113 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Vůně do bytu

Yooo, co to tady tak krásně voní? Vůně do bytu rozmazlí všechny vaše čichové buňky a provoní každičký centimetr vašeho domova. Potěšte sebe a udělejte dojem na své návštěvy.

Vykouzlete si dokonalou atmosféru. Vůně do bytu jsou třešničkou na dortu každého interiéru. Na první dobrou se můžou zdát jako pouhá drobnost, ale ve skutečnosti završují proměnu vašeho interiéru v útulný domov. YOOoo, teď se vám bude sexovat jedna báseň.

Jaké bytové vůně pro vás máme?

Jůůů, co to tady voní? V této kategorii najdete nejrůznější vonné svíčky, aroma difuzéry, katalytické lampy i aromalampy a různé bytové parfémy a osvěžovače vzduchu mnoha opojných vůní. Tak si vyberte aroma dle svého vkusu a vytvořte si okouzlující a jiskřivou atmosféru.


Jak využít bytové vůně?

Použití bytových vůní je velmi jednoduché. Pokud si chcete užívat v obývacím pokoji, koupelně nebo ložnici příjemnou a dlouhotrvající vůni, můžete se rozhodnout pro aroma difuzér – je ideální třeba pro relaxaci po práci nebo zakrytí nežádoucích aromat.

Pokud si chcete užít vůni jen v určitý moment, budou pro vás ideální svíčky. Jakmile už jste dostatečně nasyceni vůní, stačí svíčku sfouknout. Jsou k dispozici v mnoha různých vůních, od ovocných po luxusnější a sofistikovanější. YOOoo, a vytvoří žůžo romatickou atmošku.

Pro intenzivnější zážitek z vůně vyzkoušejte katalytické lampy a aromalampy, které můžete použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Do aromalampy můžete nalít i různé éterické oleje, které mají blahodárný vliv na vaši mysl i zdraví.

Osvěžovače vzduchu jsou skvělé pro udržení svěží vůně v koupelně či na záchodě po celý den. Jakmile se objeví nějaká nepříjemná vůně, stačí ji zahnat osvěžovačem. Nespoléhejte se ale jenom na něj, na větrání a čerstvý vzduch prostě nemá.

Bytové parfémy určené na ložní prádlo stačí nastříkat nad polštář a jejich příjemná vůně připraví vaši mysl na klidný spánek. Vonné sáčky a archy stačí pověsit nebo položit třeba do skříně s oblečením.

Bytové vůně dotvoří atmosféru vašeho domova

Máme pro vás spoustu bytových vůní, tak si pojďte vybrat takovou, která se hodí k vašemu stylu, a udělejte z ní ozdobu vašeho domova. To bude vůůůůně!