidňující a relaxační účinek. Obvykle obsahují esenciální oleje, jako je levandule, heřmánek nebo máta, které mají uvolňující vůni a mohou pomoci uvolnit napětí a stres.

Jak vybrat správný masážní olej nebo gel

Rozhodněte se, pro jaký účel budete masážní gel nebo olej používat, a podle toho volte správný typ masážního přípravku. Pokud se chystáte na erotickou masáž celého těla včetně intimních partií nebo se plánujete během masáže oddat sexu, volte kombinaci masážního a lubrikačního gelu. Pro relaxační masáž se zase hodí voňavý masážní olej (ten se nesmí dostat do vaginy).

Zaměřte se i na konzistenci a texturu. Hustý masážní gel nebo olej méně stéká a udrží se lépe tam, kde jej potřebujete. Masážní gely obvykle obsahují vodu, takže se rychleji vstřebávají, některé mohou trochu lepit a při masáži musíte častěji přidávat, zatímco masážní oleje mají hebkou a kluzkou texturu a vydrží o něco déle, hůře se ale umývají a mohou zanechávat mastné skvrny.

Mrkněte také na složení. Pokud máte citlivou pokožku nebo jste alergičtí na určité látky, vyhněte se přípravkům obsahujícím parfémy, barviva, parabeny a další chemické přísady. Pokud preferujete přírodní produkty, vybírejte značky s organickými ingrediencemi.

A nakonec – nezapomeňte na vůni! Ta má totiž velký vliv na celkový zážitek z masáže a uvolnění mysli i těla.

Podívejte se na masážní gely 2 v 1

Chcete si užít masáž se vším všudy (včetně vnitřní stimulace vaginy a sexu)? Zvolte místo masážního oleje kombinovaný gel. Označení 2 v 1 v názvu většinou znamená kombinaci lubrikačního a masážního gelu, vyšší čísla (např. 4 v 1) pak naznačují další zajímavé vlastnosti, jako je slíbatelnost nebo hřejivý efekt.

, Tým YOO.cz

Jak správně používat masážní olej či gel

Jedno z nejdůležitějších pravidel je kontrolovat teplotu masážního gelu či oleje. Nikdo nechce být překvapený horkým nebo studeným olejem, když se masážní přípravek dotkne jeho kůže.

Proto nejprve masážní olej nebo gel zahřejte ve svých dlaních, případně na chvíli vložte lahvičku s masážním přípravkem do misky s teplou vodou. Buďte ale opatrní a nezahřejte přípravek příliš, abyste masírovaného partnera nepopálili.

Před aplikací nového masážního oleje nebo gelu proveďte test na možnou alergickou reakci. Naneste malé množství gelu či oleje na vnitřní stranu předloktí a sledujte případné alergické reakce nebo podráždění. Pokud se objeví nepříjemné příznaky, tak přípravek nepoužívejte.

Začněte s malým množstvím masážního oleje nebo gelu a přidávejte podle potřeby. Naneste ho na dlaně a ty protřete, aby se masážní přípravek zahřál. Pak ho jemně aplikujte na pokožku do míst, která chcete masírovat. Ujistěte se, že olej nebo gel je rovnoměrně rozprostřený po povrchu pokožky.

Pokud chcete zlepšit zážitek svého partnera, použijte různé techniky masáže. Zkuste třeba kroužit prsty po jeho kůži nebo jemně hněťte jeho záda oběma rukama a celými dlaněmi. Komunikujte s masírovanou osobou, abyste zjistili, co je pro ni nejpříjemnější.

Jestliže váš miláček při masáži leží, dejte pod něj osušku, která ochrání vaši matraci nebo gauč před nechtěným potřísněním. Při ruce si nechte i malý ručníček, kterým setřete zbytky oleje či gelu z pokožky.

TIP: Nechcete umazat povlečení? Pak se vám bude hodit erotické povlečení.

Vyberte si voňavý masážní olej nebo gel

Při správném použití masážního oleje nebo gelu se zlepší váš zážitek z masáže. Vyberte si z naší nabídky ještě dnes a oddejte se voňavému a krásně kluzkému "hňahňání" s jiskřivým nábojem co nejdříve.