8 položek celkem
Silikonové panny

Takhle žhavé kočičky na ulici jen tak nepotkáte! Silikonové panny jsou jako živé a své nožky vždy ochotně roztáhnou. Žádnou mňamku vám sice neuvaří, zato však s potěšením povečeří váš penis. Tak co, kterou z nich si pozvete domů?

Jé,jé,jé, kdepak ty fajn holky jsou? No přece tady! Luxusní silikonové panny jsou skoro jako holky z masa a kostí. Pevná prsa, svůdné křivky, krásné vlasy a tvářičky k zulíbání. Yoooo a hlavně vůbec neremcají!

TIP: Hledáte holky z levnějšího kraje? Mrkněte na nafukovací panny.

Silikonové panny vám vyrazí dech

Realistické panny mají kůži z úžasně realistického materiálu, třeba patentovaného materiálu Fanta Flesh®, který je jako živý – úchvatně hebký a měkoučký na dotek. Od lidské pokožky je téměř k nerozeznání.

Tyhle silikonové krasavice mívají dva nebo tři otvory (ústa, vaginu a anální otvor), které dychtivě přijmou každý váš zásun. Díky pevnému a plně pohyblivému skeletu si svou vyvolenou navíc natvarujete do svých nejoblíbenějších poloh. To bude jííízda.

TIP: Milá vám nedala a s pravačkou či levačkou to už není ono? Poznejte i další erotické pomůcky, se kterými si užijete mnohdy ještě lépe, než se ženou. Umělých vagín a honítek je celá řada, mrkněte na článek, který vám píchne s výběrem masturbátoru


Co jsou silikonové panny?

Realistické panny se staly celosvětovým fenoménem a pro mnohé se staly zábavnými společnicemi nejen během sexuálních her. Patří mezi nejkvalitnější sexuální hračky a jejich výhody jsou zcela zřejmé - jsou velmi realistické, mohou mít různou velikost a křivky a poskytnou vám jedinečný sexuální zážitek.

Výhody a nevýhody používání realistické panny

Při sexu se silikonovou pannou se dokonale uvolníte a díky tomu si to vychutnáte mnohem lépe a intenzivněji. Můžete totiž bez obav pustit za hlavu všechny nejistoty a stresy ohledně svého výkonu – realistická panna si to užije vždy a dopřeje vám vše, po čem toužíte, a to bez odmlouvání.

Mezi výhody patří také to, že pannu můžete ohnout do různých poloh a většinou ji můžete vzít i do sprchy. Otvory bývají krásně uzoučké a uvnitř mívají i stimulační výstupky pro extra potěšení vašeho torpéda. Dražší silikonové panny mohou mít tyto otvůrky i vyhřívané, případně dokáží i mluvit a reagovat na to, co s nimi děláte.

Nevýhodou realistických panen je jejich vyšší cena a také jejich hmotnost – manipulace s nimi je trochu náročnější a vyžaduje cvik. Praxi vyžaduje i péče o pannu po jejím použití. A ačkoli vám mohou silikonové panny nabídnout fyzickou spokojenost, nevychází z nich kvalitní vztahy.

Jak správně pečovat o silikonové panny?

Za prvé, vždycky byste měli být opatrní při manipulaci, aby nedošlo k poškození povrchu realistické panny. Zadruhé, před a po každém použití musíte pannu důkladně očistit, osušit a napudrovat, aby byla stále jako nová. To platí nejen o jejích otvůrcích, ale celém povrchu.

Při sexu s pannou vždy používejte lubrikant na vodní bázi – ať se budete snažit sebevíc, panna sama vzrušením nezvlhne, takže by vám to pěkně dřelo. Když silikonovou pannu nepoužíváte, skladujte ji ve stoje v suchém a temném prostoru. Rozhodně ji nedávejte na sluníčko ani ke zdrojům tepla.

Mějte na paměti, že každý typ silikonové panny vyžaduje odlišnou péči, takže se ujistěte, že se řídíte instrukcemi konkrétního výrobce. Pokud dodržíte tyto tipy, budou s vámi vaše silikonové panny spokojeně žít a sloužit vám dlouho a lépe než kdy dřív.

Realistická panna už na vás čeká

Máme pro vás spoustu úžasných realistických pannen, takže si snadno najdete takovou, která bude vyhovovat vašim každodenním potřebám. Která z nich se stane vaší novou intimní společnicí?