8 položek celkem
Silikonové panny

Takhle žhavé kočičky na ulici jen tak nepotkáte! Silikonové panny jsou jako živé a své nožky vždy ochotně roztáhnou. Žádnou mňamku vám sice neuvaří, zato však s potěšením povečeří váš penis. Tak co, kterou z nich si pozvete domů?

Jé,jé,jé, kdepak ty fajn holky jsou? No přece tady! Luxusní silikonové panny jsou skoro jako holky z masa a kostí. Pevná prsa, svůdné křivky, krásné vlasy a tvářičky k zulíbání. Yoooo a hlavně vůbec neremcají!

TIP: Hledáte holky z levnějšího kraje? Mrkněte na nafukovací panny.

Silikonové panny vám vyrazí dech

Realistické panny mají kůži z úžasně realistického materiálu, třeba patentovaného Fanta Flesh®, který je skoro jako živý – úchvatně hebký a měkoučký na dotek. Od lidské pokožky je téměř k nerozeznání.

Tyhle silikonové krasavice mívají dva nebo tři otvory (ústa, vaginu a anální otvor), které dychtivě přijmou každý váš zásun. Díky pevnému a plně pohyblivému skeletu si svou vyvolenou navíc natvarujete do svých nejoblíbenějších poloh. To bude jííízda.

TIP: Milá vám nedala a s pravačkou či levačkou to už není ono? Poznejte i další erotické pomůcky, se kterými si užijete mnohdy ještě lépe, než se ženou. Umělých vagín a honítek je celá řada, mrkněte na článek, který vám píchne s výběrem masturbátoru


Jak moc jsou silikonové panny realistické?

Realistické panny jsou celosvětovým fenoménem a pro mnohé se staly zábavnými společnicemi nejen během sexuálních her. Patří mezi nejkvalitnější sexuální hračky a jejich výhody jsou zcela zřejmé – jsou navrženy tak, aby co nejvěrněji imitovaly lidskou pokožku a tvar těla. Díky tomu vám poskytnou jedinečný sexuální zážitek.

Realistická panna bývá vyrobená ze silikonu nebo realistického materiálu TPE či TPR. Tyto materiály jí poskytují měkkost, pružnost a texturu podobnou lidské pokožce. O stabilitu a pevnost silikonové panny se stará kovová kostra, na kterou se mnohdy používá nerezová ocel.

Silikonové panny jsou navrženy tak, aby co nejpřesněji imitovaly tvar těla a anatomické detaily. Mají realisticky tvarovaná prsa, vaginu, boky, zadeček, ruce, nohy a další části těla. Každá má jiné křivky a postavu, každá má jinou tvář a jiné vlasy. Každý si tak může vybrat podle chuti.

Moderní silikonová panna mívá pohyblivé klouby, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší rozsah pohybu a flexibilitu, což přispívá k její realističnosti při manipulaci i sexu.

Výrobci myslí i na dokonalost všech detailů, ty se ale liší podle ceny. Realistická panna může být ručně malovaná a může mít různé realistické detaily pokožky, jako je pigmentace, skvrny, žilky či jemné chloupky. Některé sex dolls mají dokonce lakované nehty, texturované otisky prstů nebo pohyblivá ramena, díky kterým lépe "vyjádří" své emoce.

Realistické panny můžete česat, lakovat jim nehty, líčit je a oblékat do různého oblečení a doplňků, což jim dodává ještě větší realističnost.

Jaké výhody a nevýhody má realistická panna

Při sexu se silikonovou pannou se dokonale uvolníte a díky tomu si to vychutnáte mnohem lépe a intenzivněji. Můžete totiž bez obav pustit za hlavu všechny nejistoty a stresy ohledně svého výkonu – realistická panna si to užije vždy a dopřeje vám vše, po čem toužíte, a to bez odmlouvání.

Mezi výhody patří také to, že pannu můžete ohnout do různých poloh a většinou ji můžete vzít i do sprchy. Otvory bývají krásně uzoučké a uvnitř mívají i stimulační výstupky pro extra potěšení vašeho torpéda. Dražší silikonové panny mohou mít tyto otvůrky i vyhřívané, případně dokáží i mluvit a reagovat na to, co s nimi děláte.

Nevýhodou realistických panen je jejich výrazně vyšší cena oproti běžným masturbátorům a nafukovacím panám, která se odvíjí od použitých materiálů a výrobních postupů, a také jejich hmotnost – manipulace s nimi je trochu náročnější a vyžaduje cvik. Praxi vyžaduje i péče o pannu po jejím použití.

Lze při nákupu silikonové panny ušetřit?

Silikonové panny si stále drží svoji vysokou cenu - je to prostě pořádný kus kvalitního realistického materiálu. Jedinou možností, jak při jejich nákupu ušetřit, je volba základního modelu nebo menší velikosti panny. Případně můžete sledovat slevové akce a výprodeje. V akci se ale nemusí ocitnout zrovna kráska, do které jste se zakoukali. Myslím proto, že u investice, jakou realistická panna je, se už vyplatí mít přesně takovou, jakou chcete.

, Tým YOO.cz

Co všechno dostanete spolu se silikonovou pannou?

Obsah balení se liší podle výrobce, obvykle ale součástí balení bývá lubrikační gel na vodní bázi, paruka, čisticí prostředek, obnovující pudr, irigátor pro čištění otvorů, bavlněné rukavice pro manipulaci a příručka o péči a používání realistické panny.

Kromě toho můžete v balení najít třeba i USB topné těleso, erotické prádlo, náhradní vaginální vložku, hřeben na paruky nebo sadu náhradních nehtů.

Jak správně pečovat o silikonové panny?

Za prvé, vždy byste měli být opatrní při manipulaci, aby nedošlo k poškození povrchu realistické panny. Zadruhé, před a po každém použití musíte pannu důkladně očistit, osušit a napudrovat, aby byla stále jako nová. To platí nejen o jejích otvůrcích, ale celém povrchu.

Při sexu s pannou vždy používejte lubrikant na vodní bázi – ať se budete snažit sebevíc, realistická panna sama vzrušením nezvlhne, takže by vám to pěkně dřelo. Když silikonovou pannu nepoužíváte, skladujte ji ve stoje v suchém a temném prostoru. Rozhodně ji nedávejte na sluníčko ani ke zdrojům tepla.

Mějte na paměti, že každá silikonová panna vyžaduje odlišnou péči, takže se ujistěte, že se řídíte instrukcemi konkrétního výrobce. Pokud dodržíte tyto tipy, budou s vámi vaše silikonové panny spokojeně žít a sloužit vám dlouho a lépe než kdy dřív.

Realistická panna už na vás čeká

Máme pro vás spoustu úžasných realistických pannen, takže si snadno najdete takovou, která bude vyhovovat vašim každodenním potřebám. Která silikonová panna se stane vaší novou intimní společnicí?