BDSM svíčky

Nejprodávanější

7 položek celkem
Sada S/M svíček Japanese Drip Candles  3 ks 7723
BDSM svíčky Taboom, 2 ks
349 Kč
10357
S/M parafínová svíčka Rimba - červená 6045
Sada parafínových S/M svíček Rimba  3 ks 4411
S/M svíčka v plechové dóze, 100 ml
329 Kč
4782
S/M parafínová svíčka Rimba - černá 6046
Sada parafínových S/M svíček Ouch!  4 ks 10795
BDSM svíčky

Ale, ale, váš drahoušek zase odporuje? Tak to si nezaslouží vášnivé polibky, to si žádá trest! Potrapte ho horkým voskem z BDSM svíčky a uvidíte, jak změkne. Yoo, tady to bude pěkně žhavé.

Zapalte plamínek BDSM svíčky a zahořte vášní pro Wax Play radovánky! Horký vosk stékající na kůži nažhaví vás i vaši polovičku. Jakou část těla pokapete dřív? Záda, prdelku, nebo bradavky?

Hrátky s BDSM svíčkami

Svíčky jsou ideální pro hrátky s teplotou nebo BDSM radovánky. BDSM svíčky mají o něco nižší teplotu než klasické svíčky z obchodu (cca 54°C namísto 60°C), takže se nemusíte bát bolesti a popálenin.

Jste spíš vanilka a nechcete svou lásku trápit? Pak vyzkoušejte masážní svíčkypo chvilce hoření se jejich vosk promění v teplý olejíček.

TIPDržte se pravidla, že čím víc “načančaná“ svíčka jetím více škodlivých látek obsahuje a tím vyšší je i riziko poranění. Raději si vyberte z nabídky erotických svíček, které jsou určeny přímo pro postelové hrátky. Přečtěte si článek o wax play, kde se dozvíte více o svíčkách i bezpečnosti.