Ozdoby na krk a sexy obojky

Nejprodávanější

17 položek celkem
Kožený obojek s třásněmi KARESS ESTERA 10717
Silikonový obojek BITCH
339 Kč
5512
Saténový obojek s krajkou Amorable  černý 6168
Silikonový obojek SLUT
339 Kč
5509
Obojek s vodítkem MAZE, černý
799 Kč
8086
Luxusní obojek s O-kroužkem Taboom
369 Kč
8159
Obojek s kovovým kroužkem MAZE  černý
569 Kč
8090
Ozdoby na krk, obojky

Chcete, aby miláčkovo nářadíčko tvrdlo? Tak ozdobte své hrdlo! Ozdoby na krk zaručeně přitáhnou jeho pozornost. Dělá vaše láska okolky? Mrkněte na sexy obojky. Yooo, od teď už bude poslouchat na slovo.

Hledáte doplněk k erotickému prádlu? Stylová ozdoba na krk či sexy obojek doladí váš outfit a ozdobí i nahé tělo. YOOoo, tyhle kousky vám budou náramně slušet!

Sexy ozdoba na krk z vás udělá hvězdu večera

Náhrdelníky, přívěsky a chokery vynosíte v ložnici i mimo ni. V této kategorii najdete bižuterní a krajkové ozdoby i drsnější kousky vyrobené z kovu a řemínků. Sexy obojky můžete nosit také jako výraz submisivity a oddanosti vůči vaší polovičce.

UDRŽTE SVOU LÁSKU TAM, KDE JI CHCETE MÍT: Nasaďte své lásce sexy obojek a polapte ji do svých milostných sítí. Ještě jste bondage nikdy nezkoušeli? Nebojte, omezovat pohyb je brnkačka a zvládnou to i úplní začátečníci – přečtěte si průvodce bondage a zjistěte, jak na to. 


Proč nosit při sexu šperky na krk?

Ozdoba na krk je estetický doplněk, který může zvýraznit krk a dekolt partnerky. To může být vizuálně atraktivní pro oba partnery.

Pro některé lidi může nošení ozdoby krku během sexu zvýšit jejich sebevědomí a pocit atraktivity. Cítí se více přitažlivě a sebejistě, což může pozitivně ovlivnit jejich sexuální prožitek.

Pro některé páry může nošení šperku na krk během sexu přispět k pocitu větší intimity. Může to být jakýmsi rituálem, který ukazuje spojení mezi partnery.

Někdy může mít ozdoba na krk symbolický význam – choker často slouží jako je projev submisivní role v BDSM praktikách.

Funkční ozdoba na krk

Šperk na krk nemusí být jen stylovou ozdobou, ale i jemnou BDSM pomůckou. Stačí, když si vyberete sexy obojek s očkem, ke kterému připnete vodítko. Některé ozdoby zase mají třásně, které se dají použít jako důtky.

, Tým YOO.cz

Jak vybrat ozdobu na krk

První otázkou by mělo být, pro jakou příležitost si ozdobu krku pořizujete. Může to být každodenní doplněk, elegantní šperk pro speciální události, vzrušující doplněk při erotických hrách nebo něco mezi tím.

Zvažte svůj osobní styl a preference. Upřednostňujete klasický, moderní, vintage nebo extravagantní vzhled? Vyberte si ozdobu, která podtrhne váš styl. Někteří lidé si vybírají ozdoby krku i na základě významu nebo symboliky.

Záleží i na velikosti ozdoby. Krátký a široký náhrdelník zdůrazní krk, zatímco delší řetízky mohou být vhodné pro vrstvení.

Při výběru vezměte v potaz i barvy, které často nosíte, a které vám sluší. Ozdoba krku by měla doplňovat váš šatník a vytvářet harmonii s vaším vzhledem.

Šperky na krk se vyrábí z různých materiálů, jako je stříbro, zlato, perly, kůže, textil nebo plast. Vyberte takový materiál, který vám nejlépe sedí a který vám nezpůsobuje alergie.

Čím doplnit ozdobu na krk?

Ozdoba krku v podobě náhrdelníku, přívěsku ani sexy obojku vám nestačí? Mrkněte se i na další doplňky, které podtrhnou vaši krásu, a to nejen v ložnici. Můžete vyzkoušet třeba sexy rukavičky, samolepky na bradavky nebo řetízky na tělo.

V sebevědomou a neodolatelnou šelmičku vás promění i paruka nebo parfém s feromony. Chcete okolí nalákat na vnadné křivky a útlý pas, plný dekolt či rozkrok nebo krásně kulatý zadeček? V tom vám pomohou nejrůznější vycpávky a stahovací prádlo.

Jestliže to máte ráda hezky na divoko, mrkněte se na úžasné řemínkové postroje, které ozdobí nejen nahé tělo, ale můžete je vynosit i na oblečení.

Ozdoba na krk pozvedne sebevědomí

Ozdoba na krk pozvedne vaše sebevědomí stejně jako jakýkoliv jiný šperk, a navíc se postará o pozornost okolí. Tak už na nic nečekejte a pojďte si vybrat z naší třpytivé nabídky náhrdelníků, přívěsků a sexy obojků ten svůj.