15 položek celkem
Péče o vlasy

Rozlučte se s nevzhledným vrabčím hnízdem, suchou slámou, mastnotou i lupy – tady najdete vše potřebné pro péči o vlasy pro muže. Jupí, takovou kštici vám budou všichni závidět.

Pečujte o svou kštici – díky speciálním přípravkům a zlepšovákům budou vaše vlasy lesklé, zdravé a krásné. Mňam! V této kategorii najdete přípravky pro kompletní péči o vlasy, díky kterým se budete líbit nejen svému okolí, ale především sami sobě.

Pánská vlasová kosmetika pro všechny příležitosti

Máme pro vás šampony, přípravky pro výživu vlasů i finální styling. Šampony a kondicionéry budou pečovat o vaše háro během mytí. Masky a balzámy se zase postarají o intenzivní regeneraci a výživu. Laky, tužidla, gely na vlasy a oleje pak poslouží pro finální úpravu a fixaci účesu. YOOoo, to budete štramák!

Proč používat speciální pánskou kosmetiku na vlasy?

Ne, na vlasy obyčejné mýdlo nebo sprcháč vážně nepatří. Kvalitní vlasová kosmetika dodá vaší kštici potřebné vitamíny, hydrataci a výživné látky bez jejich zatěžování.

Trápí vás lupy, mastné vlasy, vypadávání vlasů, suchá pokožka hlavy či cokoliv jiného? Přípravek, který vyzmizíkuje váš problém se vždy najde. Jupí!

JAK SE VYZNAT V PÁNSKÉ DROGERII: Chcete se hýčkat, ale nevyznáte se v kosmetice? Brnkačka, v pánské drogerii vítězí jednoduchost, takže nepotřebujete poličky plné všelijakých serepetiček. Mrkněte do našeho stručného průvodce pánskou kosmetikou a udělejte si v tom přehled.