66 položek celkem
Vibrátor bSwish bGood Deluxe
809 Kč
2545
Nahoru
Další produkty
Luxusní

Proč se spokojit s obyčejným, když můžete mít něco víc? Luxusní vibrátory vás budou opečovávat jako královnu. Stačí je zapnout, zavřít oči a nechat se rozmazlovat. Yooo, takhle si žije šlechta.

Máte styl a potrpíte si na krásné věci? Nechte se hýčkat! Luxusní vibrátory jsou vždy vyrobeny z prémiových a zdravotně nezávadných materiálů, a to především hypoalergenního silikonu. Někteří mazlíci jsou dokonce zdobení pravým zlatem. Uuuuu, to je něco pro fajnovky.

Čím se vyznačují luxusní vibrátory?

Luxusní vibrátory se vyznačují nadstandardními funkcemi a neotřelým designem. Tyhle krasavce rozhodně nebudete chtít schovávat v nočním stolku. Najdete mezi nimi i high-tech vibrátory s ovládáním přes chytrý telefon.

U luxusních vibrátorů nejde jen o design a neobyčejné funkce, ale také o kvalitu zpracování. Vše dokonale lícuje, nikde žádná ostrá hrana. YOOoo, tomu se prostě říká preciznost.

VRRRNIVÝ PRŮVODCE: Vibrátorů není nikdy dost… chcete si vybrat ten nejlepší? Výběr je široký – od mini vrnítek až po obrovská vibrační dilda. Některá umí toto, jiná zase tamhleto. Existují gelové, plastové i silikonové robertky nejrůznějších tvarů i velikostí. Mrkněte na článek Jak vybrat nejlepší vibrátor? a vyberte si nejlepšího partnera pro váš orgasmus.


Jak si užít s luxusním vibrátorem?

Stejně jako u jiných sexuálních hraček nespěchejte a začněte pomalu. Nejprve si přečtěte návod a zjistěte, jak se vibrátor ovládá a jak se o něj máte starat.

Pak se seznamte se všemi funkcemi – vyzkoušejte všechny intenzity vibrací i vibrační programy, případně jiné speciální funkce, které vibrátor nabízí. Experimentujte s různými nastaveními a zkoušejte nové polohy a úhly.

Luxusní vibrátor můžete používat i v kombinaci s jinými hračkami, čímž znásobíte svoji rozkoš. Vyzkoušejte třeba stimulátor klitorisu nebo anální hračku a stimulujte více citlivých místeček najednou.

V  případě potřeby použijte dostatečné množství lubrikantu pro lepší kluznost a snadnější zásuny, nebo mázněte kapku stimulačního gelu pro větší potěšení (prokrví klitoris nebo bod G a zvýší tak jeho citlivost).

Jestliže se rozhodnete luxusní vibrátor používat společně s partnerem, nezapomeňte na důležitost komunikace – promluvte si o tom, kdy a jak chcete vibrátor používat a co od toho očekáváte.

Poznejte luxusní vibrátory od značky ZALO a Gvibe

Děláte si zálusk na opravdu luxusní vibrátory? V tom případě si nenechte ujít šikovná vrnítka od značky ZALO nebo Gvibe. Tyhle kousky vás překvapí svým krásným designem, precizním zpracováním a luxusními materiály. Vrrrr! 

, Tým YOO.cz

Jak se starat o luxusní vibrátor?

Po každém použití je důležité vibrátor důkladně vyčistit. Postačí vám k tomu teplá voda a jemné mýdlo, pro důkladnější očistu použijte speciální čisticí prostředek určený pro erotické hračky. Jestliže není vibrátor voděodolný, tak si dejte pozor, aby se voda nedostala do jeho útrob nebo nabíjecího otvoru. V takových případech je jistější otřít vibrouše vlhkým hadříkem.

Před uložením vibrátoru ke spánku se ujistěte, že je úplně suchý. Svého mazlíka pak uložte na suchém a čistém místě, a to v původním obalu, kufříku nebo taštičce, aby se na něj neprášilo a aby se nedotýkal jiných hraček. Jestliže je na baterky, tak je raději vyjměte (především když víte, že na něj nebudete mít delší dobu čas).

Pokud používáte lubrikant, ujistěte se, že je vhodný pro použití s vaší hračkou. Vodní lubrikanty jsou univerzální a nemusíte si dělat starosti s tím, s jakým materiálem jsou kámoši. Silikonové gely nesmíte použít se silikonem, TPR a TPE, což jsou nejčastější materiály, ze kterých se luxusní vibrátory vyrábí.

Přivítejte ve svém životě luxusní vibrátory

Luxusní vibrátory se zaměřují na design, pohodlí a dokonalé potěšení. Můžete si tak být jisti, že váš zážitek bude božský. Je čas dopřát si krásný a výkonný vibrátor – vyberte si z naší široké nabídky krásných vibračních hraček a nechte se odnést do světa luxusní rozkoše.