38 položek celkem
Nafukovací muž Mista Cool XXX
879 Kč
3685
Nafukovací panna Antonya Vidra
ZDARMAZDARMA
3 499 Kč
3693
Nafukovací panna Shy Camilla
ZDARMAZDARMA
3 499 Kč
3695
Nafukovací panna Suzie Carina
ZDARMAZDARMA
3 499 Kč
3691
Panny a sex dolls

Večeři vám neuvaří, zato však nikdy neodmítnou nabídku kvalitního sexu. Panny a sex dolls nebolí hlava, nežárlí a jejich otvůrky jsou vždy přístupné. A pokud si potrpíte jen na určité partie, vystačíte si i s torzem.

Jé,jé,jé, kdepak ty fajn holky jsou? No přece tady! Panny a sex dolls jsou skoro jako holky z masa a kostí. Pevná prsa, svůdné křivky, krásné vlasy, tvářičky k zulíbání a otvůrky vždy připravené k zásunu. Yoooo a hlavně vůbec neremcají!

TIP: Nebo vám stačí jen kousek? Mrkněte na realistická torza.

Umělé panny a sexdolls vám splní každé přání

Chcete mít sex s nafukovací pannou? U nás si snadno vyberete svou vyvolenou. Máme jak klasické nafukovací panny z PVC, tak i luxusní silikonové panny s vaginou a zadními vrátky z realistického materiálu, který připomíná lidskou pokožku. Mňam.

TIP: Milá vám nedala a s pravačkou či levačkou to už není ono? Poznejte i další erotické pomůcky, se kterými si užijete mnohdy ještě lépe, než se ženou. Umělých vagín a honítek je celá řada, ale nebojte, článek Jak vybrat pánský masturbátor vám píchne s výběrem. 


Co jsou sex doll?

Sex doll jsou erotické pomůcky v podobě ženského či mužského těla, které jsou vyráběny z různých materiálů, většinou z PVC nebo TPE či TPR. Tyto pomůcky jsou navrženy tak, aby vypadaly jako skutečný partner a dopřály vám realistický zážitek jako při sexu.

Erotické panny se liší od klasických masturbátorů tím, že nabízejí větší realističnost a autentičnost sexuálního zážitku. Tyto pomůcky mají obvykle tvar celého těla, včetně obličeje, vlasů a genitálií. Mnohé modely se dají přizpůsobit tak, aby vyhovovaly individuálním preferencím majitele, jako jsou velikost poprsí nebo tvar genitálií.

Sex dolls se často používají pro masturbaci nebo jako součást erotických her, a to klidně i s partnerem. Je třeba si uvědomit, že sex dolls jsou pouze pomůcky a nemohou nahradit skutečný mezilidský vztah.

Typy erotických panen

Existuje mnoho různých typů erotických panen, které se liší velikostí, tvarem, materiálem a funkcemi. Mezi nejpopulárnější typy erotických panen patří:

 • Levné nafukovací panny – mívají natištěný obličej a nejsou příliš realistické, slouží spíše jako vtipný dárek.
 • Realistické nafukovací panny – mají dokonale tvarovaný obličej i další části těla včetně prstů na rukou a nohou. Vagina a zadeček bývají z realistického materiálu, který povyšuje sex s nimi na nový level.
 • Erotičtí panáci – mívají nafukovací penis nebo odnímatelné dildo, úroveň realističnosti se většinou liší podle ceny.
 • Vibrační panny – panny, které zintenzivní prožitek vibracemi. Vibrace většinou zajišťuje vibrační patrona, kterou vsunete do jednoho z otvorů.
 • Silikonové panny (známé také jako realistické) – jsou vyrobeny z realistického materiálu a jedná se o nejdokonalejší napodobeninu ženského či mužského těla. Nevýhodou je vyšší cena.
 • Robotické panny – silikonové panny, které využívají nejdokonalejší technické vychytávky. Některé dokonce dokáží komunikovat, žádná z nich se ale prozatím sama od sebe nehýbe.
 • Silikonová torza – levnější varianta silikonových panen, jedná se o konkrétní část těla z realistického materiálu, třeba prsa, zadeček nebo nohy.

Jak vybrat sex doll

Na trhu je mnoho různých typů a modelů sex dolls, takže se při výběru zaměřte na:

 • Materiál – nejčastěji se používá PVC nebo TPE. Silikonové panny jsou obvykle dražší, ale jsou odolnější, měkčí a realističtější. Panna z PVC by měla mít z realistického materiálu alespoň vaginu a zadeček, aby sloužila i k příjemnému sexu, nejen jako legrácka.
 • Vzhled – existují sex dolls s různými typy těl, tváří a vlasů. Je důležité vybrat pannu, která se vám líbí a se kterou si budete chtít užívat.
 • Velikost – je důležitá, pokud máte omezený prostor pro skladování nebo pokud chcete, aby byla snadno přenositelná. U nafukovací panny většinou velikost řešit nemusíte, protože po vyfouknutí nezabere skoro žádné místo. 
 • Funkce – erotické panny mohou mít různé funkce a vychytávky, jako jsou například vibrace nebo možnost ohnutí končetin. Pokud požadujete nějakou specifickou funkci, je důležité si předem ověřit, zda ji daná sex doll nabízí.
 • Cena – liší se v závislosti na materiálu, velikosti a funkcích panny. Je důležité zvážit, kolik jste ochotni utratit, a najít pannu, která splňuje vaše požadavky a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu.

Za sex doll se vyplatí připlatit

U šukací panny skutečně platí, že za více peněz dostanete více muziky. Dražší panny totiž mívají mnohem detailnější a realističtější detaily a vaginální i anální otvor navíc mívají z měkkého realistického materiálu, který je při sexu mnohem příjemnější.

, Tým YOO.cz

Jak pečovat o sex dolls

Je důležité udržovat pannu čistou. Můžete použít speciální čisticí prostředky, které jsou určené na erotické hračky, ale postačí i teplá voda a jemné mýdlo. Myslete především na důkladné propláchnutí jejích otvůrků. Po čištění pannu důkladně osušte.

Erotickou pannu je důležité skladovat na suchém a temném místě. Nedoporučujeme ji nechávat vystavenou přímému slunečnímu záření ani zdrojů tepla, jelikož by se mohla deformovat.

Jak si užít sex se sex doll naplno

 • Vyzkoušejte různé polohy a najděte takovou, která vám přinese největší potěšení.
 • Používejte lubrikační gel – bez lubrikantu půjde do panny zasunout opravdu těžko. Jeho použití zajistí snadnější a pohodlnější zásuny bez nebezpečného a bolestivého tření.
 • Oblékněte pannu do sexy oblečku – vyzkoušejte různé kostýmy a prádlo, které vám přináší největší potěšení.
 • Zajistěte si příjemné a intimní prostředí, které vám umožní se plně soustředit na svůj prožitek s erotickou pannou.
 • Použijte i další erotické hračky, třeba erekční kroužek nebo vibrační anální kolík.
 • Zintenzivněte si prožitek, třeba pomocí hřejivého či chladivého lubrikantu nebo stimulačního gelu.

Vyberte si erotickou pannu podle svých představ

Panna vám zaručí skvělý sexuální zážitek a zpestří intimní život. Vyberte si z naší široké nabídky sex dolls tu pravou a posuňte své potěšení na zcela novou úroveň.