47 položek celkem
Realistické dildo Shane Diesel
ZDARMAZDARMA
1 719 Kč
4722
Velká a XXL

Dost bylo úzkých a krátkých tintítek. Zasloužíte si víc! Napíchněte se na stožár, o jakém se vám zatím jenom zdálo. Velká a XXL dilda naplní vaše představy i hladové skulinky. YOOoo, tyhle macky budete cítit až v krku.

Hledáte pořádného macka? Velká a XXL dilda splní všechny vaše skryté tužby. YOOoo, o dokonalém naplnění už nemusíte pouze snít. Tak si vyberte svého obřího fešáka a rovnou si na něm zaskotačte a užijte si opravdu naplňující vaginální či anální dobrodružství.

Velká a XXL dilda všech tvarů i barev

Velká a XXL dilda se vyrábí z různých materiálů (např. vysoce kvalitní silikon, PVC, TPR a TPE). Na své si přijdou milovnice či milovníci realistických tvarů i moderních křivek. Kromě mohutných obrů, kteří naplní každý váš centimetr rozkoší, zde najdete také specialitky jako jsou oboustranná dilda, se kterými si můžete užívat i v páru. To bude jízda!

JAK SI UŽÍT S DILDEM: Dovádět na XXL mackovi bez mazadla asi není žádná hitparádaLubrikant je všemocný – stačí pár kapek a jízda bude mnoooohem klouzavější. Mrkněte na průvodce lubrikačními gely a už se nikdy nezadrhnete. 


Jak vybrat XXL dildo?

Nejprve zvažte, jak velké dildo zvládnete pojmout. Někomu stačí k uspokojení průměr 4,5 cm, jiné neuspokojí ani 6 cm. Mějte na paměti, že rozměry dilda ovlivní, jak moc si hrátky užijete a zda vůbec budete schopni XXL dildo použít.

Rozmyslete si, který materiál vám vyhovuje. Například penis ze silikonu je měkký, hypoalergenní, příjemný na dotek a snadno se čistí, zatímco kov je tvrdý, hladký a lze ho jednoduše zahřát nebo zchladit. V oblibě jsou velká realistická dilda z materiálu, který na dotek připomíná lidskou pokožku, je úžasně měkký a ohebný.

Přemýšlejte také o tom, jakou texturu a druh stimulace preferujete. Někdo upřednostňuje realistický vzhled, tedy dildo s vymodelovaným žaludem, varlaty a žilkováním, zatímco jiní dávají přednost hladšímu a jednoduššímu designu, který usnadní zásuny.

Důležité je i to, kdy a jak chcete dildo používat. Chcete si užít hands-free masturbaci nebo partnerské radovánky a výměnu rolí? Pak volte obří dildo s přísavkou, pomocí které jej přicucnete k hladkému povrchu nebo upnete do postroje a proměníte ve strap on. Hledáte anální dildo, které uspokojí vaši zadní bránu? Pak by mělo mít anální zarážku nebo varlata.

Jak si užít s velkým dildem maximum potěšení?

Existuje několik způsobů, jak zintenzivnit sexuální hrátky s dildem. Vyzkoušejte třeba některou z těchto metod:

  • Použijte lubrikační gel. Pomůže vám zlepšit klouzavost, což může zjednodušit zásun XXL dilda a snížit tření na minimum. Tím omezíte i riziko podráždění či zranění.
  • Postupujte pomalu a nespěchejte, zejména pokud nemáte s velkými dildy zkušenost. Pokud budete příliš hrr, může vám dildo velkých rozměrů spíše ublížit.
  • Experimentujte s různými polohami. Pokud jste vyzkoušeli jednu pozici, zkuste si vyzkoušet i jiné. Změna pozice může pomoci zvýšit intenzitu stimulace a přinést vám nové a vzrušující pocity.
  • Zkuste dildo ohřát nebo ochladit, případně použijte hřejivý nebo chladivý lubrikant. Hrátky s teplotou vám přinesou nové pocity i intenzivnější prožitek.
  • Použijte stimulační gel, který zvýší prokrvení intimní oblasti a zintenzivní váš prožitek.
  • Zkombinujte velké dildo s dalšími hračkami či doplňky, třeba malým vrnítkem nebo postrojem, pomocí kterého jej proměníte v připínák.

Je důležité si uvědomit, že každý má jiné preference, takže je důležité experimentovat a najít to, co funguje pro vás a vaše tělo. Při použití dilda buďte opatrní a myslete i na správné čištění a použití dostatečného množství lubrikačního gelu.

Jak si užít výměnu rolí s XXL dildem?

Chcete použít velké dildo jako připínák a někoho pořádně "projet"? Pak vám doporučuji si k takovému urostlému krasavci pořídit harnes se širokým bederním pásem, který vám zajistí dostatek pohodlí.

, Tým YOO.cz

Jak čistit XXL dildo?

Správné čištění dilda je velmi důležité pro udržení vašeho zdraví a parádního stavu vašeho umělého obříka. Čistěte ho po každém použití, zejména pokud ho používáte s více partnery.

Pro umytí vám stačí teplá voda a jemné mýdlo. Při mytí buďte důslední a důkladně umyjte všechny záhyby a výstupky. Pokud chcete být extra opatrní, můžete velké dildo vydezinfikovat speciálním čističem na hračky.

Před uložením dilda ke spánku jej usušte a zajistěte, aby se po uložení do šuplíku nedotýkalo jiných hraček. Materiály by spolu totiž mohly reagovat.

Vyberte si velké dildo ještě dnes

Chcete své erotické hry posunout na maximum nebo pořádně protáhnout své otvory? XXL a velká dilda vám vaše přání snadno vyplní. Vyberte si z naší široké nabídky obřích macků ještě dnes.