3 položek celkem
Body

Chcete se před partnerem pořádně blýsknout? Oblékněte si latexové body! Yoo, v tomhle lesklém kousku prádla se dostanete na první místo bodovací tabulky všech milovníků voňavoučké gumy.

Oblékněte si body, které obejme vaše tělo jako druhá kůže a promění vás v neuvěřitelně sexy dračiči. V této kategorii najdete sexy latexová body s krátkým i dlouhým rukávem, rajcovní kousky se zipy v rozkroku pro snadný přístup k intimním partiím i latexové body s otvory na prsa. YOOoo, chlapi vám budou padat k nohám jako hrušky.

Péče o latexové body

Chcete, aby bylo vaše latexové body krásně zářivé? Bez speciálních přípravků na údržbu latexu to nepůjde. Pro snadné vklouznutí do latexového body použijte pudr nebo trochu silikonového gelu. Po obléknutí povrch naleštěte několika kapkami silikonového mazadla nebo leskem na latex ve spreji. Ať se blýská!

JAK PEČOVAT O LATEX: Toužíte si pořídit své první latexové body? Latex je fantastický materiál, akorát má trochu větší nároky na péči. Přečtěte si průvodce péčí o latex a zjistěte, jak se o svůj nový kousek starat tak, aby vám vydržel celou věčnost.