14 položek celkem
Elektrostimulace penisu

Načepujte odvahu do půllitru a pojďte na to. Elektrostimulace penisu je libůstka pro opravdové borce. Pusťte proud do svého nářadíčka a vychutnejte si ten neuvěřitelný zážitek.

Jak nejlépe potěšit i potrápit vercajk? Jedině elektrostimulací penisu! Vychutnejte si jemné mravenčení nebo silné kopance – vaše nádobíčko bude stříkat na všechny strany už po pár impulsech.

U nás najdete dilatátory a penis plugy, elektrody, smyčky na penis nebo korunky na žalud. Vášniví odpírači orgasmu pak ocení služby speciálních klícek na penis. To bude žůžo!

Je elektrosex bezpečný?

Elektrické impulsy, které speciální elektro hračky vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Takže mňamka!

TIP: Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

NEŽ ZAČNETE: Chcete se dozvědět více informací o tom, jak správně provozovat elektrosex? Mrkněte na článek o elektrosexu pro začátečníky, který vám prozradí pravidla bezpečnosti a představí všechny jiskřivé pomůcky. YOOooo, to bude dobrodrůžo!