51 položek celkem
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Bič se srdíčkem Bad Kitty
289 Kč
3804
Luxusní důtky z umělé kůže Taboom malé 8168
Ratanová rákoska potažená latexem 80 cm 2168
Dlouhý jezdecký bičík Enchanted S&M
529 Kč
6903
Jezdecký bičík se srdíčkem Rimba
489 Kč
6158
Plácačka se srdíčky S&M
399 Kč
4630
SCANDAL Plácačka s lechtátkem z peříček 2807
Důtky MAZE, černé
659 Kč
8088
Důtky s dvoubarevnou rukojetí Bad Kitty 8793
Důtky s ozdobnou rukojetí Bad Kitty
599 Kč
8790
Důtky Taboom
429 Kč
10568
Elegantní důtky Enchanted S&M
309 Kč
6906
Jezdecký bičík Rimba
Akce
689 Kč –24 %
519 Kč
6157
Jezdecký bičík s třásněmi Rimba
369 Kč
6152
Jezdecký bičík se srdíčkem Bad Kitty 8794
Jezdecký bičík Taboom
429 Kč
10561
Nahoru
Další produkty
Spanking / výprask

Biče a bičíky na nemravné holky i zlobivé subíky. Pokud patříte mezi milovníky štiplavé bolesti, zde najdete celou plejádu nástrojů pro spanking. Zadnici své milé můžete zmydlit důtkami, plácačkou, bičíkem či rákoskou. Modřiny povoleny.

Co všechno je spanking? Štiplavá sexuální praktika. Vzrušující výprask. Hra s psychikou. Rajcovní nakládačka. Jiskřivé mučeníčko. Plác, bum, au, ááách, spanking je prostě boží!

Cílem spankingu je zvýšit sexuální vzrušení, které pramení zejména z pocitu fyzické bolesti, ponížení, a v případě drsnějších BDSM hrátek i strachu.

Jakou pomůcku zvolit pro spanking hrátky?

Plácačky mívají praktickou rukojeť a perfektně velkou plochu pro plácání, sílu úderu rovnoměrně rozprostřou a rány tak (většinou) zůstanou bez následků.

Nemůžete se rozhodnout, jestli chcete miláčka polechtat, pohladit, nebo pekelně zmydlit? Důtky jsou ideální nástroj pro jemné odměňování i kruté tresty.

Biče a bičíky zkrotí všechny nemravné holky i hodně zlobivé subíky. Stačí pár úderů a prdýlka vaší oběti bude zářit rudou barvou.

Rákosky jsou určené především do rukou zkušených mrskačů, kteří už moc dobře ví, co dělají. Při práci s rákoskou je nejdůležitější dobře mířit.

TIP: Má spanking nějaká pravidla? Kam směřovat všechny rány tak, aby byly hrátky naprosto bezpečné? Omrkněte našeho průvodce erotickým spankingem, který vám v této štiplavé problametice udělá jednou provždy jasno. 


Úvod do erotického spankingu

Pokud jde o poznávání rozkoše, jen málokterá činnost je tak vzrušující a uspokojující jako erotický výprask. Přidání spanking pomůcek pak může tyto hrátky posunout o úroveň výš – ať už jste začátečník, nebo zkušený expert.

Erotický výprask je intimní forma BDSM her, která může do vašeho sexuálního života přinést zcela novou úroveň vzrušení a potěšení a mnoho pozitivních výhod, např.:

 • Zlepšení komunikace mezi partnery
 • Větší uvědomění si těla
 • Zesílení pocitů
 • Může pomoci odbourat psychické bariéry
 • Probudí kreativitu i důvěru

Erotický spanking vám skrze svou intenzitu umožňuje posunout hranice a prozkoumat limity, což přináší pocit sblížení prostřednictvím sdíleného emocionálního prožitku, a je úplně jedno, jestli si užijete něžné plácání nebo intenzivní výprask.

Proč je erotický spanking tak vzrušující?

 • Mírná bolest způsobená výpraskem posiluje smysly a dodává fyzickému kontaktu vzrušující prvek, který v každodenním životě obvykle chybí. Bolest navíc do těla uvolňuje endorfiny, které mají podobné účinky jako opiáty.
 • Vzrušení z výprasku často vede ke zvýšení úrovně sexuálního potěšení obou stran, což zvyšuje vaše vzájemné propojení.
 • Pomáhá k rostoucí úrovni důvěry k vašemu partnerovi, což napomáhá k posílení vzájemného pouta.

Všechny tyto výhody podněcují páry k hlubšímu zkoumání této smyslné aktivity, což v konečném důsledku obohacuje vztah a vytváří větší intimutu mezi partnery.

Různé druhy výprasků - od škádlení po mučení

Spanking je aktivita, která může zahrnovat jak lehké a hravé škádlení, tak intenzivní a pořádně bolestivý výprask. Pro ty, kteří chtějí tuto praktiku prozkoumat, je k dispozici mnoho různých variant, např.:

 • Lehké poplácání
 • Pomalé rány s nízkou intenzitou
 • Prudší rány s vyšší intenzitou

Kombinací těchto variant můžete dosáhnout mnohem intenzivnějšího prožitku. Zároveň je dobré střídat výprask s něžnými doteky a laskáním.

Někteří dávají přednost výprasku jako erotickému aktu, který lze kombinovat s jinými sexuálními aktivitami, zatímco jiní jej vnímají jako příležitost k prozkoumání fyzického potěšení bez pohlavního styku nebo jako připomínku toho, kdy experimentují s vlastními hranicemi. V rámci BDSM her se spanking často používá jako akt trestání.

Tipy, jak si užít BDSM výprask

Bez ohledu na účel nebo intenzitu je výprask aktivitou, která by měla být praktikována s respektem a souhlasem, aby si to užili všechny zúčastněné strany. Klíčová je tedy především komunikace.

Než se pustíte do jakéhokoli druhu výprasku, ujistěte se, že se vy i váš partner cítíte dobře a předem si stanovte hranice – rozhodněte se, jaký typ výprasku je pro vás a vašeho partnera přijatelný, jak silné by měly rány být a jak dlouho by měla hra trvat. Domluvte si i bezpečné slovo nebo gesto, díky kterému se může zážitek kdykoli ukončit.

Než se pustíte do tvrdých ran, začněte s lehkými údery nebo škádlením. Díky tomu snadněji zjistíte, kde jsou vaše hranice. Rány miřte na správné části těla. Ideální oblastí je zadek, ti zkušenější mohou rány mířit třeba i na stehna a prsa. Vyhněte se citlivým oblastem, jako je hlava a krk, prsty a klouby.

V závislosti na tom, jakých pocitů chcete docílit, používejte vhodné nástroje, jako jsou plácačky, bičíky a biče, rákosky nebo důtky.

Myslete i na to, že po výprasku si partner zaslouží něžnou péči, pomocí které uklidníte jeho rozjitřené emoce, vrátíte jej zpět do reality a ošetříte mu případné rány. Obejměte ho, polibte jej, vyjádřete mu svoji lásku.

Spanking pomůcky nepřinášejí jen bolest

Spanking pomůcky nemusíte využít jen při výprasku. Mohou být třeba součástí kostýmu při role play, nebo poslouží jako symbol moci – ten, kdo má tuto pomůcku v ruce, určuje tempo a směrování hry.

, Tým YOO.cz

Užijte si spanking naplno

Erotický výprask je známý již po staletí a je jedním z nejlepších způsobů, jak si zpestřit sexuální život. Je to neuvěřitelně intimní způsob, jak s partnerem prozkoumat rozkoš, otevřít rozhovor ohledně skrytých fantazií a zvýšit touhu. Vyberte si z naší nabídky pomůcek na spanking a vydejte se prozkoumat svět erotických výprasků.