30 položek celkem
Vibrační

Dokažte své lásce, že pozorní muži ještě nevymřeli. Pořiďte si vibrační erekční kroužek a proměňte se v dokonalého milence. Kroužek podpoří erekci a vrněním pomazlí klitoris. Yoo, tohle si nechá líbit každá žena.

Chcete mít nádobíčko jako šutr, a jako bonus potěšit svou lásku smyslným vrrrrněním? Zaškrťte si vercajk vibračním erekčním kroužkem, který poslouží k rozvlnění penisu a klitorisu ve slastném rytmu.

Sex s vibračním erekčním kroužkem

Vibrační erekční kroužek se nasazuje na ztopořený penis, který zaškrtí a zabrání tomu, aby z něj odtekla krev. Během sexu pak rozmazluje vibracemi oba partnery – poslouží pro stimulaci klitorisu ženy, případně i varlat, penisu a hráze muže.

Kromě vibračních programů vás vibrační erekční kroužek na penis často potěší i nejrůznějšími stimulačními výstupky. Přináší tedy jednoduchý a účinný způsob, jak zvýšit potěšení ze sexu a zlepšit erekci. Vrrrr, waaaau.

TIPCo kroužek umí už víte… ale jak s ním zacházet? Nošení erekčních kroužků má svá pravidla – mrkněte se na článek o erekčních kroužcích a zjistěte, jak na to. YOOoo, konečně budete mít kládu jako šutr! 


Jak bezpečně používat vibrační kroužek?

Při výběru správného vibračního kroužku na penis dejte přednost silikonu nebo pružnému TPR, které jsou příjemné na dotyk a zároveň pěkně elastické, takže je v případě potřeby snadno a rychle sundáte.

Při používání kroužku na penis dodržujte pokyny výrobce a nepoužívejte ho déle, než je doporučeno (nejvýše 30 minut, pak je potřeba vibrační kroužek sundat a obnovit krevní oběh v penisu). Jestliže se při používání erekčního kroužku na penis cítíte nepohodlně nebo při jeho používání pociťujete bolest, okamžitě ho sundejte.

Vibrační kroužek nepoužívejte, pokud máte jakékoli zdravotní problémy, např. se srdcem nebo krevním oběhem. Pokud si nejste jisti, neváhejte se poradit se svým lékařem.

Výběr správného vibračního erekčního kroužku

Při výběru vibračního kroužku je zásadní jeho velikost, respektive vnitřní průměr. Většina kroužků na penis je vyrobená z elastického materiálu, který se přizpůsobí velikosti vašeho nádobíčka, ale ani tak nesmí být příliš těsný ani příliš volný. Jen tak poskytne dostatečnou podporu erekce a zároveň vás nebude bolestivě škrtit. Vnitřní průměr by měl být o něco menší, než je průměr vaší rakety v plné erekci. O kolik? To záleží na jeho elasticitě.

Myslete i na výběr vhodného materiálu – TPR a TPE je většinou pružnější než silikon, takže penis zaškrtí méně. Čím tlustší stěny ale bude vibrační kroužek mít, tím lépe penis zaškrtí. Silikon je zase hypoalergenní a nemusíte se u něj bát alergické reakce na materiál.

No a na co nezapomenout? Přece na to, aby se vám vibrační erekční kroužek líbil a splňoval vaše požadavky a uspokojil vaše potřeby (tedy vaše a vaší partnerky). Vibrační kroužky se totiž vyrábějí v mnoha různých tvarech a provedeních a mohou mít kromě vibrací i další zajímavé stimulační funkce.

Toužíte po kroužku s hladkým povrchem nebo raději s výraznou texturou pro větší stimulaci? A co vibrace? Budete chtít jemné vrnění, nebo intenzivní bouři hlubokých vibrací? YOOooo, vibrační erekční kroužek splní skoro každé vaše přání.

Vyzkoušejte vibrační kroužky na penis ovládané mobilem

Vibrační kroužky s ovládáním přes mobilní aplikaci jsou super zpestření. Můžete s nimi nejen pohodlně přepínat mezi vibračními programy, ale i využít další zábavné funkce, jako je vibrování podle oblíbené písničky nebo okolních zvuků.

, Tým YOO.cz

Tipy pro maximální využití vibračního kroužku na penis

Před prvním použitím si důkladně přečtěte návod, abyste věděli, jak vibrační erekční kroužek správně ovládat. Začněte pomalu, u nejslabších vibrací, a postupně vyzkoušejte všechny funkce, které vám kroužek nabízí.

Vibrační kroužek by měl být nasazený u kořene penisu (může objímat i varlata) a umístěn tak, aby stimuloval klitoris vaší partnerky a přinášel jí příjemné pocity. Při sexu vyzkoušejte i různé polohy – můžete tak objevit nové úhly a pozice pro maximalizaci rozkoše.

A co je nejdůležitější? Přece komunikace s partnerkou a ohleduplnost k jejím potřebám. Vibrační kroužek na penis máte přece hlavně kvůli jejímu potěšení.

TIP: Některé vibrační kroužky dokonce můžete použít jako vibrátor na klitoris. Parádička.

Jak se starat o vibrační kroužek?

Po použití vibrační erekční kroužek pečlivě omyjte teplou vodou a jemným mýdlem, aby na něm nezůstaly žádné žádné nečistoty a bakterie. Pro důkladnější očistu použijte dezinfekční prostředek na erotické hračky. Pokud není kroužek na penis voděodolný, dejte si pozor na to, aby se voda nedostala do jeho motorku.

Po vyčištění vibrační erekční kroužek osušte suchým hadříkem nebo papírovým ručníkem. Pak už jej můžete uložit třeba do šuplíku nočního stolku. Dejte si ale pozor, aby se nedotýkal jiných hraček. Jestliže nemáte k dispozici původní obal, můžete použít třeba látkový pytlík nebo kosmetickou taštičku. A pokud kroužek na penis neplánujete delší dobu používat, raději z něj vytáhněte baterie.

Pozvěte vibrační erekční kroužek do své ložnice

Výhody používání vibračního erekčního kroužku jsou jasné: lepší sexuální uspokojení, kvalitnější erekce, lepší stimulace a intenzivnější orgasmy pro oba. Tak už nečekejte, vyberte si z naší široké nabídky vibračních kroužků ten pravý a užijte si při sexu žůžo rozkoš.