Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.
23 položek celkem
Lubrikační gel FISTS, 500 ml
489 Kč
6478
Fisting

Jenom dva prstíčky strčíme a hned zase půjdeme? Ani náhodou, pevně sevřené pěsti se nic nevyrovná! Lubrikační gely na fisting zajistí hladký průběh akce. Díky uvolňujícím přípravkům budete moci provádět i hluboký fist až po předloktí. A pokud nemáte volnou ruku k zásunu, dilda na fisting to za vás vyřeší. Tak vyhrňte rukávy a zatněte pěsti, tato práce se sama neudělá.

Jenom dva prstíčky strčíme a hned zase půjdeme? To sotva. Naplňte své sny i skulinky – vrhněte se na fisting! Takové prdelní nebo vaginální pěstění je totiž pěkně pikantní záležitost. Takže vyhrnout rukávy, ruce v pěst a jdeme na to!

Co budete potřebovat pro fisting radovánky?

Začínáte? Díky uvolňujícím přípravkům se do vás vejde ruka až po loket (tedy skoro). Drhne to? Vybavte se lubrikačními gely pro fisting a už vás nic nepřekvapí. Dvě ruce nestačí? Přizvěte si na pomoc ruku třetí. Dilda na fisting ucítíte až v krku.

TIP: Chystáte se na anální fisting? V tom případě nepodceňujte přípravu a vrhněte se na očistu zadních vrátek. Sepsali jsme pro vás návod, jak si jednoduše udělat klystýr. Je to váážně brnkačka.